counter
Стрічка новин
Вибрати все
19 Вересня
18 Вересня
Всі новини...


Як завоювати і утримати: Секрети відносин з чоловіками всіх знаків Зодіаку


Переглядів: 1495


Як завоювати і утримати: Секрети відносин з чоловіками всіх знаків Зодіаку

Якщо про чоловіка своєї мрії ви знаєте тільки дату його народження, то цього цілком достатньо. Тим більше що, дізнавшись по гороскопу характер людини, ви зможете бути щасливою з представником будь-якого знака Зодіаку. Всім відомо, чоловіки - вічні діти. Їм потрібна материнська турбота до глибокої старості. Жінки, дбаючи, намагаються перевиховувати своїх коханих, заганяючи комплекси і шкідливі звички глибоко в підсвідомість. Вони пристосовуються, старанно прикриваються звичними масками, але, на жаль, ... від природи не втечеш. Чоловіча натура так і залишається безпорадною перед власними слабкостями.

Щоб не втратити ненаглядного - спробуйте зрозуміти його і ... поспівчувати йому. Ви завоюєте його довіру, збудуєте міцні мости до його серця і закріпите відносини на довгі роки. Чим не «жіноче щастя» ?!

ОВЕН (21.03 - 20.04)

Де його зустріти: Овен віддає перевагу активним розвагам: ​​альпінізму або танцям до ранку на дискотеці.
Як його завоювати: Овен завжди готовий до флірту: почніть з ним гру, правилами якої він володіє досконало. Залучіть його увагу відвертими натяками. Але спочатку продемонструйте деяку холодність. Це ще більше підігріє його інтерес.
Великодушно дозвольте йому тричі залишити повідомлення на вашому автовідповідачі, перш ніж передзвоніть у відповідь. А згоду на побачення дайте в останню секунду.
Як його прив'язати до себе: подбайте, щоб Овен завжди був чимось зайнятий. Оптимально - разом з вами. Не очікуйте від нього романтики. Його прояв почуттів швидше подібний до вибуху. У сексі Овен віддає перевагу тонкій чуттєвості.
Щоб він тебе любив ти повинна бути: жіночною, пристрасною, впевненою в собі, здатною дивувати, дипломатичною.
Щоб його не втратити, не можна: будити в ньому агресивність, сумніватися в його чоловічих якостях, сміятися над його наївністю, вести себе по-чоловічому, брати верх над ним.
Його маски - створює враження «справжнього чоловіка». Відкрита дружелюбність. Міцне рукостискання. Сміливий до нерозсудливості. Буває раптово щедрий.
Його слабкості - не може відмовити друзям. Не вистачає терпіння слухати і виконувати нудну роботу. Занадто безтурботний до здоров'я і режиму. Не вміє підкорятися. Любить зникнути, а потім з'явитися знову, не пояснюючи причину.
Сексуальні слабкості - нетерпіння.
Рекомендації - спробуйте за надлишками його енергії і за егоцентризмом в характері розгледіти вразливість маленького хлопчика, який потребує опіки.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 - 20.05)

Де його зустріти: Телець уникає галасливі вечірки і клуби, віддаючи перевагу солідним ресторанам або вишуканим пивбарам. Він також піде в театр і на концерти.
Як його завоювати: щоб вивести стриманого Тельця з дещо замороженого стану, апелюйте до його інстинкту захисника. Вам не вдається зупинити таксі? Попросіть у Тельця допомоги: він гарантовано доставить вас додому. Зрозуміло, кілька днів по тому ви відповісте на його люб'язність запрошенням на чашечку кави. Вибір за вами, де вона буде випита: в кафе або у вас на кухні.
Як його прив'язати до себе: несподіванки та сюрпризи для Тельця подібні червоній хустинці для бика - від них краще утриматися. Якщо він раптом піде в себе, відреагуйте спокійно: це ненадовго. Найкращий спосіб привернути Тельця в своє ліжко - вечеря при свічках, аромат пряних парфумів, умілий тонкий макіяж. Під час сексу якомога більше уваги приділяйте пестощам. Найчутливіші місця у Тельця - область шиї і потилиці.
Щоб він тебе любив, ти повинна: ​​бути збудливо красивою, відданою, ніжною, врівноваженою і спокійною, доброю господинею.
Щоб його не втратити, не можна: цікавитися іншими чоловіками, залишати його більше ніж на 24 години, смітити його грошима, сміятися над його першим коханням, обманювати його довіру.
Його маски - удаване благополуччя і комфорт. Сім'янин з умілими руками. Господарський чоловік з претензією на хороший смак. Наполегливий.
Його слабкості - впертість і невміння встояти перед насолодами. Страх стати «підкаблучником». Тяга до улюбленого дивану. Триста років буде обіцяти полагодити велосипед. Пасує перед інтелектуальними співрозмовниками. Любов до смачної їжі і десертів підриває його здоров'я, створює повноту.
Сексуальні слабкості - схиляє до примітивного сексу.
Рекомендації - цей чоловік вічно недоласканий...

