Швидше за все якусь частину електронних петицій буде прийнято. Зокрема це будуть ті, які збігаються з політичними настроями влади. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив політолог, голова правління Центру стратегічних досліджень Павло Жовніренко.
«Це загальноприйнята практика і в Штатах, й у Європі. Оскільки ми рухаємося за європейським вектором, неможливо не користуватися ними. Та навіть якщо петицію підписали 25 тисяч чоловік, це зовсім не означає, що рішення буде прийматися. Чи приживеться практика електронних петицій, покаже час. Умовно кажучи, коли буде підписано 50 петицій, а по жодній з них не буде прийнято рішення, тоді можна буде сказати, що практика не прижилася. Та я не думаю, що так буде. Упевнений, що будуть петиції, які збігаються з політичними настроями в коаліції і з настроєм Президента», - розповів Жовніренко.
Політолог зазначив, що такі петиції будуть потрібні, щоб аргументувати, що населення справді цікавиться й підтримує певне питання.
«Не виключаю, що можуть з'явитися петиції з ініціативи владних органів, щоб ініціатива йшла знизу, а не зверху. Петиції повинно бути розглянуто на рівні Адміністрації Президента. Може, будуть і фейкові, наприклад, якась петиція про дозвіл палити в приміщеннях. Курці назбирають 25 тисяч, та це не означає, що її має підписати Президент», - зазначив експерт.
Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.