counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Лютого
25 Лютого
24 Лютого
Всі новини...

Ілля Несходовський
Ілля Несходовський

Самостійно відновити економіку Донбасу ми не зможемо


Економічного поділу України і Донбасу практично немає, інтегрувати регіон в Україну буде нескладно, проте необхідно міняти структуру економіки регіону. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив економічний експерт Ілля Несходовський.

«Більшість підприємств, які знаходяться на території Донецької та Луганської областей, перереєструвалися на території України і платять податки в повному обсязі,  або майже в повному. Якби вони цього не зробили, то припинили би свою зовнішньоекономічну діяльність, тому що жодна країна не прийняла би від них продукцію. Сильного економічного поділу України і Донбасу не існує. Є лише окремі підприємства, які функціонують на території «ДНР» і платять у їх «общак», але вони не формують економіки Донбасу», — розповів експерт.

За словами експерта, проблема криється в тому, щоб відновити інфраструктуру зруйнованих підприємств.

«Самостійно відновити економіку Донбасу ми не зможемо. Нам навіть всього бюджету не вистачить, будемо розраховувати на міжнародну підтримку. Оскільки обов'язок по відновленню Донбасу сильно вдарить по нашій економіці», — зазначив Несходовський.

За словами економіста, спочатку треба переглянути структуру економіки всього регіону, тому що гроші, які формувалися на Донбасі, — формувалися за рахунок ресурсів, які видобували з надр регіонів.

«Ці кошти не йшли до держбюджету, а залишалися в кишенях олігархів. Якщо цього не змінити і залишити цю систему, то такий регіон нам не потрібен. Хоча, з економічної точки зору, нам потрібен цей регіон, оскільки він багатий ресурсами. Головне, як розподіляються кошти, які отримують від видобутку», — наголосив Несходовський.

Експерт вважає, щоб будь-які соцвиплати на території Донбасу неможливі доти, доки там не буде української влади. Що стосується дотацій, які раніше йшли в регіон з держбюджету, то цього року їх навіть не планували.

«Дотації шахтам не запланували, їх зрізали. Торік було 13 мільярдів, а в цьому кілька сотень мільйонів. Були певні проблеми з виплатою регресних грошей, їх нині вже не здійснюють. Відносно дотацій з держбюджету — сьогодні ухвалено нову модель субвенцій із держбюджету місцевим бюджетам. Сума, яку будуть надавати Донбасу, дуже зміниться», — розповів Несходовський.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 54Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Ваше призначення за Знаком Зодіаку
Ваше призначення за Знаком Зодіаку
Життєвий шлях кожного з нас визначає сузір'я, під яким ми народилися Саме тому зрозуміти своє призначення можн....
Чорноморський флот все ще становить загрозу
Чорноморський флот все ще становить загрозу
Незважаючи на знищення частини кораблів Чорноморського флоту фашистської росії, його угруповання все ще станов....
Стихія Вогню: Стрілець, Овен, Лев
Стихія Вогню: Стрілець, Овен, Лев
Люди вогненної стихії відрізняються бурхливим темпераментом, гнучким інтелектом та запальністю Часто люди вогн....
Стихія Води: Риби, Скорпіон, Рак
Стихія Води: Риби, Скорпіон, Рак
Все эти знаки зодиака обладают невероятной интуицией, повышенной эмоциональностью и чувствительностью Среди лю....
Стихія Землі: Діва, Телець, Козеріг
Стихія Землі: Діва, Телець, Козеріг
Люди Земної Стихії мають з юних років ясне уявлення про те, чого вони хочуть отримати від життя У їхніх голова....
більше матеріалів


/-0,56913614273071-/ /-pc-/
Top