counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

Андрій Блінов
Андрій Блінов

Падіння курсу гривні триватиме до рішення МВФ про третій транш


Курс стабілізується лише після рішення МВФ про видачу третього траншу кредиту. Якщо не буде подальшої підтримки валютного фонду, то може відбутися новий обвал курсу гривні. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив економічний та фінансовий експерт, проектний менеджер Ліги фінансового розвитку Андрій Блінов.

Економіст переконаний, що сьогоднішнє падіння гривні виникло внаслідок відмови від видачі третього траншу кредиту Міжнародним валютним фондом. І до прийняття рішення в грудні цього року ми спостерігатимемо повільну девальвацію курсу гривні.

«Ми чуємо від МВФ сигнали про невиконання їхніх умов: створення інституту прокурорів антикорупційного бюро і складання чіткого плану розміщення акцій п'яти великих державних підприємств», - пояснив Блінов.

Також він вважає, що падіння гривні є природним у зв'язку з настанням опалювального сезону. За його словами, незважаючи на те, що Світовий банк каже, що готовий кредитувати «Нафтогаз», частину грошей він бере з ринку за рахунок як платежів, так і кредиту Держбанку. Якщо «Нафтогаз» купує валюту, тоді на неї збільшується сезонний попит, а це і є одна з причин падіння.

Економіст пояснив, що на безготівкових розрахунках валюта цілком стабільна, адже НБУ за рік зробив коридор від 21 до 23 гривень за долар, і нинішній курс не виходить за його рамки. А коливання курсу готівкової валюти до 24,5 виникло у зв'язку з ліквідацією банків.

«Приблизно 80% громадян, які отримують гроші в рамках компенсацій до 200 тисяч гривень, не несуть гроші до іншого банку і не залишають їх на депозитах. Вони, як правило, купують на них валюту і таким чином ці гроші створюють додатковий попит на долар. 300 мільйонів доларів - це 1/5 частина обсягу місячного попиту на валюту на готівковому ринку», - пояснив він.

У цілому Блінов не бачить нічого дивного в даному курсі. За його словами, кількість доларів на ринку залишилася колишньою, просто попит на них зріс.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 17Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів


/-0,17785382270813-/ /-pc-/
Top