counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Лютого
25 Лютого
24 Лютого
Всі новини...

Карина Бобко

Смерті, які можна було уникнути

09:00, 27.01.2021

Смерті, які можна було уникнути

У нашій країні постійно проходять реформи. Реформування має на увазі під собою зміни в законах, що несуть позитивні наслідки для людей. Але в Україні ці самі реформи чомусь мають зворотний ефект.

Одна з «хворих» сфер, що піддаються реформації - це сфера охорони здоров'я. Уляна Супрун, будучи тимчасово виконуючою обов'язки міністра охорони здоров'я, почала розвал і без того «нещасної» медицини в Україні. Уже півтора року як Супрун не варто на посади, а наслідки її правління не перестають щодня відбиватися на житті українців.

На законодавчому рівні було прийнято рішення про скорочення державних медичних закладів, що займаються життєзабезпеченням деяких верств населення. Сюди ми можемо віднести будинку престарілих, туберкульозні центри, дитячі будинки, наркологічні та психіатричні диспансери. Пояснюються такі скорочення тим, що утримувати всі ці установи країна не може собі дозволити.

Недавня трагедія в нелегальному будинку для літніх людей в Харкові - одне з підтверджень того, що фінансування НЕОБХІДНО шукати. Загинули 16 осіб. Буквально за кілька днів до харківської трагедії відбулася ще одна подія. Воно не особливо висвітлювалося в ЗМІ, але все ж.

У Запоріжжі в одній з квартир багатоповерхівки чоловік кілька місяців жив з двома трупами. Сусіди відчули трупний запах, викликали поліцію. Відкривши двері, співробітники правоохоронних органів були в шоці. У квартирі перебували два муміфікованих трупа. Один належав брату чоловіка, який там проживав, другий - його матері. Труп брата пролежав більше 8 місяців, а матері - близько 3 місяців. Поки невідомо, насильницька чи була смерть загиблих. Чоловіка відправили на тритижневе лікування, тому що у нього є психіатричне захворювання. Тепер сусіди бояться повернення свого сусіда, тому що примусово лікуватися може змусити його лише суд. А скільки у нас тривають суди - всім відомо. Через три тижні мешканець повернеться в свою квартиру, але весь будинок в паніці вже зараз.

Ще раніше, на початку року, в Харкові чоловік зарізав свою 84-річну матір та кілька днів також жив разом з трупом. Поліцію викликали родичі, стурбовані тим, що бабуся кілька днів не відповідала на телефонні дзвінки. Жила вона з сином, який має психічні розлади. Поліція затримала чоловіка, він зізнався, що вбив матір під час психічного нападу.

І це лише мала частина таких злочинів. У них винні психічно нездорові люди, і якби психіатричні диспансери продовжили свою роботу, то цих смертей можна було б уникнути.

Але у країни немає на це грошей. На новий асфальт є. На утримання нардепів є. А ось на душевнохворих немає. Для них немає належного догляду, немає нагляду, немає закону. І це лише початок. Скоро весна, багато хворих «активізуються» і жертв буде більше, тільки ось державі немає до цього ніякого діла.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 33Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Багато віків люди билися над загадками людської душі Езотерики пояснюють звички та бажання людини потойбічними....
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Усім відомо: якщо встигнеш загадати бажання під час падаючої зірки, воно обов'язково здійсниться Але й у цієї ....
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Внутрішній голос — це ключ до пізнання себе, навколишнього світу та здатності взаємодіяти з цим світом Є багат....
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
Якщо ви задалися пошуком свого призначення, ви вже на півдорозі до духовного самопізнання 6 вправ допоможуть в....
Порожнеча буття: 6 причин, через які люди губляться в житті
Порожнеча буття: 6 причин, через які люди губляться в житті
Кризи в житті, важкі втрати, розлучення, проблеми — все це може збити з правильного шляху Повернення до себе б....
більше матеріалів
/-0,25370287895203-/ /-pc-/
Top