counter
Стрічка новин
Вибрати все
13 Квітня
12 Квітня
Всі новини...

Богдана Бабич
Богдана Бабич

Війни олігархів тільки почалися


Незабаром в Україні може залишитися тільки один олігарх. Таку думку в коментарі «Аналітичної Службі Новин» (АСН) висловила керівник Інституту практичної політики Богдана Бабич.

За її словами, війни олігархів тільки почалися, і сьогодні Президент Петро Порошенко використовує тактику «розділяй і володарюй».

«Не даремно він частково скористався тактикою Ігоря Єремєєва. Така тактика буде використовуватися далі - поки у нас не залишиться один олігарх », - заявила вона.

За словами Бабич, відразу було зрозуміло, що в протистоянні Коломойський, Порошенко, програє саме Коломойський, так як у Петра Порошенка, який є теж олігархом, за спиною держапарат, який він залучив, щоб «знайти взаєморозуміння» з Коломойським.

«Судячи з відео відставки, Коломойському було дискомфортно. Або добре СБУ попрацювало, знайшло переконливі аргументи для хорошої переговорної позиції. Знову ж таки, багато справ в суспільстві сприймаються негативно. Розвіяний міф про патріотичне олігарха. Його заяви показали, що йому потрібна була тільки влада, для отримання якої він буде робити все, що популярно в Україні », - пояснила експерт.

Крім того, Бабич впевнена, що списувати Коломойського з рахунків не варто, так як він не може відійти повністю від справ і не впливати на політику, адже буде втрачати свої капітали.

«У нас, на жаль, олігархи не займаються конкурентним бізнесом. Їм необхідно зберігати вплив на політику, інакше у них не буде доступу до збільшення капіталів ».

Що стосується можливості боротьби команди Коломойського з олігархами, то Бабич вважає це ймовірним, але ніяких альтруїстичних причин цьому немає.

«Коломойський - великий гравець. Він, нагадаємо, заговорив про реприватизацію. У нього є кеш, валюта. Засоби виведені за кордон завдяки Степану Кубіву, який очолював тоді Нацбанк. Олігархам необхідно легалізувати капітали. І Коломойський в цьому - єдиний, хто прогнозує і грає на випередження », - зазначила вона.

За її словами, тепер Коломойський розуміє, що наступні кого будуть «добивати» - олігархи, які паразитують на державних підприємствах і надра.

«Це викликає почуття несправедливості, яке призведе до безладів. Вирішити все можна оксамитовим, тобто законним способом - тоді все виживуть, всім буде добре. Чи це буде, як в 1917-му році. Тому Коломойський грає на випередження. До того ж, він зробив сенсаційні звинувачення, на що повинна реагувати прокуратура. І якщо копнуть по-справжньому під одного, на поверхню вилізе все. Процес почнеться однозначно. І третя хвиля невдоволення буде спрямована проти олігархів. Це було зрозуміло ще після Революції Гідності», - підсумувала Бабич.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 47Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сонник: тлумачення сну, у якому ви бачили гроші
Сонник: тлумачення сну, у якому ви бачили гроші
Якщо снилися гроші, то з ними можуть відбуватися різні події: втрата, отримання, витрата Сни про гроші мають н....
Значення родимок на тілі: три відьми мітки
Значення родимок на тілі: три відьми мітки
В Европе в средние века за родинку не теле могли сжечь на костре Все потому, что необычные изменения кожи счит....
Гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може бути день, коли ви відчуєте себе особливо енергійно та рішуче ....
Любовний гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні у ваших стосунках може настати момент яскравих емоцій та пристрасни....
Сон у ніч з 12 на 13 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 12 на 13 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
13 квітня о 7:01 розпочнеться шостий місячний день, і фаза Місяця буде зростаючою Згідно з прогнозами, ніч з ....
більше матеріалів


/-0,52634310722351-/ /-pc-/
Top