counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Лютого
25 Лютого
Всі новини...

Карина Бобко

МОЗ ставить експерименти на ... людей

14:44, 12.02.2021

МОЗ ставить експерименти на ... людей

Днями головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що за рахунок бюджетних грошей наша країна закупила вакцину AstraZeneca у Польщі. Ура! Тепер і ми будемо робити щеплення від COVID-19. Тільки є одне невелике обставина, що заважає радіти в повній мірі такій новині.

Справа в тому, що Польща не по доброті душевній вирішила допомогти нам і поставляти вакцину AstraZeneca за меншою ціною ніж, наприклад, Pfizer. Просто AstraZeneca виявилася менш ефективною, ніж всі інші розроблені до цього моменту. Польща з упевненістю заявила, що людям похилого віку ні при яких обставинах не будуть ставити AstraZeneca, тому що саме для цієї категорії громадян ефективність даної вакцини не підтверджена. Людям у віці від 18 до 50 років польський МОЗ дозволив робити щеплення, тому що для них загрози немає, а ті, хто старше, повинні бути вакциновані чимось більш перевіреним. Що ж! Рішення правильне. У багатьох літніх людей імунітет і так ослаблений, вони мають хронічні захворювання, і, звичайно, складніше перенесуть можливі наслідки, аж до летального результату.

Що стосується нас - тут все просто! Ми знайшли де дешевше, і готові закупити. Всі прекрасно розуміють, що в країні криза. Всі ми не в вакуумі живемо, і усвідомлюємо, в якому жалюгідному становищі зараз знаходимося. Але це ж питання здоров'я! Питання життя наших громадян! Так, молодь, швидше за все, безпроблемно перенесе вакцинацію. А як же люди похилого віку? Їм не пропонують вибір. Їх також будуть прищеплювати AstraZeneca. Тобто ми готові поставити експеримент над своїми старими?

Дешево - не завжди погано. Дійсно, вміння економити - запорука успіху. Але сфера охорони здоров'я - це не та сфера, на якій можна економити. Можна, наприклад, менше грошей витрачати на дороги. Також ще не обов'язково депутатам платити такі високі зарплати і 150% премії. А ще можна менше намагатися витрачати держбюджет на незрозумілі, придумані зустрічі і переговори, що не несуть в собі ніякого сенсу і не мають результату. Ось на чому потрібно економити, але ніяк не на громадянах.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 54Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сенс життя Знаків Зодіаку
Сенс життя Знаків Зодіаку
Астрологи ще в давнину знали таємниці доль великих правителів і простих смертних У їхніх руках була сильна збр....
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Багато віків люди билися над загадками людської душі Езотерики пояснюють звички та бажання людини потойбічними....
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Усім відомо: якщо встигнеш загадати бажання під час падаючої зірки, воно обов'язково здійсниться Але й у цієї ....
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Внутрішній голос — це ключ до пізнання себе, навколишнього світу та здатності взаємодіяти з цим світом Є багат....
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
Якщо ви задалися пошуком свого призначення, ви вже на півдорозі до духовного самопізнання 6 вправ допоможуть в....
більше матеріалів
/-0,24536108970642-/ /-pc-/
Top