counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Травня
27 Травня
Всі новини...

Олег Мельниченко
Олег Мельниченко

Саргсян готує Вірменії долю Північної Кореї


4 липня о 20:40 вірменська армія атакувала с. Алханли Фізулінського району, що на території Нагірного Карабаху. В результаті загинуло двоє людей, бабуся зі своєю онучкою - Гулієва Сахиба Ідріс гизи (1967 р.н.) і Гулієва Захра Ельнур гизи (2015 р.н.). Не відомо, чи що спонукало вірменських бойовиків атакувати мирне азербайджанське поселення, в якому не розташовуються військові частини армії, відомо тільки, що стрілянина по дітям і старим велася з мінометних знарядь з 120-міліметровим калібром.

Важко навіть припустити, чим керувався Єреван, затіваючи таку операцію? Може, пан Саргсян, недавно відзначав своє 63-річчя, побажав феєрверків на свято, або ж польові командири, які не отямившись від цього пияцтва, вирішили постріляти по беззбройних? По крайней мере, пояснювати в уряді Вірменії цей злочин не поспішають і, мабуть, навіть не збираються.

Правда, Саргсян може повторити слова, якими він виправдовував геноцид в Ходжали, де, до речі, сталася майже аналогічна ситуація. Тоді він уже заявляв - це вимушені заходи, без яких Азербайджан не зможе зрозуміти, що Карабах під контролем Єревана.

Якщо простежити хронологію участі Сержа Саргсяна в карабаському конфлікті, починаючи від польового командира і закінчуючи президентством, то можна знайти цікаву деталь, що в операціях під його прямим і непрямим керівництвом загинули тисячі дітей і жінок. Цей момент дозволяє всьому світу звернути увагу як на жорстокість даного суб'єкта, так і на те, що президент не погребує бруднити руки кров'ю ні в чому не винних людей в майбутніх своїх витівках.

Але Бог з ним, з Саргсяном, а ось що стосується звичайних громадян Вірменії, які виявляють захоплення від події, над цим варто задуматися. Адже така реакція - показник посилення радикально-ксенофобських настроїв в даному регіоні, які будуть проектуватися на подальші покоління вірмен. Виходячи з цих міркувань, можна сміливо стверджувати, що рішення конфлікту відбудеться далеко не скоро, плюс історична пам'ять обох народів про подібні події протримається не одне десятиліття.

А ось що стосується безпосередньо останнього інциденту, то він в більшій мірі відноситься до диверсійно-провокаційної діяльності, так як логіка вірменських командирів дуже проста, вони, швидше за все, очікують у відповідь вогню з Азербайджану і вважають, що це зможе розв'язати їм руки в подальшій ескалації конфлікту.

Останнє аж надто необхідно Єревану в період економічної кризи, щоб заховати діри в бюджеті ну і, звичайно ж, посилити піар-кампанію самого президента. Адже ніщо так не прикрашає главу держави, як перемоги над зовнішнім ворогом, і без різниці чи це озброєні до зубів війська або ж дворічні діти з ляльками в руках.

Також дивує і те, що світові лідери мовчать про цю ситуацію, причому під час саміту двадцятки. Теракт в селі Алханли просто зобов'язані розглянути і в ООН, так як вони весь час твердять про рішення карабахського конфлікту мирним шляхом, отже, ми зможемо спостерігати за погіршенням відносин між Саргсяном і європейськими країнами, якщо ООН і справді зацікавлена ​​в закінченні вірмено-азербайджанського конфлікту.

В результаті Нагорний Карабах майже 30 років є нестабільною частиною Кавказу, за допомогою якої зовнішньополітичні фігури можуть впливати на Каспійський регіон і таким чином змінювати зовнішній вектор обох сторін. Але в цій партії найменше набуває собі Азербайджан і Вірменія, адже результатом тридцятирічної війни стали втрата відносин між колись дружніми народами і тисячі безневинних жертв.

Тому Саргсян як вбивством Захри, так і іншими подібними вчинками перейшов точку неповернення у відносинах з Баку і з багатьма Євроазіатського країнами, від яких слід очікувати негайної санкцій реакції в самому найближчому майбутньому. Залишається тільки питанням часу, спіткає Вірменію доля Північної Кореї в світовій ізоляції, а пана Саргсяна спадщина лаврів Кім Чен Ина?

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 208Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів


/-0,21616792678833-/ /-pc-/
Top