counter
Всі новини...

Карина Бобко

Младенці в обмені на холодильники

14:09, 16.02.2021

Младенці в обмені на холодильники

У МОЗ вирішили, що хвороба, через коронавірусу, у нашій країні більше немає. Ми так відчайно боремося за встановлення в Україні вакцини від COVID-19, що повністю забули про елементарні предохранітельні привівки.

При рождении ребенка в родительском доме первой прививской ставят БЦЖ. Ця привівка від туберкулези, і її колють у теченні першої неділі життя. Но з лютого цього року діти виписують без БЦЖ, залишаючи їх фактично незахищеними від хвороби. Даже в медичній карті тепер роблять заміну «без привівок БЦЖ».

Холодильники для вакцину стоять абсолютно пустими, їх навіть помили та вимкнули з розеток. Все це з причини того, що данна вакцина попросту закончилась у країні. Раньше Україна закупила препарат у Болгарії, але його термін дії істек 31 січня, і нову партію так і не завезли.

Ця ситуація відбувається як час у часі епідемії в туберкульозі та поява його нових штаммів, які пугають навіть досвідчених лікарів. У приватних клініках БЦЖ не закуповують, адже завжди є колони в рідних будинках. Останній раз вакцину завезли в страну ще два роки тому, але вона не була з Болгарії, а з Індії, т.к. європейські препарати України стали просто не по карману.

Представник ЮНИСЕФ в Україні Лотта Сильвандер оголошує сложившуюся ситуацію: «У нас був запрошений запит у листопаді 2020 р. На 119 тис. доз БЦЖ-вакцини. Ми цього не зробили, тому що вакцина була створена в Інституті та не була сертифікована в Україні. Все це час ми ждали, покаже Міністерство здорового забезпечення надання рішення. Як тільки це произойдет, мы сразу вышлем вакцину ». Ні, як заявили нас у МОЗ, виробник не надав усіх документів і тому вакцина не пройшла сертифікацію.

Хорошо, допустимо, що вакцину не прийняли, але чому не думали про заміну препарату? Потому, що ми краще залишаємось повідомленням без вакцини-БЦЖ, що закупимо її за більш високу ціну в Європах? Міністерство здорового охорони, щоб підтримати бюджет на платі, не може знайти нічого краще, ніж заощадити на тих, хто менше захищений. На молоденцах. Браво!

Никаких точних даних про встановлення вакцину не називають, і навіть невідомі дати сертифікації індійського препарату. Україна залишилася без найважливіших ліків від туберкульозу. Но нічого! Зато ми отримали дуже «важливу» допомогу із-за границі - холодильники для зберігання вакцину від COVID-19.

Вакцин, якого у нас немає.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.





Переглядів: 27



Новини партнерів



Інші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
більше матеріалів




/-0,2113790512085-/ /-pc-/
Top