counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Лютого
25 Лютого
24 Лютого
Всі новини...

Twitter

"Стукач-основа режиму" - маленькі радості кремлівського карлика

11:30, 01.04.2023

Стукач-основа режиму - маленькі радості кремлівського карлика

Відомий у соціальних мережах Телеграм канал "Генерал СЗР", де публікують інсайдерську інформацію з червоних доріжок кремля та іншого провладного підворіття московії, опублікував у суботу інформацію про нараду російського недофюрера путіну на нараді з представниками керівництва силового блоку, де йому доповіли. із попередніми підсумками за перший квартал.

Особливо було відзначено сплеск, вірніше навіть цунамі доносів, що накриває країну. Кількість доносів пильних громадян на росії один на одного збільшилася в 128 (!!!) РАЗ по відношенню до останнього кварталу минулого року, і продовжує зростати!

Кремлівський карлик залишився дуже задоволеним отриманою інформацією і видав промову на двадцять хвилин із міркуваннями на тему "Стукач-основа режиму".

Російський диктатор упевнений, що основним скріпленням сучасної російської держави є донощик. Людина, який написав донос, кровно зацікавлений у збереженні режиму, оскільки режим тепер гарантом конфіденційності його ганебних діянь.

Розшукуваний за ордером Міжнародного кримінального суду путін прямим текстом заявив: "Треба цьому народу допомогти зсучитися. Цим людям треба тільки задати напрямок і стукати втечуть мільйони". (У кримінальній термінології, якою користується президент "сукою" називаю ув'язненого-донощика, який співпрацює з адміністрацією).

Також, бункерна воша вже вкотре висловилася за посилення репресій та боротьби з внутрішнім ворогом. Глава держави вважає, що треба належним чином реагувати на всі доноси принаймні спочатку.

У процесі міркувань путін кілька разів згадав Сталіна, у тих, що до " того порядку " країни ще далеко.

Наприкінці наради путіну надали інформацію про затримання журналіста американського видання Wall Street Journal Евана Гершковича, якого підозрюють у шпигунстві. Ознайомившись із доповіддю кремлівський карл помітно повеселішав і, розпитавши про подробиці, подякував учасникам наради за відмінну роботу, чого не було вже дуже давно, і закрив нараду.

Очевидно, що путін будує не країну, а "зону", про що говорить на нарадах і близькому колу досить відкрито. "Росія-в'язниця народів", тепер, в інтерпретації путіна, заграла новими фарбами.

 

Джерело

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 9Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Ваше призначення за Знаком Зодіаку
Ваше призначення за Знаком Зодіаку
Життєвий шлях кожного з нас визначає сузір'я, під яким ми народилися Саме тому зрозуміти своє призначення можн....
Чорноморський флот все ще становить загрозу
Чорноморський флот все ще становить загрозу
Незважаючи на знищення частини кораблів Чорноморського флоту фашистської росії, його угруповання все ще станов....
Стихія Вогню: Стрілець, Овен, Лев
Стихія Вогню: Стрілець, Овен, Лев
Люди вогненної стихії відрізняються бурхливим темпераментом, гнучким інтелектом та запальністю Часто люди вогн....
Стихія Води: Риби, Скорпіон, Рак
Стихія Води: Риби, Скорпіон, Рак
Все эти знаки зодиака обладают невероятной интуицией, повышенной эмоциональностью и чувствительностью Среди лю....
Стихія Землі: Діва, Телець, Козеріг
Стихія Землі: Діва, Телець, Козеріг
Люди Земної Стихії мають з юних років ясне уявлення про те, чого вони хочуть отримати від життя У їхніх голова....
більше матеріалів
/-0,14068698883057-/ /-pc-/
Top