counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Червня
14 Червня
Всі новини...

Олег Устенко
Олег Устенко

Україна може відчути зниження інвестиційного інтересу


Внаслідок кризи в Китаї Україна може відчути зниження інвестиційного інтересу, а також проблеми пов'язані з неможливістю кредитування. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

«Абсолютно очевидно, що мова вже йде не про кризу в Китаї, а про світову кризу. Китайська економіка була зав'язана на всю світову економіку, плюс на економіку Азіатського тихоокеанського регіону. Тому немає нічого дивно, що проблеми перекинулися і туди. Як і в Китаї, у них також почалося падіння фондових ринків. Навіть з'явилися прогнози про уповільнення темпів економічного зростання по всьому тихоокеанському регіону, а це означає і уповільнення зростання всієї світової економіки», - сказав він.

За його словами, після оприлюднення таких припущень почався серйозний обвал на товарних ринках.

«Наприклад, у цей понеділок деякі товарні позиції падали на 5-15% за одну сесію. Такого падіння давно ніхто не бачив на товарних ринках. Воно рівносильно падінь, які були на початку кризи 2008-2009 рр.», - зазначив експерт.

Крім того, економіст додав, що криза почала переміщатися в глиб європейського континенту, зокрема, передалася на Казахстан і Росію.

«Перші, хто постраждав - це виробники енергоресурсів. І Казахстан, і Росії є ними. Після цього проблеми почали виникати і в інших енергетичних країн, наприклад, у Венесуели. Також можливі проблеми і в Голландії, і в Норвегії», - вважає Устенко.

Він підкреслив, що світ перебуваэ на початку нової кризи.

«У «чорний» понеділок ми побачили, що багато Центробанків країн з економікою, що розвивається, почали девальвувати свої валюти. Відбулася девальвація національної валюти Росії, Казахстані, Білорусі», - зазначив він.

При цьому, він акцентував, що криза не омине й Україну.

«Основною проблемою буде падіння наших експортерів. Однак це не єдиний канал, по якому буде йти негативний вплив. Україна може відчути на собі зниження інвестиційного інтересу, проблеми пов'язані з неможливістю кредитування. Просто в даному випадку ланцюжок починається з боку експортерів. Крім того, певний тиск ми отримаємо і на гривню. Але це не в короткостроковій перспективі. Однак курсове коригування повинне відбутися», - констатував він.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 15Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Страхи, які заважають нам розвиватися
Страхи, які заважають нам розвиватися
Достатньо часто на шляху у людини виявляється він сам Комплекси та викликані ними страхи заважають досягти усп....
Ваше духовне завдання за місяцем народження
Ваше духовне завдання за місяцем народження
У кожного з нас є свої кармічні завдання, які перед нами поставила Всесвіт ще перед нашим народженням Зрозуміт....
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Папороть здавна вважалася магічною рослиною Яких легенд про нього тільки не ходить! Люди вірили, що за допомог....
Народні прикмети та забобони на удачу
Народні прикмети та забобони на удачу
Існує безліч прийме і забобонів, дотримуючись яких можна залучити удачу Чи варто вірити цим прикметам? Звичайн....
Які квіти не можна тримати вдома
Які квіти не можна тримати вдома
Кожна квітка має неповторну енергетику Деякі з них сприятливо позначаються на домашній атмосфері, інші, навпак....
більше матеріалів


/-0,20407795906067-/ /-pc-/
Top