БЛИЗНЮКИ (21.05 - 21.06)

Де його зустріти: чоловік-Близнюк намагається нічого не упустити. Його можна знайти в барі, клубі за інтересами, спортзалі і, зрозуміло, в активній відпустці. Головне для нього - спробувати щось нове.
Як його завоювати: цей віртуоз флірту здатний закохати в себе кожну. Жартівливими фразами підбадьорьте його, привертаючи увагу оригінальними історіями. Незабаром він не відірветься від ваших губ.
Як його прив'язати до себе: Близнюка привертають цікавість і пристрасть до всього нового. Будьте в курсі всіх новинок і щодня підгодовуйте його цікавість. Забудьте про приступи ревнощів. Спробуйте здаватися весь час різною поруч з цією людиною. Різноманітність вітається і в сексі: чим більше почуттів Близнюка буде порушено, тим краще.
Щоб він тебе безмежно любив, ти повинна бути: наділена бурхливою ​​романтичною фантазією, іноді трохи навіть божевільною, винахідливою в любові, безпосередньою в натуральному вираженні почуттів, товариською.
Щоб його не втратити, в жодному разі не можна: бути занадто серйозною, проявляти по відношенню до нього власницькі почуття, обмежувати його свободу, ігнорувати його захоплення, критикувати його поверховість. Не лякайтеся перешкод, серце Близнюка може завоювати будь-яка дівчина, важливо діяти впевнено.
Його маски - чарівність і дотепність. Меткий і оригінальний. Відмінний гість в будь-якій компанії. "Свій хлопець".
Його слабкості - обіцяє більше, ніж здатний виконати. Непосидючий, часом женеться за двома зайцями ... Не знає чого хоче. У ньому живе дух протиріччя, що повстав проти авторитетів.
Сексуальні слабкості - невгамовність.
Рекомендації - йому слід допомогти визначити мету в житті, а потім тримати цю мету під контролем. Близнюку потрібно дві любові, але не обов'язково дві жінки. Спробуйте розгадати цю загадку.

РАК (22.06 - 22.07)

Де його зустріти: обережний Рак, віддаючи перевагу своєму дому, іноді все ж вибирається з норки і зустрічається з друзями в спокійному кафе або затишному джаз-клубі.
Як його завоювати: сміливі витівки заганяють Рака в глухий кут. Постарайтеся обережно, тонко привернути його увагу: невелике послання, написане на підставці для пивного кухля або непомітно покладене в кишеню його плаща, розтопить серце Рака.
Як його прив'язати до себе: Раку необхідна впевненість, що його люблять. Щодня демонструйте свою любов словами і вчинками. Іноді Рак впадає в мрії. Фантазуйте разом з ним, читайте вголос вірші. У ліжку приділіть час прояву ніжності. Граючи, пестячи його соски, ви розкриєте найпотаємнішого Рака, і він по очах прочитає кожне ваше сексуальне бажання.
Щоб він тебе міцно і віддано любив ти повинна завжди бути дівчиськом емоційним, але перш за все чуйною і доброю. Але головне для тебе бути безмежно: романтичною, ніжною, емоційною, відданою сім'ї, люблячою дітей.
Щоб його не втратити не можна: потішатися над його романтичністю, проявляти холодність почуттів, сміятися над його надмірною чутливістю, критикувати його сім'ю, занадто часто залишати його одного.
Його маски - надчутливий настрій до жінки. Здатність до ніжної турботи, гарна нянька. Чоловік, який любить говорити «по душах».
Його слабкості - довго заліковує рани, повертаючись в минуле. Боїться стати «відлюдником». Навіть для прання з нього не знімеш старенький светр. Дуже ранимий, небагатослівний, пам'ятливий, буркотливий, примхливий.
Сексуальні слабкості - він погодиться на любов тільки в звичній обстановці, як в будинку у своєї мами.
Рекомендації - залиште його в спокої, коли він сердиться і йде в себе.

