counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Травня
27 Травня
Всі новини...

Олег Осуховський
Олег Осуховський

Жест Віталія Каська був не марним


В Україні одразу починають заводити кримінальні провадження і робити фейковий провокації, коли хтось бореться з корупцією. Заступник генпрокурора Віталій Касько не виняток, коли він почав руйнувати корупційну систему в прокуратурі зсередини, то у відповідь на свою діяльність отримав відповідну реакцію - тиск на нього. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова підкомітету з питань правового забезпечення та контролю за діяльністю спеціальних органів у сфері запобігання та протидії корупції Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції народний депутат Олег Осуховський.

«Це державний конфлікт, такі заступники прокурора, як Касько і Сакварелідзе, реально зсередини намагалися змінити прокуратуру, знищити корупційні схеми. Й одразу почалася атака на них. У нашій країні чомусь так завжди: коли ти борешся з корупцією, коли ти говориш правду, одразу починають заводити кримінальні справи, робити фейкові провокації на цих людей. Така ж ситуація вийшла і з Каськом. І хоча в прокуратурі пройшла переатестація, нічого не змінилося. Дуже важко самому боротися з системою, має бути політична воля вищого керівництва держави, перш за все, щоб побороти корупцію в кожному органі», - розповів нардеп.

За його словами, зараз є великі надії на те, що запрацює Антикорупційне бюро, антикорупційна прокуратура й інші антикорупційні органи.

«Вони повинні не давати впливати Генеральному прокурору або Президенту на свою діяльність. Адже ці органи мають бути незалежними. Вони мають бути залежними тільки від українського народу і звітувати йому реальними вчинками і справами. Треба корупціонерів ув'язнювати і всі вкрадені гроші реально повертати в український бюджет. Ці органи ще не працюють повноцінно, бо немає судової реформи. Та судова реформа, яку зараз проводить влада, - це фейковий реформа. Влада просто хоче взяти під контроль гілку судової влади. Якщо влада не буде здатна забезпечити нормальну роботу антикорупційних органів, то потрібно буде перезавантажувати український парламент», - зазначив народний обранець.

Осуховський вважає, що в ситуації з Шокіним парламент повинен проголосувати за його відставку, «жест Віталія Каська був не марним».

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 35Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів


/-0,19778990745544-/ /-pc-/
Top