counter
Всі новини...

Карина Бобко

Останнє засіб: як Путін намагається врятувати економіку Криму

16:14, 26.04.2021

Останнє засіб: як Путін намагається врятувати економіку Криму

Новини з-за поребрика! Днями президент Росії Володимир Путін оголосив вихідними днями період з 1 по 10 травня включно. Нібито такі довгі вихідні допоможуть в боротьбі з коронавірусів. Сумнівно, ну да ладно. Президент чомусь вирішив не думати про тих, хто отримує зарплату відрядну, за кількість виконаних робіт. Подумаєш, роботяги з заводів. Ну втратять тисяч 8-10. Нісенітниця якась! Це ж не гроші ...

Крім цього, «випадковим» чином Росія закрила авіасполучення з Туреччиною. Здавалося б, який тут зв'язок? Найпряміша. Закрили Туреччину (найдешевший і доступний для росіян курорт) і дали аж 10 днів відпочинку. Куди поїде вся ця юрба відпочивати? Все вірно! У окупований Крим. Володимир Володимирович, мабуть, вирішив за рахунок приїжджих підняти економіку регіону. Всі ці обставини так «вдало» всі ці чинники переплелися, що люди навіть не знають, радіти їм чи ні. Уже зараз готелі, гостьові будинки, хостели Криму підняли ціни на проживання. Уже зараз організовуються екскурсійні групи по визначних пам'ятках Криму.

З одного боку, кому коронавірус, а кому прибуток. Але вражає інше. Більше 70% населення Росії були б не проти відпочити саме в Криму в ці дні. У них є Краснодарський край - те ж саме море, але немає! Всі їдуть до Криму. Південні регіони Росії для подорожей виходять в 1,5, а іноді і в 2 рази дешевше, ніж Крим. Але натовп рветься саме на окупований півострів. Чому? Чим Вас не влаштовує ваша Анапа, Геленджик, Сочі і т.д.? Все зрозуміло - ці місця не так зараз забезпечені, як курорти Криму. Півострів користується популярністю через його красот і не тільки. З кожного російського праски не один рік трублять про те, що зараз там набудували парків, скверів, облагороджують пам'ятники, одним словом - наводять марафет. Найдивовижніше - всім прекрасно зрозуміло, що це все показне. Але, мабуть на це показне і хочуть подивитися росіяни. Дійсно, навряд чи в якихось містах Сибіру можна буде побачити таку кількість «потьомкінських сіл»!

Але факт залишається фактом. Першу половину травня Крим зустрічатиме Росіян на імпровізовані канікули. А після цього літа почнеться період відпусток.

І вони знову поїдуть в Крим.

В НАШ Крим.

Усе…

Крім нас…

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 156Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
більше матеріалів
/-0,21212792396545-/ /-pc-/
Top