counter
Стрічка новин
Вибрати все
13 Квітня
12 Квітня
Всі новини...

Андрій Бузаров
Андрій Бузаров

Система в Росії не зміниться, після Путіна спецслужби поставлять іншу людину, яка служитиме


Російський президент Володимир Путін - ставленик системи. І навіть якщо він піде, що вкрай малоймовірно найближчими роками, ситуація для України на краще не зміниться. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив експерт-міжнародник Андрій Бузаров.

«Я не вірю в те, що Путін може піти. Такої вірогідності найближчими роками не існує. Але якщо допускати сценарій, що він якимось чином піде від влади, то треба пам'ятати, що він - ставленик системи. Система в Росії не зміниться - вищий генералітет і спецслужби візьмуть і поставлять іншу людину, яка служитиме системі. Так, вона не матиме такої популярності, як Путін, яку він собі заробив за 16 років перебування при владі. Він став президентом, коли Клінтон був президентом США, після того, як Клінтон вже пішов, двічі був Буш, Обама два терміни вже. Останні роки показують, що і законодавча, і правова системи в РФ створені під одного президента», - розповів політолог.

Експерт відазначив також тенденцію, що на сьогодні влада в Росії закривається всередині країни, також повністю закривається вплив на внутрішню ситуацію в країні ззовні. «Фактично опозиції в РФ як такої немає. Насправді опозиція у них - це ті ж самі друзі Кремля. Всі реальні опозиціонери - вони або на цвинтарі, або за кордоном, або в тюрмах. А решта більше для профанації і створення видимості. Популярність Путіна забезпечується тим, що він має підтримку більшості населення РФ. Може, у нього немає підтримки великих олігархів або багатих людей. Але небагаті люди підтримують Путіна. Навіть якщо погіршиться економічна ситуація (а вона погіршуватиметься), я не бачу в найближчі роки силового розвитку сценарію. Але це не означає, що зміниться президент або керівництво країни. Він уже йшов на посаду прем'єр-міністра, але це була просто рокіровка», - упевнений експерт.

Бузаров припустив, що, якщо Путін піде, можна дати стовідсоткову гарантію, що ситуація ніяк не покращиться. «Риторика російських сил свідчить про те, що Крим немає сенсу повертати Україні, і що Донбас - питання внутрішнього конфлікту в Україні. Отже, для України ситуація не може покращитися, вона буде тільки погіршуватися. Незалежно від того, буде при владі Путін чи ні. Будь-які варіанти розвитку ситуації в Росії будуть рикошетити по Україні. Навіть якщо теоретично уявити, що почнеться громадянська війна і насильницька зміна влади в Росії, вона автоматично перекинеться на територію України, оскільки у нас дуже довгий кордон із РФ», - підсумував політолог.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 24Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сонник: тлумачення сну, у якому ви бачили гроші
Сонник: тлумачення сну, у якому ви бачили гроші
Якщо снилися гроші, то з ними можуть відбуватися різні події: втрата, отримання, витрата Сни про гроші мають н....
Значення родимок на тілі: три відьми мітки
Значення родимок на тілі: три відьми мітки
В Европе в средние века за родинку не теле могли сжечь на костре Все потому, что необычные изменения кожи счит....
Гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може бути день, коли ви відчуєте себе особливо енергійно та рішуче ....
Любовний гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні у ваших стосунках може настати момент яскравих емоцій та пристрасни....
Сон у ніч з 12 на 13 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 12 на 13 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
13 квітня о 7:01 розпочнеться шостий місячний день, і фаза Місяця буде зростаючою Згідно з прогнозами, ніч з ....
більше матеріалів


/-0,26791095733643-/ /-pc-/
Top