ЛЕВ (23.07 - 23.08)

Де його зустріти: Лев відчуває себе впевненим серед людей: на вечірці, за святковим столом, в спортивному клубі. Під час відпустки віддає перевагу екзотичним поїздкам, в яких негайно приймає управління в свої руки.
Як його завоювати: Лев обожнює захоплення своєю персоною. Доставте йому це задоволення, коли почне розповідати про цікаві події. Підіграйте йому, підбадьорьте, з захопленням попросивши повторити розповідь. Бачачи таке ставлення, він навряд чи захоче випустити вас зі своїх пазурів.
Як його прив'язати до себе: ніколи не ставте під сумнів його авторитет, інакше Лев в гніві відвернеться від вас. Але не забувайте іноді висловлювати і свою думку: самовпевненість імпонує Льву. До суперників Лев нетерпимий - ніколи не фліртуйте в його присутності!
По-справжньому розслабленим відчує себе, якщо ви організуєте вечір для двох з шампанським, трояндами, вишуканою білизною і під час сексу помасажуєте його спину.
Щоб він тебе любив, ти повинна бути: завжди красивою і доглянутою, презентабельною і гідною захоплення, великодушною і благородною, пристрасною, щедрою при будь-яких обставинах.
Щоб його не втратити не можна: бути дріб'язковою, зображати когось іншого, захоплюватися іншими, відкрито йому чинити опір, поступатися абсолютно всім заради нього.
Його маски - красива, яскрава зовнішність і одяг. Йому важливо тримати репутацію «серцеїда». Ніби він - романтик, по-царськи щедрий, а манери як у аристократа.
Його слабкості - боїться неповаги і неуваги до власної персони. Улюблене крісло, газета і коньяк. Лев - невдаха в соціумі - жалюгідне видовище.
Сексуальні слабкості - любов до розкоші навіть в ліжку.
Рекомендації - дайте зрозуміти, що він - ваш Король. Не забувайте, що ви - Королева. Головне - нескінченне захоплення, похвала і охайність.

ДІВА (24.08 - 23.09)

Де його зустріти: Діва обирає затишний бар або кафе (з газетою в руках), більярд, концерти та професійні виставки.
Як його завоювати: попросіть Діву вирішити свою проблему. Ви не знаєте, яке замовити вино? Він допоможе вам вивчити меню і разом зробити вдалий вибір. А якщо до того ж попросити допомоги в роботі - він ваш!
Як його прив'язати до себе: Діва розквітає, бачачи своє верховенство. Сплануйте разом невеликий проект, наприклад, запросіть друзів на вечерю. Передайте йому кермо влади, тоді він віддячить за довіру справжнім коханням. Його ерогенна зона - живіт.
Щоб цей практичний і часом дуже педантичний хлопець тебе любив, ти неодмінно повинна бути: врівноваженою, педантичною, дисциплінованою, надійною, завжди природною.
Щоб його не втратити не можна: порушувати сформований порядок його життя, влаштовувати всюди балаган і хаос, проявляти по відношенню до нього зневагу, обманювати його, смітити його грошима. Діва-натура складна, що обожнює точний порядок, навіть в стосунках.
Його маски - ясний логічний розум і система в усьому. Вислужливий і пунктуальний. Уміння володіти собою.
Його слабкості - він повинен виробити життєву позицію, а потім вже слідувати нею, відстоюючи і сповідуючи. Раб свого логічного обгрунтування. Боїться відповідальності, тому як сам - надмірно відповідальний.
Сексуальні слабкості - секс для нього не настільки насолода і задоволення, як просто можливість «випустити пар».
Рекомендації - якщо ви змогли хоч у чомусь його переконати значить, заради вас він піде на багато що.

ТЕРЕЗИ (24.09 - 23.10)

