Підписуйтесь на нас в Facebook
Дякую, я вже з Вами.
counter
Стрічка новин
Вибрати все
24 Серпня
23 Серпня
Всі новини

Саргсян готує Вірменії долю Північної Кореї


4 липня о 20:40 вірменська армія атакувала с. Алханли Фізулінського району, що на території Нагірного Карабаху. В результаті загинуло двоє людей, бабуся зі своєю онукою. Гулієва Сахіба Ідріс гизи (1967 р.н.) і Гулієва Захра Ельнур гизи (2015 р.н.). Не відомо, що спонукало вірменських бойовиків атакувати мирне азербайджанське поселення, в якому не розташовуються військові частини армії, відомо тільки, що стрілянина по дітях і старих велася з мінометних гармат з 120-ти міліметровим калібром.

Важко навіть припустити, чим керувався Єреван, затіваючи таку операцію? Може, пан Саргсян, який недавно святкував своє 63-річчя побажав феєрверків на свято, або ж польові командири, які не отямилися від цього пияцтва, вирішили постріляти по беззбройних? Принаймні пояснювати в уряді Вірменії цей злочин не поспішають і, мабуть, навіть не збираються.

Правда, Саргсян може повторити слова, якими він виправдовував геноцид у Ходжали, де, до речі, сталася майже аналогічна ситуація. Тоді він уже заявляв - це вимушені заходи, без яких Азербайджан не зможе зрозуміти, що Карабах під контролем Єревана.

Якщо простежити хронологію участі Сержа Саргсяна в карабаському конфлікті, починаючи від польового командира і закінчуючи президентством, то можна знайти цікаву деталь, що в операціях під його прямим і непрямим керівництвом загинули тисячі дітей і жінок. Цей момент дозволяє всьому світу звернути увагу як на жорстокість цього суб'єкта, так і на те, що президент не погребує бруднити руки кров'ю ні в чому не винних людей у майбутніх своїх витівках.

Але Бог з ним, з тим Саргсяном, а ось щодо звичайних громадян Вірменії, які виявляють захоплення від події,  варто замислитись. Адже така реакція - показник посилення радикально-ксенофобських настроїв у цьому регіоні, які будуть проектуватися на подальші покоління вірмен. Виходячи з цих міркувань, можна сміливо стверджувати, що рішення конфлікту відбудеться далеко не скоро, плюс історична пам'ять обох народів про подібні події протримається не одне десятиліття.

А ось що стосується безпосередньо останнього інциденту, то він більшою мірою належить до диверсійно-провокаційної діяльності, так як логіка вірменських командирів дуже проста, вони, скоріше за все, очікують у відповідь вогню з Азербайджану і вважають, що це зможе розв'язати їм руки в подальшій ескалації конфлікту.

Останнє аж надто необхідно Єревану в період економічної кризи, щоб заховати діри в бюджеті ну і, звичайно ж, посилити піар-кампанію самого президента. Адже ніщо так не прикрашає главу держави, як перемоги над зовнішнім ворогом, і не важливо, то озброєні до зубів війська чи двохрічні діти з ляльками в руках.

Також дивує і те, що світові лідери мовчать про цю ситуацію, причому під час саміту двадцятки. Теракт в селі Алханли просто зобов'язані розглянути і в ООН, так як вони весь час твердять про розв'язання карабаського конфлікту мирним шляхом, відповідно, ми зможемо спостерігати за погіршенням відносин між Саргсяном і європейськими країнами, якщо ООН і справді зацікавлена ​​в закінченні вірмено-азербайджанського конфлікту.

У підсумку Нагорний Карабах майже 30 років є нестабільною частиною Кавказу, за допомогою якої зовнішньополітичні фігури можуть впливати на Каспійський регіон і таким чином змінювати зовнішній вектор обох сторін. Але в цій партії найменше винрають Азербайджан і Вірменія, адже результатом тридцятирічної війни стали: втрата відносин між колись дружніми народами і тисячі безневинних жертв.

Тому Саргсян як вбивством Захри, так і іншими подібними вчинками перейшов точку неповернення у відносинах з Баку і з багатьма євроазіатськими країнами, від яких слід очікувати негайної санкційної реакції в найближчому майбутньому. Залишається тільки питанням часу - чи спіткає Вірменію доля Північної Кореї у світовій ізоляції, а пана Саргсяна спадщина лаврів Кім Чен Ина?

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства АСН может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства АСН не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.
Переглядів: 140

Найбільше читають сьогодні

Лікар розвінчав міф про те, що тополиний пух є алергеном
Лікар розвінчав міф про те, що тополиний пух є алергеном
Тополиний пух сам по собі вкрай рідко може викликати алергію, оскільки складається з досить великих часток Про...
Сильний потік сонячного вітру викликав магнітну бурю на Землі
Сильний потік сонячного вітру викликав магнітну бурю на Землі
Сильна магнітна буря, причиною якої став потужний потік сонячного вітру, досягне свого піку в найближчі вісім ...
У The Economist вибачилися за те, що назвали війну на Донбасі громадянською
У The Economist вибачилися за те, що назвали війну на Донбасі громадянською
Дослідницька організація The Economist Group вибачилася за фразу "громадянська війна на Донбасі" Її застосувал...
ФСБ Росії готує в Україні теракти і вбивства - СБУ
ФСБ Росії готує в Україні теракти і вбивства - СБУ
Служба безпеки України повідомила, що спецслужби Росії готують в Україні теракти і вбивства громадських і держ...
Експерт назвав найперспективніші українські політичні партії
Експерт назвав найперспективніші українські політичні партії
Директор Агентства соціальних комунікацій Сергій Бєлашко заявив, що "Народний фронт", "Опоблок" і "За життя" н...0,6932110786438
Підписуйтесь на нас в Facebook
Top