counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Лютого
22 Лютого
21 Лютого
Всі новини...

Кость Бондаренко
Кость Бондаренко

Внутрішня криза в ЄС назріває все сильніше


У ЄС все більше назріває внутрішня криза, викликана не тільки можливим виходом Великої Британії з Євросоюзу. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова правління Інституту української політики Кость Бондаренко.

«Криза в ЄС назріває не тільки через ситуацію з Британією. Є багато протиріч. Є країни PIGS - Португалія, Італія, Греція та Іспанія. Це ті країни, у яких проблемні бюджети і вони потребують дотації з центру. Вони - головний біль Європи тому, що мають такі ж права, як Франція, Велика Британія і Німеччина, але вимагають постійно дотацій. Зараз також існують країни, які всіляко протиставляють себе Брюсселю. Це перш за все Чехія, Угорщина і Польща. Так звана Вишеградська група, яка перебуває в конфронтації з Брюсселем за принципом «не вчіть нас жити». Крім того, в Європі, можливо, наступного року у Франції і Німеччині прийдуть до влади і посилять своє представництво євроскептики. Вони будуть всіляко дистанціюватися. Плюс голландський референдум, результати якого прив'яжуть до референдуму в Великій Британії, - це ще один фактор кризи», - розповідає політолог.

Як іще одну причину кризи Бондаренко називає регіональний сепаратизм, зокрема це Корсика і Каталонія, які вимагають незалежності.

«А сепаратистський рух на Криті - ще міцніший, там взагалі хочуть виходити з ЄС, створювати державу. Є багато факторів, які говорять, що не все так просто в Європі. І ще одне протиріччя - це те, що в ЄС ніяк не можуть між собою домовитися прихильники євроатлантичної системи вільної торгівлі - вільна торгівля з США або вільна торгівля від Лісабона до Владивостока. У першому випадку вона більш вигідна США, оскільки Європа стане ринком збуту. У другому випадку - це вигідно Європі, бо тоді Росія стане ринком збуту. Між ними також постійно відбуваються рокіровки. А Україна стає заручницею таких рокіровок», - підсумував експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 42Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) На цей день зірки радять бути активними та рішучими Можливі нові проекти та ....
Любовний гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) На цей день зірки обіцяють вам неймовірні моменти пристрасті та романтики Ва....
Астрологічний прогноз Павла Глоба на 23 лютого 2024 року
Астрологічний прогноз Павла Глоба на 23 лютого 2024 року
23 лютого 2024 року обіцяє стати значним днем, повним астрологічних подій, які нададуть унікальні можливості д....
Астрологічний прогноз Тамари Глоба на 23 лютого 2024 року
Астрологічний прогноз Тамари Глоба на 23 лютого 2024 року
Під впливом астрологічних аспектів 23 лютого 2024 року кожен знак Зодіаку стикається з унікальними можливостям....
7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими
7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими
Кожна людина по-своєму представляє справжнє щастя Іноді наші звички, уявлення про життя та ставлення до світу ....
більше матеріалів


/-0,2596709728241-/ /-pc-/
Top