counter
Стрічка новин
Вибрати все
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Зеленский критикует ООН и Красный Крест за отсутствие реакции на разрушение Каховской ГЭС

Зеленский критикует ООН и Красный Крест за отсутствие реакции на разрушение Каховской ГЭС

Президент України Володимир Зеленський висловив гостру критику на адресу ООН та Червоного Хреста за їхню непрофесійну реакцію на руйнування Каховської ГЕС, що призвело до гуманітарної катастрофи в регіоні.

В інтерв'ю німецькій газеті Bild та у своєму вечірньому телезверненні Зеленський заявив, що Україна не отримала гідного відгуку на прохання Червоного Хреста про направлення своїх співробітників у район катастрофи.

"Мені б дуже хотілося подякувати міжнародним організаціям, які відразу підтримали Україну через вибух, скоєний з боку Російської Федерації. Вибуху, який призвів до такої екологічної катастрофи. Але я не можу сьогодні подякувати міжнародним організаціям", - заявив Зеленський.

За його словами, відповіддю на прохання про допомогу були лише "розмови про мандат і про те, чи варто цим займатися чи ні".

У своєму вечірньому телезверненні Зеленський зазначив, що міжнародні організації, включаючи Міжнародний комітет Червоного Хреста, "негайно приєдналися до рятувальної операції та надали допомогу людям на окупованій території Херсонщини".

"Кожна загибла людина там – це вирок міжнародній архітектурі, міжнародним організаціям, які розучилися рятувати життя. Якщо зараз міжнародної організації немає в зоні цієї катастрофи – значить її взагалі немає, значить вона недієздатна", - заявив Зеленський.

Зеленський стверджує, що вже є загиблі внаслідок аварії на Каховській ГЕС. "На окупованій території є загиблі люди та тварини. Люди з дахів затоплених будинків спостерігають, як люди, що потонули, плавають. І це відбувається на тимчасово окупованій території", - сказав Зеленський в інтерв'ю газеті Bild.

Він стверджує, що коли українська влада намагається евакуювати людей з окупованих районів, російські збройні сили відкривають вогонь.

Журналіст Bild також запитав Зеленського, чи має Україна конкретні докази того, що вибух греблі Каховської ГЕС був організований Росією. У відповідь Зеленський нагадав, що українська влада попереджала ще минулого року про мінування станції та можливість її вибуху, коли Україна розпочне деокупацію своїх територій.

"Які можуть бути у нас докази? Допустіть, будь ласка, наших людей на місце і ми знаходитимемо докази. Тобто зворотних доказів ні кого немає", - додав Зеленський.

Крім того, Зеленський прокоментував публікації західних ЗМІ, згідно з якими саботаж на газопроводі "Північний потік" могла організувати українська сторона.

"Нічого подібного Україна не робила. Я б ніколи на це не пішов, - заявив Зеленський. - Я вірю, що наші військові та наша розвідка нічого подібного не робили. Інакше я хотів би, щоб нам показали докази".
Переглядів: 17


Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 27 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні вам може знадобитися трохи більше терпіння Намагайтеся зберігати сп....
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
більше матеріалів


/-0,27217793464661-/ /-pc-/
Top