counter
Стрічка новин
Вибрати все
7 Серпня
6 Серпня
5 Серпня
Всі новини...

Євген Магда
Євген Магда

Жоден з нинішніх російських опозиціонерів не здатний зайняти місце у Кремлі


Змінити Путіна в РФ зможе той, хто очолюватиме комісію з його поховання. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політичний експерт, директор Центру суспільних відносин Євген Магда.

«Я думаю, що Путін у владі пожиттєво. Тому змінити його зможе той, хто очолюватиме комісію з його поховання за старою кремлівською традицією. Хто буде цією людиною? Може, Сергій Іванов або Сергій Шойгу. Але на сьогодні це питання не стоїть. Путін собі відміряв кілька термінів після нинішнього президентства», – відзначив експерт.

Євген Магда переконаний, що призначення на місце Путіна кого-небудь з силового блоку не є ймовірним. Адже показовою є доля одного з найближчих соратників Путіна – Віктора Черкасова. «Ви знаєте, вони насправді всі рівновеликі, однак Віктор Черкасов був ледь не всесильною людиною в Кремлі. Та його швидко відсунули на маргінес. Це свідчить про те, що хай який впливовий силовик, весь його вплив перебуває на кінчику ручки Путіна», – зазначив Магда.

Директор центру суспільних відносин вважає, що жоден з нинішніх російських опозиціонерів не здатний зайняти місце у Кремлі. «І безвідносно до російських опозиціонерів скажу ще одну річ: Захід не зацікавлений у розпаді РФ, як і 1991 році Захід не був зацікавленим у розпаді СРСР. Я думаю, що нам не треба будувати собі ілюзії, а треба будувати Україну як ефективну державу», – констатував він.

Експерт вважає, що ймовірний сценарій розпаду або громадянської війни в РФ після зміни правлячого режиму в РФ невигідний жодній із сторін: ні Україні, ні Заходу. «Ані розпад, ані громадянська війна невигідні зокрема Україні. Тому що негативні наслідки перекинуться на українську територію. А ми маємо дві тисячі кілометрів кордону з РФ. І стримати самостійно ніяк не вдасться, це буде складно. Ідеальний сценарій для Росії – це демократизація, але поки я не бачу для того підстав», – відзначив політичний експерт.

На переконання Євгена Магди, зміна влади в Кремлі не означає припинення військових дій на сході України й у Сирії. «Це залежить від того, хто прийде. Але система, яку збудував Путін, така, що більшість імовірних кандидатів не змінюватимуть курс. І підтримка його політики є в Криму, на Донбасі та щодо авантюри в Сирії», – підкреслив політолог.

Захід, підкреслює експерт, не збирається втручатися в процес зміни влади у Кремлі, адже сприймає Москву як свого стратегічного партнера. «Активних дій для усунення Путіна поки що не видно. Європа діє реактивно. І я вже казав, що Захід у цьому не зацікавлений. Якщо щось і буде відбуватися, то за ініціативою США з огляду на механізм прийняття рішень. Тільки тоді ЄС зможе відповісти більш консолідовано, ніж застосовані санкції», – резюмував політичний експерт Євген Магда.

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 20Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Як розпізнати людей з поганою енергетикою і чому вони небезпечні
Як розпізнати людей з поганою енергетикою і чому вони небезпечні
Уміння розпізнавати людину з негативною енергетикою — це безсумнівний плюс для всіх, хто хоче захистити себе в....
Подивитися на луску, понюхати і натиснути: як в магазині вибирати якісну рибу
Подивитися на луску, понюхати і натиснути: як в магазині вибирати якісну рибу
Щоб вибрати якісну рибу в супермаркеті, необхідно звернути увагу на її луску, понюхати тушку і натиснути на не....
Знаки Зодіаку, яким не можна довіряти великі суми грошей
Знаки Зодіаку, яким не можна довіряти великі суми грошей
ВодолійВодолії - натури творчі, тому питання фінансів просто не вписуються в сферу їх інтересів Вони досить сп....
Народні прикмети на 7 серпня: на яку погоду чекати взимку і що не можна робити в цей день
Народні прикмети на 7 серпня: на яку погоду чекати взимку і що не можна робити в цей день
Православні цього дня згадують святу Анну, матір Пресвятої Богородиці та бабусю Ісуса Христа Тому 7 серпня не ....
Не чекайте справжньої пристрасті: 3 знаки Зодіаку, які ніколи не закохуються по-справжньому
Не чекайте справжньої пристрасті: 3 знаки Зодіаку, які ніколи не закохуються по-справжньому
Хтось уміє закохуватися з першого погляду і відразу ж запалюватися неземною пристрастю, а хтось важко звикає д....
більше матеріалів


/-0,1936559677124-/ /-pc-/
Top