counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Квітня
17 Квітня
Всі новини...

Петро Олещук
Петро Олещук

Введення блокади — найефективніший механізм повернення Криму


Допоки не залагодять військовий конфлікт на Донбасі, питання повернення Криму лишатиметься на другому плані. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політичний експерт Петро Олещук.

«Про Крим ніхто не забув. Але у зв'язку з тим, що Росія розв'язала конфлікт на Донбасі, не відбувається жодної активної діяльності з його повернення. Доти, доки конфлікт не залагодять, Крим лишатиметься на другому плані. Лише згодом світова спільнота може звернути свою увагу на проблему півострова», — сказав він.

Політолог додав, що РФ буде намагатися зміцнювати свою присутність шляхом зміни політичної ситуації у Криму, а також й надалі зміцнювати свою військову базу.

«Це дасть змогу Росії зміцнити свої позиції у переговорах зі світовим співтовариством», — сказав він.

Також експерт зазначив, що створення управління міліції по Криму є традиційним засобом, який використовують всі держави з окупованими територіями.

«Країни створюють органи влади, які діють у вигнанні, але представляють певний регіон. Наприклад, в Грузії діє парламент Абхазії, в національному чемпіонаті з футболу в Азербайджані грають команди, що представляють Нагорний Карабах, тривалий час у Тайвані були депутати, які представляли округи материкового Китаю. Це традиційна практика», — зазначив він.

Крім того, Олещук вважає, у створенні управління міліції по Криму може бути чисто символічний жест.

«Україна й надалі вважає Крим своєю територією не лише де-юре, а й де-факто. З іншого боку, можуть бути й практичні міркування, пов'язані з тим, що згідно з українським законодавством, Крим  залишається в складі України. Відповідно можуть виникати ситуації, коли можливі звернення громадян із кримською реєстрацією, й інші моменти, які потребують вирішення за допомогою міліції. Але я не думаю, що таких ситуацій буде багато», — пояснив політолог.

Разом з тим, на думку аналітика, якщо Україна справді захоче повернути Крим, то буде задіяний механізм блокади півострова.

«Досі Україна не вдавалася до блокування Криму, бо були побоювання того, що для Росії це стане приводом активізації бойових дій на інших територіях. Але якщо буде реально поставлено завдання щодо повернення півострова, то механізм блокади буде задіяний. Однак питання його ефективності залежить від того, наскільки Україна зможе побороти корупцію в органах влади. Введення блокади на сьогодні — найефективніший механізм впливу України на ситуацію», — резюмував він.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 43Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Харчування за астрологічним принципом
Харчування за астрологічним принципом
Як відомо, планети здатні впливати на організм людини Щоб підтримувати тонус організму та імунітет, необхідно ....
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Часто ранок починається з занепаду сил і дратівливості Це наслідки неправильного режиму дня
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія буде на високому рівні, і ви будете готові приймати ви....
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та рішучість будуть на піку, що зробить вас неперев....
Гороскоп від Анжели Перл на 18 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп від Анжели Перл на 18 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Астролог Анжела Перл прогнозує, що 18 квітня 2024 року може принести цікаву інформацію, важливу для майбутньог....
більше матеріалів


/-0,2362539768219-/ /-pc-/
Top