counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Лютого
25 Лютого
24 Лютого
Всі новини...

Сергій Таран
Сергій Таран

Акцентувати увагу зараз треба не на ГПУ, а на нових антикорупційних органах


Віталій Касько - заступник Генпрокурора, який заявив про свою відставку, швидше за все піде в політику або повернеться в ГПУ. Але повернення заступника можливо тільки після звільнення Віктора Шокіна з посади генпрокурора. Втім, акцентувати увагу зараз треба не на генпрокуратурі, а на новостворених антикорупційних органах. Таку думку «Аналітичній служби новин» (АСН) висловив голова правління Центру соціологічних та політологічних досліджень «Соціовимір», директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран.

«Я думаю, що Касько швидше піде в політику і у нього будуть шанси коли-небудь повернутися в прокуратуру після того, як поміняють Шокіна. Але треба розуміти, що основна увага зараз до антикорупційної діяльності буде зосереджена не через Генпрокуратуру, а через антикорупційну прокуратуру і Нацагентство щодо запобігання корупції. Ці агентства покликані, в першу чергу, боротися з корупцією, а ми за звичкою дивимося на ГПУ, у якій вже багато повноважень забрали. За великим рахунком, основні важелі і зусилля з антикорупційної діяльності повинні бути зосереджені у новостворених органах », - сказав Таран.

При цьому він зазначив, що в цілому відставка Касько дестабілізує ситуацію в країні через недавні відставки в уряді. Політолог також вважає, що поки рано казати, що справа щодо санкцій проти Януковича розвалиться через відставку Каська.

«Зараз досить складна ситуація через переформатування уряду. Однак з іншого боку, воно певною мірою знизить напругу по гучних відставках, фігуранти яких говорять про корупцію. У будь-якому випадку, перед оновленим урядом буде поставлено завдання так само боротися з корупцією, зокрема, на державних підприємствах. Щодо питання санкцій проти Януковича, то це не питання того, який заступник на посаді. Тут все набагато складніше. Януковича фізично немає в Україні і потрібно його притягати до відповідальності. Не думаю, що все це замикається на одній людині. Але якщо дійсно справу буде провалено, то це буде велике питання до Шокіна», - розповів експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 31Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Багато віків люди билися над загадками людської душі Езотерики пояснюють звички та бажання людини потойбічними....
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Усім відомо: якщо встигнеш загадати бажання під час падаючої зірки, воно обов'язково здійсниться Але й у цієї ....
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Внутрішній голос — це ключ до пізнання себе, навколишнього світу та здатності взаємодіяти з цим світом Є багат....
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
Якщо ви задалися пошуком свого призначення, ви вже на півдорозі до духовного самопізнання 6 вправ допоможуть в....
Порожнеча буття: 6 причин, через які люди губляться в житті
Порожнеча буття: 6 причин, через які люди губляться в житті
Кризи в житті, важкі втрати, розлучення, проблеми — все це може збити з правильного шляху Повернення до себе б....
більше матеріалів


/-0,19193291664124-/ /-pc-/
Top