Де його зустріти: в стильному барі, театрі, на вернісажі і кінопрем'єрі.
Як його завоювати: для цього Казанови метою служить сам флірт, він хоче перевірити свій вплив на жінку. Граючи дайте відповідь на його знаки уваги, підкидаючи у відповідь «м'ячі». Він зловив м'ячі? З посмішкою попросіть їх назад. Цей трюк викличе у містера Терези інстинкт мисливця.
Як його прив'язати до себе: якщо цій пташці ви залишите трохи свободи, вона завжди буде повертатися до вас. Його легко займисті центри бажання - область талії, стегна і попка. Але будь-яка форма стресу вбиває в цьому чоловікові пристрасть.
Щоб він тебе любив, ти обов'язково повинна бути: рішучою, в той же час дуже милою і люб'язною, ніжною і поблажливою, дипломатичною, надзвичайно елегантною.
Щоб його не втратити, не можна: влаштовувати скандали або галасливі розборки, сміятися над його слабкостями, змушувати його приймати рішення, відмовляти йому в ніжності, ізолювати його від людей.
Його маски - гарна посмішка. Вміє обеззброювати чарівністю і поступатися.
Його слабкості - завжди мріє, що проблема вирішиться сама собою. Не вміє відмовити. «Втрачає розум» перед яскравими жінками. Естет. Його настрій може зіпсуватися навіть від запаху риби, яку ви смажите йому на вечерю.
Сексуальні слабкості - йому потрібна в ліжку влада.
Рекомендації - всі рішення приймайте самі. Геть бігуді і халат! Гарне плаття, інтер'єр, сервіровка, свічки - і він ваш.

СКОРПІОН (24.10 - 22.11)

Де його зустріти: Скорпіон любить пізнавати душі інших, вишукуючи своїх «жертв» всюди, де багато говорять: на вечірках, в кафе, клубах, на роботі.
Як його завоювати: зовнішній вигляд - справа другорядна. Головне, щоб ваш еротизм кинувся в очі Скорпіону. Натякніть, що в ліжку він може отримати все, що забажає. Скорпіона заводять розмови про гарячі сцени з фільмів або книг. Проте залишайтеся трошки холодною, так як легка гра його швидко охолодить.
Як його прив'язати до себе: тут потрібно самовпевненість. Не сприймайте всерйоз невеликі ескапади Скорпіона. Йому необхідний як повітря розряд іскри. Не змушуйте його ревнувати - не допоможуть ніякі вибачення. Експерименти в сексі подобаються Скорпіону в тривалому союзі. Скорпіон не знає табу і обожнює різноманітність. Ерогенні зони? Приділіть увагу пенісу - і потрапите в точку.
Щоб він тебе любив, ти повинна бути: чарівною, таємничою, сексапільною, пристрасною, трохи виверткою.
Ніколи не можна: ображати його почуття, обманювати його довіру, сміятися над його слабкостями, уникати сексуальної близькості, занадто часто йому поступатися. Скорпіон- людина дуже сильна духом. Він завжди прагне знайти собі супутницю рівну і обов'язково таку, якою можна пишатися ...
Його маски - проникливий, часом немиготливий погляд. Удавана сила і надійність. Природжений психолог. Твердість перед будь-яким ударом долі.
Його слабкості - нещадний до жіночого флірту і кокетування. Потреба мати все або нічого. У нього своя мораль, відмінна від загальноприйнятої моралі, від чого буває не в злагоді з законом. Часто хворіє від руйнівних душу внутрішніх протиріч.
Сексуальні слабкості - він хоче любити до болю.
Рекомендації - від вас повинно виходити терпіння і безмежна відданість. Майте на увазі, він пам'ятає все - і образи, і радості.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 - 21.12)

Де його зустріти: якщо ця життєлюбна людина не відправилася в подорож, то розважається анекдотами, наприклад, на вечірці, в повному барі або в клубі.
Як його завоювати: ви любите сміятися, знаєте чимало жартів? Почніть з цього флірт. Якщо нічого смішного не спадає на думку, поцікавтеся враженнями від останньої поїздки. Тут вже його не зупинити: Стрілець охоче заведе монолог до ранку.
Як його прив'язати до себе: навіть якщо діяльний Стрілець іноді трохи дратує - проявіть терпимість. Не бійтеся будувати спільні плани на майбутнє, але час від часу повертайтеся і до сьогодення. Еротичні відчуття? Дикий секс - не для нього. А ось ніжне нашіптування у вушко в затишному ліжку дасть Стрільцеві необхідний заряд. Попестіть його стегна і гомілки - він забуде навіть свої коронні жарти.
Щоб він тебе любив, ти повинна бути: незалежною, терпимою, непередбачуваною і дотепною, бадьорою духом, готовою до найнепередбачуваних пригод.
Щоб його не втратити, не можна: обмежувати його свободу, контролювати його дії, критикувати його, чинити на нього тиск, наводити на нього нудьгу. Знайти стежку до серця Стрільця не так вже й складно. Головне - побільше оригінальності.
Його маски - респектабельність «на голому місці», прекрасний марнотрат. Веселий і життєлюбний. У нього завжди «роздуті» зв'язки, які за його словами вирішують все. Любов до спорту... по телевізору.
Його слабкості - він щирий і правдивий з вами в усіх своїх колишніх захопленнях, в тому числі і любовних. Вічний холостяк: від дружини до коханки і назад, поки не видихається.
Сексуальні слабкості - може швидко «згоріти» в полум'ї інтенсивного бажання.
Рекомендації - не прив'язуйте його до дому і сім'ї. Заявіть, що самі любите свободу. Створюйте іноді інтригу таємними дзвінками або квітами у вазі.

