counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Червня
14 Червня
Всі новини...

Андрій Бузаров
Андрій Бузаров

Введення безвізового режиму з Нового року малоймовірне


Запровадження безвізового режиму в Україні гальмується через відсутність консенсусу в політичних елітах і невиконання Україною плану щодо лібералізації безвізового режиму, тому очікувати вступу країни до Шенгенської зони з січня 2016 року точно не варто. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив експерт-міжнародник Андрій Бузаров.

«Є багато факторів, які перешкоджають введенню безвізового режиму для України, і це проблеми, пов'язані не лише з міграційними складнощами, яких зазнає Європейський союз (проблеми біженців із Сирії та Афганістану. - Ред.). Я думаю, що в цілому консенсус буде знайдено і безвізовий режим для України буде. Є інший момент: Україна, на мій погляд, виконала ще не всі вимоги щодо лібералізації. У нас є внутрішні проблеми - серйозні перешкоди у вигляді зняття депутатської недоторканності, наприклад. Погано те, що серед політичної еліти немає консенсусу в деяких аспектах», - розповів експерт.

Він також зазначив, що з 1 січня 2016 року введення безвізового режиму є малоймовірним, навіть якщо звіт Єврокомісії буде на користь України.

«Будуть інші причини, за якими його буде відкладено. Але це не означає, що безвізовий режим не введуть. Я глибоко переконаний, що глобально питання із затвердження безвізового режиму для України вже прийнято за лаштунками європейської політики. Але як це реалізувати, щоб це було зручно і Україні, і ЄС? По суті, останній рік Україна займається тим, що готується до введення безвізового режиму - це впровадження біометричних паспортів, деякі питання, що стосуються реформування системи законодавства. Але тут питання більше політичне, пов'язане з тим, що відбувається в ЄС. Ще одну проблему Європейський союз не хоче собі додати», - зазначив Бузаров.

За словами експерта, зараз неможливо говорити про точні дати запровадження безвізового режиму.

«Мені здається, не зовсім правильним є підхід, коли деякі представники МЗС заявляють про те, що все готово і ми готові з 1 січня вступати в Шенгенську зону. Заявляли, що з січня 2015-го, з травня 2015-го, з січня 2016-го. Але це були нічим не підтверджені політичні заяви, які вводять в оману. Тут більше треба дивитися на те, яких конкретних результатів досягнуто. А поки що немає жодних передумов, аби говорити про те, що з 1 січня 2016 року однозначно буде безвізовий режим. Потрібно почекати, можливо до середини 2016 року», - зазначив Бузаров.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 31Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Страхи, які заважають нам розвиватися
Страхи, які заважають нам розвиватися
Достатньо часто на шляху у людини виявляється він сам Комплекси та викликані ними страхи заважають досягти усп....
Ваше духовне завдання за місяцем народження
Ваше духовне завдання за місяцем народження
У кожного з нас є свої кармічні завдання, які перед нами поставила Всесвіт ще перед нашим народженням Зрозуміт....
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Папороть здавна вважалася магічною рослиною Яких легенд про нього тільки не ходить! Люди вірили, що за допомог....
Народні прикмети та забобони на удачу
Народні прикмети та забобони на удачу
Існує безліч прийме і забобонів, дотримуючись яких можна залучити удачу Чи варто вірити цим прикметам? Звичайн....
Які квіти не можна тримати вдома
Які квіти не можна тримати вдома
Кожна квітка має неповторну енергетику Деякі з них сприятливо позначаються на домашній атмосфері, інші, навпак....
більше матеріалів


/-0,21289610862732-/ /-pc-/
Top