counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Квітня
17 Квітня
Всі новини...

Ярослав Макітра
Ярослав Макітра

Відставка Путіна не є запорукою успіху для України


У Росії система побудована так, що президент Володимир Путін може правити до того моменту, поки не помре. Проте існують і інші можливі варіанти відходу російського президента від влади. Саме від того, яким чином він буде відсторонений від влади, залежать і наслідки для України. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політичний експерт Інституту соціальних технологій «Соціополіс» Ярослав Макітра.

«Насправді тут усе залежить від того, яким чином піде Путін. Якщо Путін буде усунутий міжнародним співтовариством і в цьому братиме участь Україна в тому чи іншому вигляді, я не кажу обов'язково про військову операцію, я говорю про те, що усунення і зміна влади в РФ відбудеться прямо під тиском і під контролем Заходу. В такому випадку наступник, якщо і не буде підконтрольний, то буде хоча б зав'язаний на Захід. При такому сценарії Україні, звичайно, стане легше. І це навряд чи віщує великі проблеми», - розповів політолог.

Втім, якщо зміна влади відбудеться таким чином, що прийде наступник Путіна шляхом виборів або, що більш реально, коли Путін піде з життя, то очікувати можна тільки погіршення.

«У Росії система передбачає, що Путін може правити до кінця своїх днів. Якщо на його місце прийде наступник, фактично людина з його команди, то можна говорити навіть про погіршення політики щодо України. Це може мати ще більш негативні наслідки, оскільки треба буде довести свою ефективність перед російським суспільством і свою силу, бо можуть з'явитися ще більш радикальні настрої. І третій варіант - це можливий переворот у Росії або усунення Путіна шляхом виборів. Тут уже складніше зрозуміти, яким буде розклад подій, бо все залежить від того, яка сила прийде на зміну. Це може бути як у плюс, так і в мінус для України. Єдине, що зараз зрозуміло всім - те, що відставка Путіна від влади не є запорукою успіху України. Це не означає, що Україна повинна робити все для його збереження. Однак Україна повинна розуміти, що конфлікт із Росією триватиме роки. Адже це не конфлікт безпосередньо Путіна і Порошенка або Путіна з Україною. Це все-таки конфлікт Кремля і Росії з Україною. На жаль, він підтримується значною частиною російського суспільства і є найбільшою проблемою», - зазначив експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 34Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Харчування за астрологічним принципом
Харчування за астрологічним принципом
Як відомо, планети здатні впливати на організм людини Щоб підтримувати тонус організму та імунітет, необхідно ....
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Часто ранок починається з занепаду сил і дратівливості Це наслідки неправильного режиму дня
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія буде на високому рівні, і ви будете готові приймати ви....
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та рішучість будуть на піку, що зробить вас неперев....
Гороскоп від Анжели Перл на 18 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп від Анжели Перл на 18 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Астролог Анжела Перл прогнозує, що 18 квітня 2024 року може принести цікаву інформацію, важливу для майбутньог....
більше матеріалів


/-0,67872309684753-/ /-pc-/
Top