counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Серпня
17 Серпня
Всі новини...

Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

Бойовики часто висувають Україні неприйнятні умови


На питаннях звільнення заручників не можна спекулювати. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловила уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, народний депутат Ірина Геращенко.

«Це дуже складні переговори. Це дуже складний процес. Сьогодні, згідно з інформацією СБУ, залишається в полоні 153 українця. З них 62 - цивільні особи. Решта - військові. Як мінімум 10 українців утримують у російських в'язницях. Попереду велика робота, в тому числі і дипломатів, щоб усіх звільнити», - повідомила вона.

Геращенко наголосила, що за час роботи гуманітарної підгрупи мінської Тристоронньої контактної групи було звільнено 60 заручників.

«Мало це чи багато? Це 60 сімей, які зустріли своїх рідних. Очевидно, що влада робить усе, щоб звільнити кожного заручника. Це непрості процеси. І я не хочу, аби на них спекулювали. Поділяю горе і тривогу всіх, чиї рідні зараз у заручниках. Я із багатьма в постійному контакті. У телефоні СМС від мам, від дружин, сестер. І мені дуже хочеться приносити їм гарні новини. Я не можу якісь речі озвучувати, щоб не нашкодити. Але ми працюємо. Нам за останній місяць вдалося звільнити людей, котрі перебували в полоні ще з Іловайська», - зазначила парламентарій.

«Друга сторона, бойовики, часто шантажують Україну питанням заручників. Висуваються неприйнятні умови. Є спроби прив'язати звільнення заручників до набуття чинності закону про амністію, що не відповідає Мінським угодами. Адже це різні пункти. Є пункт про звільнення всіх незаконно утримуваних осіб. А я хочу наголосити, що українські військовослужбовці незаконно утримуються бойовиками в катівнях - вони не скоювали злочинів. Також є випадки, коли та сторона вимагає, щоб звільнили людей, які скоїли тяжкі злочини», - розповіла Геращенко.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 19Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Хто народиться, яким буде: старовинні прикмети при вагітності
Хто народиться, яким буде: старовинні прикмети при вагітності
Нашим предкам були відомі численні прикмети при вагітності: наприклад, показати вагітність раніше визначеного ....
4 знака, що в вашому домі зібралася негативна енергія
4 знака, що в вашому домі зібралася негативна енергія
Фен-шуй — це практика, яка включає в себе балансування потоку енергії в вашому домі Ось 4 ознаки, що сигналізу....
10 золотих правил притягування багатства
10 золотих правил притягування багатства
1 Змініть свої уявлення про багатство
Поховані живцем: Як викрадачі з Каліфорнії закопали цілий автобус з дітьми, сподіваючись на великий викуп
Поховані живцем: Як викрадачі з Каліфорнії закопали цілий автобус з дітьми, сподіваючись на великий викуп
Це було одне з найгучніших викрадень в Каліфорнії Цілий автобус з дітьми пропав без вісті
Чому не можна знімати обручку
Чому не можна знімати обручку
Історія обручок почалася ще в стародавні часи Обручка була зроблена у формі кола
більше матеріалів


/-0,23427176475525-/ /-pc-/
Top