КОЗЕРІГ (22.12 - 20.01)

Де його зустріти: своє дозвілля Козеріг насичує походами в музеї, кіно, на спеціалізовані виставки. А якщо заблукає в кафе, розмовляти буде на цілком серйозні теми.
Як його завоювати: повільно, але вірно шлях лежить через освіту, роботу та ін. Поцікавтеся його справою, посперечайтеся про біржові новини, про події минулого дня, поскаржіться на політичну нестабільність. Він стрепенеться і зверне на вас увагу.
Як його прив'язати до себе: кричащий одяг і яскравий макіяж відлякають: підкресліть жіночність. Підіграйте його честолюбству, підтримайте в кар'єрі. Це надовго прив'яже вірного Козерога. І якщо він відправився на семінар з підвищення кваліфікації, неодмінно супроводжуйте його. Хоча Козеріг не майстер словесних піруетів, в сексі обожнює мову тіла.
М'яко помасажуйте йому плечі і спину - це стане прекрасною увертюрою подальшого пристрасного акту.
Щоб він тебе любив, ти повинна бути: честолюбною, сильною, гідною захоплення, чуйною, природною.
Щоб його не втратити, не можна: нав'язуватися, проявляти неуважність, недооцінювати його честолюбство, порівнювати його з попередником, поступатися йому в усьому.
Його маски - надійність. Любов з гарантією на все життя. Стабільність емоційного і матеріального становища.
Його слабкості - без шлюбу він почуває себе невпевнено. Йому важко висловити свої почуття і ласку. Сам сильно потребує любові. Зазвичай чекає, що його будуть цінувати, дякувати і їм захоплюватися. Дуже хоче контролювати сімейний бюджет.
Сексуальні слабкості - йому хочеться, щоб його трохи відкинули.
Рекомендації - не полоніть його красою і нарядами, краще покажіть, яка ви господиня і мати.

ВОДОЛІЙ (20.01 - 20.02)

Де його зустріти: Водолій віддає перевагу галасливому кафе, концертам, культурним заходам та яскравим вечіркам з безліччю нових осіб.
Як його завоювати: здобудете його увагу за допомогою захоплюючих оповідань. Подавайте їх невеликими, витончено оформленими порціями. Це підігріє апетит Водолія, і він не рушить з місця, поки не дізнається про вас якомога більше.
Як його прив'язати до себе: він збирає візитні картки і телефонні номери, хоче неодмінно поглибити свої знайомства. Дозвольте йому це невинне захоплення. Підтримайте його коло знайомств. У ліжку Водолія потрібно балувати. Він дуже любить м'які погладжування ніг, завжди в напрямку знизу вгору.
Щоб він тебе любив, ти повинна бути: щирою у всьому, особливо в натуральному вираженні почуттів до нього, терпимою і поблажливою, доброзичливою, оригінальною, допитливою.
Щоб його не втратити, не можна: обмежувати його свободу, жартувати над його ідеалами, кокетувати з його друзями, критикувати його знайомих, наводити на нього нудьгу. Май на увазі, будуючи свої відносини з Водолієм, головне - не переграти! Адже він відразу дасть зрозуміти, що щось його не влаштовує, але зате, коли його невдоволення прорветься, це буде справжній вибух! Тоді, можеш бути впевнена, відновити добрі відносини буде дуже складно! Але взагалі-то цей знак здатний при бажанні зробити щасливим того, кого він любить!!!!
Його маски - відсторонено-мрійливий погляд, ніби його думки ширяють десь далеко. Готовий подружитися навіть зі своїм суперником.
Його слабкості - кидається на все нове і незвичайне - будь це людина або ідея. Він байдужий до матеріального блага, може задовольнятися мінімумом зручностей. Йому важливо відчувати себе неприв'язаним.
Сексуальні слабкості - в інтимні моменти любить підключити безмежну фантазію.
Рекомендації - не відкривайте відразу всі свої «козирі». Постійно подразнюйте його цікавість.

