counter
Всі новини...

Кость Бондаренко
Кость Бондаренко

Набагато чесніше було б призначити прем'єр-міністром Джеффрі Пайєтта


Ні нинішній міністр фінансів Наталія Яресько, ні спікер Верховної Ради Володимир Гройсман не є кандидатурами на посаду прем'єр-міністра, які мають підтримку. Крім того, вони обидва не самостійні фігури, а командні гравці. Свою заяву Яресько про згоду на прем'єрство зробила тому, що відчула певну підтримку. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова правління Інституту української політики Кость Бондаренко.

«Річ у тім, що ні Яресько, ні Гройсман на сьогодні не впевнені, що у них є голоси у Верховній Раді. У будь-якому випадку ні Яресько, ні Гройсман не є повністю самостійними кандидатурами - це люди команди. Поки у Яресько не було сформовано команду, яка стояла б за нею і штовхала її, поки Яресько не відчула хоча б якоїсь підтримки, вона і не давала своєї згоди на можливе прем'єрство. А сьогодні її підтримує фактично «Самопоміч», сьогодні її проштовхують і деякі люди з боку Порошенка», - розповів політолог.

Втім, він зазначає, що слід пам'ятати про те, що Яресько не можна назвати українським політиком і її можливе прем'єрство буде повністю контрольовано з США.

«Будемо говорити відверто - Яресько є продукт зовнішнього впливу. Ми можемо говорити, що Яресько не український політик, хоча вона їм є за фактом. Але вона тільки нещодавно відчула себе громадянкою України, а бути громадянином України і українкою - це велика різниця. Тому в цій ситуації я думаю, що обрання в парламенті Яресько прем'єр-міністром - це фактично крок України до повного контролю з-за кордону. В такому випадку набагато чесніше було б призначити прем'єр-міністром і одночасно виконуючим обов'язки президента Джеффрі Пайєтта (посол США в Україні. - Ред.). Принаймні це було б абсолютно чесно», - розповів експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 21Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 9 грудня 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 9 грудня 2023 року
Ця субота, 9 грудня 2023 року, буде енергійною, а працездатність зашкалюватиме У цей день усі зможуть здійснит....
Гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете зіткнутися з деякими труднощами у вирішенні завдань Будьт....
Любовний гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та енергія привертатимуть увагу партнера Ви готові ....
Гороскоп від Тамари Глоба на 9 грудня 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоба на 9 грудня 2023 року
Астролог Тамара Глоба розповіла, що принесе 9 грудня всім знакам зодіаку За її словами, день обіцяє бути насич....
Гороскоп на 8 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 8 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) День надає можливість проявити свою енергію і рішучість Будьте відкритими до....
більше матеріалів


/-1,0506458282471-/ /-pc-/
Top