counter
Стрічка новин
Вибрати все
7 Серпня
6 Серпня
5 Серпня
Всі новини...

Олег Устенко
Олег Устенко

Суспільство досить серйозно тисне на владу і вимагає змін


Хто б не прийшов на посаду нового прем'єр-міністра, структурні реформи неминучі, навіть попри те, як їх намагаються відтягувати. Однак новий прем'єр буде обмежений певними рамками - він повинен буде сподобатися як західним партнерам, так і виборцям. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

«Я вважаю, що в реальності при будь-якому розвитку ситуації - новий прем'єр або «старий новий» прем'єр - повинні бути зміни. Будь-хто, хто б не був у кріслі прем'єра зараз (так само як і в будь-якому іншому міністерському кріслі), він практично буде закутий у рамки. З одного боку, йому треба буде обов'язково показати прогрес України для іноземних західних партнерів. Це треба в будь-якому випадку зробити для того, щоб заручитися підтримкою і забезпечити фінансові потоки в країну. Йдеться про кредитний ресурс. З іншого боку, прем'єру треба буде намагатися сподобатися українським виборцям. Якщо це буде «старий новий» прем'єр, то у нього буде можливість обілити свою зіпсовану репутацію, і він, в принципі, повинен бути мотивований до цього. Я вважаю, що і «старий новий» прем'єр, і новий прем'єр при такому розкладі все одно буде проводити структурні реформи. Я впевнений, що структурні реформи - це просто неминучість», - розповів експерт.

Устенко зазначив, що структурні реформи намагаються відтягувати і є величезна кількість прихованих інтересів, через які їх і намагаються не проводити.

«Зрозуміло, ці інтереси лежать у площині корупції. Але тим не менше, я вважаю, що ми в праві чекати реформ. Є додаткові аргументи в це вірити: під час свого виступу в сенаті Вікторія Нуланд - заступник держсекретаря США - дуже чітко сказала, що в України є можливості провести структурні реформи протягом 2016 року. Для мене це сигнал того, що західні партнери, і США перш за все, будуть продовжувати чинити серйозне тиск на необхідність проведення реформ в Україні. А громадянське суспільство, як ми бачимо, вже досить серйозно тисне на владу і вимагає змін. Тому вони точно будуть», - підсумував Устенко.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 34Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
На що хворіють різні знаки Зодіаку і як їм відновлювати здоров'я
На що хворіють різні знаки Зодіаку і як їм відновлювати здоров'я
Що зірки говорять про ваше здоров'я, і ​​як на це впливає ваш зодіакальний знак? Перевірте себе і зверніть ува....
Як розпізнати людей з поганою енергетикою і чому вони небезпечні
Як розпізнати людей з поганою енергетикою і чому вони небезпечні
Уміння розпізнавати людину з негативною енергетикою — це безсумнівний плюс для всіх, хто хоче захистити себе в....
Подивитися на луску, понюхати і натиснути: як в магазині вибирати якісну рибу
Подивитися на луску, понюхати і натиснути: як в магазині вибирати якісну рибу
Щоб вибрати якісну рибу в супермаркеті, необхідно звернути увагу на її луску, понюхати тушку і натиснути на не....
Знаки Зодіаку, яким не можна довіряти великі суми грошей
Знаки Зодіаку, яким не можна довіряти великі суми грошей
ВодолійВодолії - натури творчі, тому питання фінансів просто не вписуються в сферу їх інтересів Вони досить сп....
Народні прикмети на 7 серпня: на яку погоду чекати взимку і що не можна робити в цей день
Народні прикмети на 7 серпня: на яку погоду чекати взимку і що не можна робити в цей день
Православні цього дня згадують святу Анну, матір Пресвятої Богородиці та бабусю Ісуса Христа Тому 7 серпня не ....
більше матеріалів


/-0,62513303756714-/ /-pc-/
Top