counter
Всі новини...

Карина Бобко

ЛГБТ проти Булгакова?

12:15, 02.02.2021

ЛГБТ проти Булгакова?

Днями Державний комітет телебачення і радіомовлення України заборонив книгу Булгакова «Майстер і Маргарита», а також детективні романи письменника Бориса Акуніна. Начальник управління дозвільної процедури та контролю за розповсюдженням видавничої продукції Держтелерадіо Сергій Олійник заявив, що абсолютно кожна російська книга в більшій чи меншій мірі є носієм ідеології «русского мира». Також Сергій додав, що майже у всіх імпортованих книгах превалюють твори, що містять пропаганду на користь держави-агресора. Цікаво, чи знав Булгаков на початку 20 століття, що в своєму романі про любов, містику, релігію і історію він пропагує ідею «русского мира», яка з'явилася після 2014 року? Чи знає Акунін, що він, хоч і є опозиційно налаштованим до своєї влади, все одно пропагує «русскій мір»?

Крім цього, до заборонених творів віднесли дитячу книгу «Скарбничка безцінних знань: винаходи, факти, відкриття», «Все, що мені відомо про бізнес, я дізнався, граючи в« Монополію »», «Люди Півночі. Історія вікінгів 793-1241 »,« Нерозказана історія США ». Чим не догодили ці книги нашому держкомітету - не зрозуміло. Вони навіть не російським авторам належать, і, звичайно, щоб вплести ідеї «русского міра» в ці твори, потрібен неабиякий талант.

Зате минулого тижня Національна бібліотека України закупила за рахунок бюджету Мінкульту 1 240 примірників коміксів про одностатевого кохання між двома дівчатами різних рас. Книга орієнтована на дошкільнят і школярів молодшого віку. Називається це «чудесне» твір «Принцеса + Принцеса: довго і щасливо». За сюжетом принцеса Аміра рятує іншу принцесу - Сейді - з ув'язнення в башті, і вони разом відправляються в подорож, щоб перемогти злу чаклунку. Історія закінчується весіллям і поцілунком двох принцес.

Так, наша країна стає більш толерантна до «не таким, як усі». Так, у нас навіть проводяться гей-паради. Але пропагувати одностатеве кохання серед дітей - це вже перебір. Навіщо морочити голову незміцнілим умам? Нехай діти підростуть і самі зроблять свій життєвий вибір. Ніхто їх не засудить, якщо, будучи повнолітніми, вони вирішать змінити орієнтацію. Але ж їм немає навіть 8 років.

Наш президент заявляв, що необхідно піднімати демографію в країні. Говорив, що найголовніша цінність - це сім'я. У всіх була надія, що ми нарешті підемо від практики звинувачення у всьому свого войовничого сусіда.

Але, судячи з того, що відбувається, у нас прагнуть піднімати демографію пропагандою одностатевого кохання. А ще ми бачимо загрозу в Ганнусі, розлила олію і в Ераста Фандоріна, який, судячи з усього, дуже розумний для російського.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 62Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
більше матеріалів
/-0,20976805686951-/ /-pc-/
Top