counter
Стрічка новин
Вибрати все
Всі новини...

Денис Богуш
Денис Богуш

Якщо спецслужби нічого не зроблять у ситуації зі Столяровою, нею займеться народ


Якби такий випадок, як в Україні зі скандальним шеф-редактором програми телеканалу «Інтер» «Подробиці» Марією Столяровою, стався в США, її б видворили з країни протягом дуже короткого часу. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політтехнолог Денис Богуш.

«Я можу як громадянин України сказати, що мене це дуже сильно чіпляє і обурює. При тому, що в нашій країні йде війна з РФ, у нас на «другий кнопці», яку дивиться вся країна, інформаційною політикою керують громадяни Російської Федерації, які дуже далекі від розуміння цілей та ідеалів, наявних в Україні. Мене це обурює як громадянина. І я вважаю, що такі люди повинні упродовж 24 годин залишати Україну», - сказав політтехнолог.

На думку Дениса Богуша, проблема ще й у тому, як українські правоохоронці та спецслужби будуть реагувати на цей інцидент.

«Інше питання, як формально підійдуть до цього моменту спецслужби і як вони будуть соплі «жувати»: шукати, хто і що там сказав, чому тощо... У подібному випадку в Америці ніхто нікого б не питав. Тобто не було б такого: за законом - не за законом... видворили б із країни і ще б грін-карту закрили назавжди! А у нас думають, обговорюють, розповідають, що вона сказала, як це все довести ощо», - зазначив Богуш. За його словами, якщо СБУ нічого не зробить, це буде великий мінус нашим спецслужбам.

«Ми повинні розуміти, що громадяни РФ, які фотографуються з сепаратистами і називають їх «любі мої», це - ті, хто вбивають наших солдатів. Такі люди не просто зібралися і стрічки наділи, це явно ті особи, які вбивали наших військових-українців за те, що вони - українці. Відрізали руки за синьо-жовті стрічки, тризуби ножами на тілі вирізали. Цей батальйон - один із тих, який «прославився» своєю особливою жорстокістю. І особисто я в шоці, що таке взагалі можливо!.. Тому, якщо спецслужби нічого не зроблять, цим буде займатися народ. Тобто знайдуть її місце проживання, номер телефону тощо», - підсумував експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 44Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
Гороскоп від Тамари Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоби на 29 листопада є порадником для тих, хто прагне розгадати таємниці свого майбутньог....
Безугла проти Залужного. Що означає атака депутата на головкому ВСУ
Безугла проти Залужного. Що означає атака депутата на головкому ВСУ
Депутат Верховної ради України Мар'яна Безугла розкритикувала головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного за те, ....
більше матеріалів


/-0,26368308067322-/ /-pc-/
Top