Скандал у фракції Блоку Петра Порошенка пов'язаний з формуванням антикорупційної прокуратури та загостренням політичної боротьби в країні, проте це не призведе до масового виходу парламентарів із фракції. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив політичний експерт Петро Олещук.
За його словами, скандал у фракції БПП пов'язаний з декількома факторами, одним з яких є формування антикорупційної прокуратури.
«Процес формування антикорупційної прокуратури затягнувся не в останню чергу через те, що зустрічав протидію з боку влади. Наразі вирішується питання, хто повинен бути антикорупційним прокурором. Одним з основних претендентів називають Віталія Каська (заступник генпрокурора. - Ред.). Одночасно АП налаштована на іншу кандидатуру - Романа Говди (колишній прокурор Одеської області, заступник генпрокурора. - Ред.)», - сказав він.
Другий фактор, на його думку, пов'язаний із загостренням політичної боротьби в країні.
«Усі корупційні скандали, фігурантами яких є Мартиненко, Кононенко, змушують низку депутатів від БПП визначатися з усім цим. Багато хто вважає, що для них оптимальним варіантом є максимально дистанціюватися від цих проблем і таким чином не бути замішаним у корупційних скандалах», - зазначив політолог.
Третім чинником є процеси боротьби за владу між Президентом і прем'єр-міністром.
Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.