counter
Стрічка новин
Вибрати все
13 Квітня
12 Квітня
Всі новини...

Олександр Охріменко
Олександр Охріменко

Єдиний вихід – це зміна уряду


Оскільки за два роки при владі Кабінет міністрів так і не спромігся організувати притік інвестицій, першочерговим завданням для залучення іноземних інвестицій в Україну є його зміна. Крім того, слід врахувати, що іноземні інвестори не бажають працювати з урядом Яценюка. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

«Перший крок – однозначно поміняти уряд. Нам треба уряд професіоналів, а не політиканів. По-друге, слід припинити всі ігри і зайнятися нарешті інвестиціями. Також необхідно припинити безглузду боротьбу з корупцією, адже для інвесторів вона жодного значення не має. Китай посідає одне з перших місць по корупції в світі, але поки що там дуже перспективні умови для інвестицій. Для того, щоб гроші приходили, окрім стабільності, треба запропонувати щось цікаве. Інвестиції йдуть не абстрактні, цікавим має бути який конкретний бізнес», - розповів експерт.

Економіст певен, що єдина сфера в нашій країні, яка нині приваблива для інвесторів, – аграрна, тому треба робити зміни на ринку землі. «Під що на сьогодні в Україні можуть прийти інвестиції? Передусім під аграрний бізнес, тому необхідно як можна швидше запускати ринок землі. Якщо ми це зробимо, на законодавчому рівні дозволивши нерезидентам купувати землю, то в Україну можуть прийти дійсно дуже великі інвестиції, навіть 50-60 мільярдів доларів. На інші інвестиції поки що розраховувати не варто, бо, окрім цього, інших цікавих напрямків немає», - переконує економіст.

Охріменко наголошує, що спершу має бути стабільність, а потім усе решта. Щоб щось реально змінилося, на його думку, цей уряд має піти. «Поки він є, нічого не буде. Це нереально. За два роки ми бачимо лише відтік, інвестицій не було. Будь-який інвестор, не має значення – американський, китайський, – щойно дізнається, що при владі Яценюк, відмовляється. Інвестори кажуть, що чекають на зміни, тоді можна дійсно говорити про співпрацю. А йти в країну, де весь час змінюють правила, займаються рекетом, переймаються лише політичними лозунгами, абсурд. Інвесторів цікавить спокійне ведення бізнесу», -  підсумував експерт.

 

 

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 28Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сонник: тлумачення сну, у якому ви бачили гроші
Сонник: тлумачення сну, у якому ви бачили гроші
Якщо снилися гроші, то з ними можуть відбуватися різні події: втрата, отримання, витрата Сни про гроші мають н....
Значення родимок на тілі: три відьми мітки
Значення родимок на тілі: три відьми мітки
В Европе в средние века за родинку не теле могли сжечь на костре Все потому, что необычные изменения кожи счит....
Гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може бути день, коли ви відчуєте себе особливо енергійно та рішуче ....
Любовний гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні у ваших стосунках може настати момент яскравих емоцій та пристрасни....
Сон у ніч з 12 на 13 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 12 на 13 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
13 квітня о 7:01 розпочнеться шостий місячний день, і фаза Місяця буде зростаючою Згідно з прогнозами, ніч з ....
більше матеріалів


/-0,23858404159546-/ /-pc-/
Top