counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Квітня
17 Квітня
Всі новини...

Ігор Курус
Ігор Курус

Час окупації Криму - це час порожніх обіцянок влади


Два роки без Криму - це час порожніх обіцянок влади. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова правління Українського центру прямої демократії Ігор Курус.

«Якщо запитати пересічного українця, що зробила влада для деокупації Криму, то у більшості відповіді не буде! Якщо на Донбасі тліє гібридна війна під назвою АТО і країна намагається виконувати Мінські угоди, то з Кримом все сумно. І вся проблема в тому, що політики, які обіцяють повернути Крим, крім розвішування білбордів і гучних заяв, не знають, що робити! Як на мене, то вони сподіваються на ефективність західних економічних санкцій проти Росії. Але не більше!» - сказав Курус.

За його словами, нинішній прем'єр Гройсман вважає, що він поверне Крим за рахунок створення інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, збереження прав громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях, та залучення міжнародної допомоги для деокупації Криму і забезпечення прозорого використання залучених коштів.

«Це з програми дій уряду на 2016 рік. Як ви думаєте, чи вдасться такими діями повернути Крим і відновити кордон на Сході? Звичайно, ні! Влада повинна діяти зрозуміло, системно й ефективно. Перш за все, треба підняти рівень життя в Україні, щоб ті громадяни, які погналися за «довгим рублем» і бігали з гаслами «Путін введи війська», зрозуміли, що в Україні жити краще. Друге, в країні повинна бути справедлива влада, яка захищає права своїх громадян, а не щохвилини їх порушує і думає, як не порушувати права тих, хто залишився жити з окупантом. І третє, Україна повинна стати на шлях сталого розвитку і припинити постійні експерименти на грані авантюр, які наші керівники називають реформами», - сказав експерт.

Курус упевнений, що Україна поверне окуповані території, коли армія зможе давати відсіч будь-яким провокаціям з боку російських загарбників, а спецслужби вичистять органи влади від російських бізнес-партнерів, шпигунів, диверсантів і родичів сепаратистів, і тоді, коли всі будуть знати, що на території, де майорить український прапор, панує порядок, справедливість і економічне зростання.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 29Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 18 квітня 2024 року
Місячний день сьогодні 18 квітня 2024 року
Кожен новий день — це чудові можливості для особистого зростання та розвитку Астрологи підкажуть, що саме прин....
Харчування за астрологічним принципом
Харчування за астрологічним принципом
Як відомо, планети здатні впливати на організм людини Щоб підтримувати тонус організму та імунітет, необхідно ....
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Часто ранок починається з занепаду сил і дратівливості Це наслідки неправильного режиму дня
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія буде на високому рівні, і ви будете готові приймати ви....
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та рішучість будуть на піку, що зробить вас неперев....
більше матеріалів


/-0,31172513961792-/ /-pc-/
Top