counter
Стрічка новин
Вибрати все
13 Квітня
12 Квітня
Всі новини...

Віктор Суслов
Віктор Суслов

Необхідно змінити валютне регулювання для інвесторів


В Україні склався вкрай несприятливий інвестиційний клімат, змінити який можна кількома кроками уряду. Один з найважливіших - це боротьба з корупцією і валютне регулювання, щоб в інвесторів був досить вільний доступ до валюти. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив економічний експерт, екс-міністр економіки Віктор Суслов.

«Єдиний правильний шлях розвитку української економіки - це залучення великого обсягу прямих іноземних, саме приватних, інвестицій. Але інвестиції в Україну реально не йдуть. Останніми роками спостерігається їх відтік з України. Це пов'язано з украй несприятливим інвестиційним кліматом. Щоб до України прийшли інвестиції, треба подолати корупцію. Всі міжнародні ЗМІ практично щодня переповнені фактами про тотальну корупцію в Україні. Щодня у нас відбуваються корупційні скандали, в тому числі пов'язані з прямим захопленням підприємств, рейдерськими захопленнями. За таких умов іноземні інвестиції не прийдуть», - розповів економіст.

За словами експерта, ще один необхідний пункт для приходу інвестицій - це зміна валютного регулювання. Суслов зазначає, що для підприємств має бути досить вільний доступ до валюти.

«Допоки в Україні неможливо купити валюту для закупівлі сировини, матеріалів, обладнання, інвестори сюди не прийдуть, вони не зможуть налагодити тут роботу. Крім того, пряма заборона, яка існує зараз на виведення дивідендів з України, на конвертацію валюти з метою сплати власникам дивідендів, рішуче відбиває будь-який економічний інтерес. Не інвестуватимуть доти, доки банківська система України перебуває на одному з останніх місць у світі, банки банкрутують, а багато з них не виконують своїх зобов'язань. Доки банки тримають рівень процентних ставок за своїми кредитами 30 і більше відсотків річних (а у переважної більшості банків сьогодні навіть вищі ставки), жодні інвестори не прийдуть сюди. Тому що неможливо користуватися кредитами», - вважає експерт.

Суслов акцентує увагу на тому, що Україна належить до країн з украй несприятливим інвестиційним кліматом, тому інвестиції в країні матимуть високоризиковий характер.

«Можна було б вирішити ці проблеми досить швидко, але я думаю, що до зміни уряду їх розв’язано не буде. Члени уряду буквально щодня демонструють свою некомпетентність. А як швидко він може стати компетентним? Їх ніхто вже не навчить, тому потрібна лише заміна. А якщо Верховна Рада не готова на це, можливо, наш кризовий стан триватиме дуже довго», - вважає експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 32Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сонник: тлумачення сну, у якому ви бачили гроші
Сонник: тлумачення сну, у якому ви бачили гроші
Якщо снилися гроші, то з ними можуть відбуватися різні події: втрата, отримання, витрата Сни про гроші мають н....
Значення родимок на тілі: три відьми мітки
Значення родимок на тілі: три відьми мітки
В Европе в средние века за родинку не теле могли сжечь на костре Все потому, что необычные изменения кожи счит....
Гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може бути день, коли ви відчуєте себе особливо енергійно та рішуче ....
Любовний гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні у ваших стосунках може настати момент яскравих емоцій та пристрасни....
Сон у ніч з 12 на 13 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 12 на 13 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
13 квітня о 7:01 розпочнеться шостий місячний день, і фаза Місяця буде зростаючою Згідно з прогнозами, ніч з ....
більше матеріалів


/-0,54982995986938-/ /-pc-/
Top