counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Червня
14 Червня
Всі новини...

Георгій Логвинський
Георгій Логвинський

Жодні міжнародні інстанції не працюватимуть із Україною до закінчення кризи


Політична криза настала через те, що у кожного політика є свої інтереси, які ставляться вище, ніж інтереси країни. Якщо і будуть дострокові вибори в парламент, то навряд чи якось зміниться якість депутатів. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив народний депутат від «Народного фронту» Георгій Логвинський.

«Ми пребуваємо де-факто в політичній кризі - це всім зрозуміло. Однак на сьогодні це не є критичною точкою. Як ви бачите, голоси на необхідні законопроекти знаходяться, ми голосуємо з досить великим запасом, тому основне завдання, щоб країна не пішла в прірву. Якщо ми говоримо відкрито, то розуміємо, що у кожного є свій інтерес. Чому, наприклад, блок Юлії Володимирівни вийшов із коаліції? Тому що їм потрібні вибори - адже з 19 голосами вони не можуть зробити нічого. В принципі, кожен діє у межах своїх інтересів. Точно так само і Блок Петра Порошенка. На сьогоднішній день, скільки б я не спілкувався з дипломатами, міжнародними партнерами, всі говорять, що в країну, де йде війна плюс іще політична криза, ніхто інвестувати не буде», - розповів нардеп.

Логвинський зазначив, що зараз активно обговорюється питання коаліції БПП, Народного фронту і партії Ляшка. За його словами, це правильний вибір.

«Особисті інтереси треба ставити нижче, ніж інтереси країни. У політиці, на жаль, досить часто відбуваються спроби щось виторгувати, коли якісь процеси намагаються використовувати. Якщо йде розвал коаліції або нові вибори, то на 6-7 місяців усе буде заблоковано. Поки вибори, поки збереться новий парламент. Сказати, що при тій системі, яка є сьогодні, якось зміниться якість депутатів - це навряд чи. А ось політична ситуація зміниться. І далеко не на краще. Дуже багато набере Опоблок. По суті, будуть ті ж самі проблеми, які є зараз. Але народ від цього постраждає і, безумовно, жодні міжнародні інстанції не працюватимуть із Україною до закінчення кризи», - вважає парламентарій.

Народний обранець розповів, що багато спілкувався з підприємцями, і вони не розуміють, що їм робити, оскільки в країні немає «політики партії».

«Підприємець, з яким спілкувався, каже: «Мені інвестувати в меблеву фабрику чи ні? Ви забороните чи дозвольте експорт кругляка?» Для цього має бути якесь позиціонування, а його немає. Через це в нашій країні люди воюють, ми стримуємо агресію, щоб провести реформи і чогось домогтися, а хтось це просто руйнує», - підсумував Логвинський.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 37Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Страхи, які заважають нам розвиватися
Страхи, які заважають нам розвиватися
Достатньо часто на шляху у людини виявляється він сам Комплекси та викликані ними страхи заважають досягти усп....
Ваше духовне завдання за місяцем народження
Ваше духовне завдання за місяцем народження
У кожного з нас є свої кармічні завдання, які перед нами поставила Всесвіт ще перед нашим народженням Зрозуміт....
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Папороть здавна вважалася магічною рослиною Яких легенд про нього тільки не ходить! Люди вірили, що за допомог....
Народні прикмети та забобони на удачу
Народні прикмети та забобони на удачу
Існує безліч прийме і забобонів, дотримуючись яких можна залучити удачу Чи варто вірити цим прикметам? Звичайн....
Які квіти не можна тримати вдома
Які квіти не можна тримати вдома
Кожна квітка має неповторну енергетику Деякі з них сприятливо позначаються на домашній атмосфері, інші, навпак....
більше матеріалів


/-1,7663059234619-/ /-pc-/
Top