counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Twitter

Чи варто сприймати застереження Резнікова про можливість переговорів з окупантами буквально

08:31, 10.06.2023

Чи варто сприймати застереження Резнікова про можливість переговорів з окупантами буквально

Український міністр оборони Рєзніков заявив, що Україна буде готова розпочати переговори з росією у разі, якщо кремль змінить заявлені цілі СВО. Про це глава оборонного відомства розповів 8 червня під час форуму "Великий день із NV. Діалоги про відновлення України".

Про переговори Рєзніков заговорив у контексті "мирного плану", який запропонував прем'єр Індонезії Прабово Субіанто. Згідно з його планом, необхідно провести референдуми на окупованих територіях та створити буферну зону.

Резніков зазначив, що лідери країн уже "вишиковуються в чергу", щоб примирити Україну з Росією. Проте в основному йдеться про країни, які, на думку міністра, "не дуже демократичні" і виходять із позиції РФ, а не обох країн.

"Усім була сказана дуже проста річ — якщо ви говорите про медіацію чи фасилітацію, то правила будь-якого посередника — це спочатку зафіксувати, ідентифікувати інтереси сторін. Наш інтерес дуже простий — жити в мирній країні, не окупованій, нормально, добросусідською з усіма сусідами. А інтерес росіян, озвучений у так званому "СВО" - це "денацифікація", "демілітаризація", "деНАТОзація" і т.д. не існує", - зазначив Резніков.

При цьому міністр оборони додав, що переговори з росією будуть можливі лише тоді, коли вони відмовляться від цілей т.зв. "СВО".

Зараз цілком очевидно, що не варто всерйоз сприймати слова Резнікова, оскільки вони, по-перше, докорінно суперечать раніше висловленій позиції «з Путіним жодних переговорів ні про що». Ця позиція була висловлена Зеленським, отже, тільки вона може її дезавуювати. І точно не Резніков.

По-друге, цілі не змінюються. Вони або зізнаються не досягнутими, або рапортується про їхнє досягнення. Ось так взяти і на блакитному оці поставити нові цілі - автоматично розписатися яскраво-червоним фломастером про провал попередніх. Для внутрішнього вживання такий розворот можливий, пропаганда на те й існує, щоб брехати як не в собі. Однак у цьому випадку внутрішні пояснення Кремль будуть цікавити в останню чергу.

Тому поки що це просто слова і не більше. Київ зовсім не готовий ні на яких умовах розмовляти, бо сьогодні єдине, на що може піти Кремль – на заморожування конфлікту. Фактично Мінськ-3. На що однозначно вже не піде Київ.

Отже, бойові дії продовжуються і продовжуватимуться або до вичерпання наступальних можливостей Києва, або до зміни стратегічної обстановки, після чого можна буде дивитися на ситуацію з погляду її можливого продовження - або готуватися до нової фази наступу, або визнавати його неможливість. І знову ж таки - сьогодні час для цього ще не настав.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 15Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп допоможе вам зрозуміти, як провести цей тиждень і отримати максимум успіху Експерти в цій гал....
більше матеріалів
/-1,080897808075-/ /-pc-/
Top