counter
Стрічка новин
Вибрати все
16 Жовтня
15 Жовтня
14 Жовтня
Всі новини...


Михайло Корнієнко
Михайло Корнієнко

Поліція має застосовувати під час погоні інші спецзасоби


З правової точки зору, поліція під час київської погоні мала застосовувати інші спецзасоби, зокрема блокування авто. Поліцейські діяли не дуже професійно, не було скоординованих узгоджених дій. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив генерал-полковник міліції Михайло Корнієнко.

«Безумовно, ці хлопці порушили Правила дорожнього руху, поліцейські мали право їх переслідувати і затримувати всіма доступними методами і способами. Єдине питання виникає щодо застосування зброї. З правової точки зору, у цьому випадку можна було б діяти інакше: блокувати транспортними засобами, вивести порушників за межі населеного пункту і там уже можна було б застосовувати більш радикальні методи. Найголовніше, що самі по собі дії поліцейських були не дуже професійними. Співробітники ДАІ, котрі працювали раніше, знали, як проводяться такі операції. Перш за все обов'язково про погоню повинен знати черговий диспетчер служби ДАІ, він тоді координує всі дії нарядів, патрульних машин, екіпажів, він знає місто, він знає, як поліцейських скоординувати. Нова поліція ще цього не знає. У цих хлопців багато романтики, але їх треба вчити», - розповів експерт.

Корнієнко наголошує, що за кілька місяців неможливо підготувати працівника, який займається питаннями безпеки дорожнього руху.

«Вони не знають, як діяти в екстремальних ситуаціях. Перш за все ситуації треба моделювати. Застосування зброї - це крайній метод, і його можна застосовувати лише коли застосовується зброя правопорушниками або коли виникає загроза життю самих поліцейських чи інших людей. Дії керівництва з оцінки подій теж були не дуже правильними. У таких випадках треба робити висновки дуже обережно, а не казати одразу, що поліція робила все правильно. Ці правопорушники - молоді люди, у них теж є права. Керівництво поліції перше, що мало зробити, - це визнати, що саме сталося, і вибачитися перед потерпілими - батьками цього хлопчика. Він постраждав безвинно, він був пасажиром. Дуже погано, коли поліція застосовує зброю, це викликає негативний резонанс. У тій самій Америці після такого обов'язково відбувається службове розслідування, потім судовий розгляд. Думаю, що у нас теж без суду не обійдеться. Деканоїдзе зазначила, що діям працівників буде дано відповідну оцінку і вибачилася перед батьками загиблого хлопця. Це правильно, але потрібно було, щоб заява пролунала трохи раніше. Крім того, не можна на цьому спекулювати, адже деякі політики вже намагаються по-своєму оцінювати зазначені події», - резюмував фахівець.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 43Новини партнерів

Інші важливі новини і публікації
Найкрасивіші чоловіки планети. Хто вони по знаку зодіаку
Найкрасивіші чоловіки планети. Хто вони по знаку зодіаку
Астрологія дозволяє дізнатися все не тільки про характер, унікальні риси і долю людини Мало хто знає, що сузір....
Топ-6 жіночих зовнішніх якостей, які найбільше подобаються чоловікам
Топ-6 жіночих зовнішніх якостей, які найбільше подобаються чоловікам
Коли чоловікам ставиш запитання, що саме їх приваблює найбільше в зовнішності прекрасної статі, можна почути: ....
Від них кохання не чекайте. Найегоїстичніші знаки Зодіаку
Від них кохання не чекайте. Найегоїстичніші знаки Зодіаку
ОвенОвни - це королі егоїзму, адже вони багато в чому шукають свій інтерес Але їх егоїзм не злий; вони dbявляю....
7 ознак, що партнер зломив вашу самооцінку
7 ознак, що партнер "зломив" вашу самооцінку
Ви були самовпевненим дівчиськом з красивими очима і грандіозними планами на життя, але серце коротнуло струмо....
Спалахи гніву, ревнощів і образ: Любовний гороскоп на сьогодні 16 жовтня
Спалахи гніву, ревнощів і образ: Любовний гороскоп на сьогодні 16 жовтня
Кажуть, що найважче зцілити ту любов, яка спалахнула з першого погляду 16 жовтня вам може представитися шанс п....
більше матеріалів


/-0,30897498130798-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top