counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

Насіб Рагімов
Насіб Рагімов

Узаконивши політичну корупцію, ми віддалимося від Європи


Робиться спроба узаконити політичну фальсифікацію і стимулювати партійну корупцію. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова правління громадської організації «Всеукраїнське об'єднання «Захист нації» Насіб Рагімов, коментуючи намір ввести в законодавство виключення кандидатів у народні депутати з партійного виборчого списку шляхом внесення змін до Закону «Про вибори народних депутатів України».

«Такі зміни насправді неприпустимі. І нічого спільного з демократією ці імперативні норми не мають. До того ж прийняття цього законопроекту остаточно позбавить депутатів навіть тієї невеликої самостійності, яка в них є зараз. А також узаконить для партійних бонз можливість займатися підміною списків після виборів - фальсифікацією», - заявив він.

Експерт зазначив, що, дозволивши виключати кандидатів у народні депутати України з партійного виборчого списку після виборів, парламент узаконить політичну корупцію: «Уявіть собі, ось взяла партія гроші у великого бізнесмена, який не пройшов за списками, а потім пропонує йому за невелику доплату стати вже 100% депутатом. Приймають рішення на партійній конференції вивести когось зі списків (привід при цьому буде вже суто технічним) і заводять кого треба. І голосувати на місцях будуть так, як треба центральному апарату партії чи особисто лідеру».

Рагімов також додав, що світова спільнота не похвалить Україну за такі нововведення. «Вже є реакція ЄС, в якій чітко зазначено, що цей закон у такому вигляді не відповідає нормам європейських стандартів. Механізм відкликання депутатів, безумовно, потрібен, але це повинні ініціювати громадяни України, та й то після ретельно вироблених позицій. А в тому вигляді, в якому закон є зараз, його прийняттям ми віддалимо себе від Європи», - підсумував голова ВО «Захист нації».

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 34Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів


/-0,24316692352295-/ /-pc-/
Top