counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Травня
27 Травня
Всі новини...

«Кримська платформа» - чергова бутафорія Зеленського

14:05, 05.04.2021

«Кримська платформа» - чергова бутафорія Зеленського

На телеканалі «Дім» в ефірі програми «Погляд з Банкової» прес-секретар президента Юлія Мендель заявила, що вже більше 10 країн підтримали ініціативу створення «Кримської платформи».

За словами Юлії, Зеленський прикладає багато зусиль, для створення цієї ініціативи. Це важливо! Адже як запевняє Мендель, за колишньої влади питання Криму був забутий і не обговорювалося. Зараз, коли Володимир Зеленський став нашим президентом, ми знову боремося за Крим! Все це чудово. Гучні гасла, красиві слова, гра на почуттях громадян - все те, що люблять в нашій країні.

Тепер у нас з'явився «герой». Герой в особі Зеленського, який запевняє, що зовсім скоро ми повернемо півострів «додому». Насправді, ідея «Кримської платформи», зовсім не нова. Ще Порошенко намагався створити щось подібне. «Женева плюс» - таку назву носила ідея Петра Олексійовича. Але, там теж щось не «зрослося», і про Крим залишилися одні розмови.

Але Зеленський то не просто так говорить! Он уже аж 10 країн готові до нас приєднається. Такі «потужні» союзники як Литва, Чорногорія, Кіпр. Франція, наприклад, висловила певна недовіра до даного проекту. Вони ніби як не проти взяти участь, якщо їм пояснять, які цілі переслідує «Кримська платформа». Таку заяву ще на початку лютого зробив посол Франції в Україні Ет'ен де Понсен. Правда з лютого нічого не змінилося. Наш МЗС не знайшло логічного пояснення і не надав його французькій стороні. Швидше за все це сталося з однієї простої причини. Немає ніякого пояснення. Немає реальних планів і пропозиції з питання Криму. Є лише бажання «поговорити» і поскаржитися на долю нашої нещасної країни. Жодного ефективної дії не було вироблено ні Порошенко, ні Зеленським.

Вже 7 років цей бідний Крим тільки обговорюється. Напевно, легко сидячи в своїх кабінетах на Банковій говорити про те, що ми обов'язково щось зробимо. Ось ще зовсім трохи і все буде! При такому підході нічого не буде. «Кримська платформа» - це чергова бутафорія, яка намагається приховати від народу реальні плани нашого уряду щодо Криму. Реальність така - плювали з високої дзвіниці все в наших правлячих колах на півострів. Нікому він вже не потрібен. Тільки нам, звичайним жителям України, є справа до цього питання. Але кого хвилює нашу думку?

Відповідь очевидна ...

Нікого ...

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 23Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,13304805755615-/ /-pc-/
Top