counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

Ганна Маляр
Ганна Маляр

Влада має відмовитися від методів революційної доцільності


Рішення суду Європейського союзу про анулювання заморожування активів екс-заступника глави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Портнова виводить на якісно інший рівень переслідування чиновників тих часів. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловила кандидат юридичних наук, юрист-кримінолог Ганна Маляр.

За її словами, Янукович та його соратники користувалися послугами грамотних юристів, а тому формально довести їхню причетність до присвоєння або нецільового використання бюджетних коштів надзвичайно складно.

«Але це рішення не залишає іншого виходу для постреволюційної влади, окрім як працювати і доводити провину чиновників поваленого режиму. Дії Генпрокуратури навесні 2014-го зрозумілі: потрібно було терміново повертати в Україну вивезені колишніми чиновниками кошти. Тому юридичними формальностями ніхто не займався. Навмисно це зроблено чи через некомпетентність, можна лише здогадуватися», - зазначила юрист.

При цьому Ганна Маляр наголосила, що через юридичну неграмотність української сторони можуть з'явитися аналогічні рішення з інших одіозним чиновникам часів Януковича. Але згаяне можна надолужити зібраними за півтора року доказами провини колишніх чиновників, якщо, звичайно, розслідування велося не так, як у справі розстрілу Небесної сотні.

«А от відновити репутацію України після подібних випадків буде значно складніше, - вважає експерт. - І зняття санкцій через юридичне невігластво української сторони - лише перша «ластівка». Далі будуть рішення Європейського суду з прав людини про поновлення на посаді люстрованих чиновників. Просто ці скарги ще не пройшли всі судові інстанції в Україні». Вона також зауважила, що якщо Україна прагне визнання і рівноправного партнерства з цивілізованими країнами, влада має відмовитися від методів революційної доцільності і керуватися виключно нормами та принципами права.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 23Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів


/-0,25285196304321-/ /-pc-/
Top