counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Квітня
22 Квітня
Всі новини...

Альона Шкрум
Альона Шкрум

На жаль, Президент дозволяє собі розкидатися голослівними заявами


Повернути Донбас можна тільки військовим шляхом. Втім, варто визначитися з тим, що є метою - тільки повернення територій чи реінтеграція людей? Зрозуміло, що рік - занадто маленький термін для повернення. Але певні кроки - офіційне визнання територій Луганської та Донецької областей окупованими - варто вже робити і виробити нормальну державну стратегію щодо Донбасу. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловила народний депутат від партії «Батьківщина» Альона Шкрум.

«Нам треба розуміти: ми хочемо повернути Донбас як територію і ми готові воювати за нього, бо тільки військовим шляхом це можна зробити. Або ми хочемо повернути людей, якусь цілісність України, хочемо повернути взагалі якусь національну ідею всіх українців. Багато було заяв від Порошенка. Я нещодавно повернулася з Ростова з мамою Савченко. Порошенко обіцяв Надії, що вона на попередні травневі свята, рік тому, вже буде вдома. Потім він обіцяв, що вона буде вдома на новорічні свята. На жаль, Президент дозволяє собі розкидатися голослівними заявами: АТО за три дні тощо. Я можу сказати, що у нас немає нормальної державної стратегії, що нам взагалі робити з Донбасом. Не з точки зору повернення, а з точки зору інтеграції переселенців, соціальної політики щодо тих людей, які виїхали. Тим більше немає стратегії і щодо військового можливого повернення», - розповіла нардеп.

За словами Шкрум, ми опинилися в непростій ситуації, але треба було оголошувати військовий стан на окремих територіях окремих областей ще раніше. Також треба було розривати дипломатичні відносини з Росією.

«Але цього не було зроблено. І це призвело до того, що зараз нападають на російські консульства, і на наші в Ростові-на-Дону, до речі. Мені здається, що ми можемо зробити - це визнати ці території окупованими, так само, як Крим. Є вже законопроекти в Раді, які можна підтримати або розробити нові. Окуповано Донецьку область, окуповано Луганську область - це значить, що ми більше не відповідальні за тих людей. За всі речі, що відбуваються на окупованих територіях, відповідальна Росія. Також ми говоримо про те, що закриваємо кордон. Ми не можемо торгувати з країною-агресором. Звичайно, для олігархів це болюче рішення, тому Президент його поки не ухвалює. Але рано чи пізно нам доведеться його ухвалити. Ми зможемо повернути території тільки розвиваючи Україну, розвиваючи армію і дипломатично домовляючись про те, щоб тиснути на Путіна за допомогою санкцій», - резюмувала нардеп.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 33Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Павла Глоби на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба 23 квітня 2024 року наголошує, що важливо прислухатися до інтуїції Вона може вказати напрямок і до....
Гороскоп на 23 квітня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 23 квітня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба розповіла, що 23 квітня буде сприятливим днем для деяких знаків зодіаку щодо любовних стосунків О....
Гороскоп на 23 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може бути днем, коли ви відчуєте себе особливо енергійно та активно....
Любовний гороскоп на 23 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 23 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви відчуватимете особливо сильний потяг до свого партнера, а він до....
Хочу щоб усе вийшло: короткі змови на успіх
Хочу щоб усе вийшло: короткі змови на успіх
Багато хто з нас бояться розпочинати якусь нову справу через страх перед невдачею Змови на успіх допоможуть по....
більше матеріалів


/-0,25592994689941-/ /-pc-/
Top