РИБИ (21.02 - 20.03)

Де його зустріти: він ненавидить все голоснокричаще, його фаворити - професійні виставки, затишні ресторанчики і бари, світло свічок і тиха музика.
Як його завоювати: покажіть всю глибину почуттів. Розкажіть про свої захоплення і поцікавтеся, як він до них ставиться. Навіть якщо і негативно, будь схильна до компромісів
Риба схитрує, і ви швидко знайдете спільну мову та інтереси.
Як його прив'язати до себе: Рибі необхідні свої маленькі нешкідливі таємниці - не намагайтеся дізнатися їх. Завжди показуйте, що хочете з ним одного і того ж, тоді він сам захопить вас в свій світ фантазій. Нашіптуйте слова любові, пестіть його, помасажуйте стопи і пальці: чоловік-Риба буде на сьомому небі.
Щоб він обов'язково закохався в тебе, ти завжди повинна намагатися бути: чуйною, делікатною і з прекрасними, витонченими манерами, ніжною, ввічливою, рішучою, що зводить з розуму своєю сексапільністю.
Щоб його ніколи не втратити, не можна дозволяти собі: бути грубою, йти на поводу у обставин, потішатися над його чутливістю, ображати його, бути нерішучою.
Його маски - життєрадісна посмішка, а в очах погляд в океан безмежних мрій і фантазій. Явний романтизм. Людина з «великим серцем» - завжди готовий вас зрозуміти і втішити.
Його слабкості - йому важко постійно перебувати в реальній дійсності. Іноді забуває поїсти і байдужий до власних зручностей. Велика самовіддача і служіння ідеям, друзям і коханій жінці. За його гумором ховається сум і скорбота. Сексуальні слабкості - настільки віддається цій справі, що може спізнитися на роботу. Рекомендації - не можна ображати його мрію, він цього не пробачить. Краще розділіть її разом з ним і допоможіть, щоб вона стала реальністю.


Читайте АСН в Google News

Ще цікаве


Новини партнерів

Інші важливі новини і публікації
Названо несподівані плюси сексу. Але попередили - все добре в міру.
Названо несподівані плюси сексу. Але попередили - все добре в міру.
Сексолог, співробітниця Сілезького медичного університету Беата Врубель, в коментарі польському виданню Newswe....
Михайлове Чудо — празник мстітєльний
Михайлове Чудо — празник мстітєльний
"На Михайлове Чудо то нічого не робили, Боже сохрані! — розповідає 70-річна Ганна Лебединська із села Петропав....
І це мода? Як вам такі Гуччі?
І це мода? Як вам такі Гуччі?
Те, що в сучасному світі епатажні речі викликають непідробний інтерес як у модників, так і у які прагнуть бути....
Чи не коронавірусів єдиним. норовірусна інфекція
Чи не коронавірусів єдиним. норовірусна інфекція
Весь світ напружено дивиться на розвиток і мутацію китайського вірусу COVID-19 При цьому складається враження,....
Конфлікти і сварки через відмови: Любовний гороскоп на 19 вересня
Конфлікти і сварки через відмови: Любовний гороскоп на 19 вересня
Жінки набагато краще за чоловіків уміють говорити слово «ні», і завтра у вас буде шанс в цьому переконатися Де....
більше матеріалів
Названо несподівані плюси сексу. Але попередили - все добре в міру.
Названо несподівані плюси сексу. Але попередили - все добре в міру.
Сексолог, співробітниця Сілезького медичного університету Беата Врубель, в коментарі польському виданню Newswe....
Михайлове Чудо — празник мстітєльний
Михайлове Чудо — празник мстітєльний
"На Михайлове Чудо то нічого не робили, Боже сохрані! — розповідає 70-річна Ганна Лебединська із села Петропав....
І це мода? Як вам такі Гуччі?
І це мода? Як вам такі Гуччі?
Те, що в сучасному світі епатажні речі викликають непідробний інтерес як у модників, так і у які прагнуть бути....
Чи не коронавірусів єдиним. норовірусна інфекція
Чи не коронавірусів єдиним. норовірусна інфекція
Весь світ напружено дивиться на розвиток і мутацію китайського вірусу COVID-19 При цьому складається враження,....
Конфлікти і сварки через відмови: Любовний гороскоп на 19 вересня
Конфлікти і сварки через відмови: Любовний гороскоп на 19 вересня
Жінки набагато краще за чоловіків уміють говорити слово «ні», і завтра у вас буде шанс в цьому переконатися Де....
більше матеріалів
/-0,95790195465088-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top