counter
Всі новини...

Карина Бобко

Як діти «оздоровлюють» нардепів

14:40, 20.10.2020

Як діти «оздоровлюють» нардепів

Ні для кого не секрет, що в наш час зібрати дитину в школу виходить дуже дорого. Багато батьків, «смакуючи» початок навчального року, закуповуватися необхідними товарами починають ще з травня. В цьому році в пункті витрат до школи з'явився новий елемент.

Медичні маски.

Заступник міністра освіти і науки Ігор Гарбарук перед початком навчального періоду заявив, що купувати медичні маски повинні батьки школярів самостійно. Розрахунок масок - дві на один навчальний день.

Почнемо з того, що дві маски на один день - це мало. Якщо дотримуватися всіх правил (а нам потрібно їх дотримуватися з метою безпеки), необхідно змінювати маску кожні дві години. Багато школярів ходять на додаткові заняття, секції, гуртки і проводять більш як чотири години на школі. Відповідно, їм необхідна більша кількість індивідуальних засобів захисту.

Давайте порахуємо в цифрах. Одна маска коштує приблизно 10 гривень. Навіть будемо виходити з розрахунку по дві маски на день. Виходить, що в місяць необхідно витратити не менше 400 гривень. А якщо в сім'ї два, три дитини? Виходить чимала така сума!

Звичайно, можна сказати: «Коли народжували - чим думали? Ніхто не зобов'язаний платити за ваших дітей! ». Так, не зобов'язані. АЛЕ! Чисто для порівняння - один невеличкий факт.

У період з 1 березня по 6 жовтня 2020 року управлінням справами Верховної Ради витрачено 698,3 тис. Гривень на закупівлю масок і дезінфікуючих засобів для нардепів. Вгадайте, за чий рахунок було придбано ці індивідуальні засоби захисту? Звичайно, за рахунок платників податків! Тобто з наших з вами коштів. Мабуть, на думку нашого уряду, депутати - це самі малозабезпечені громадяни нашої країни. Інші категорії громадян в забезпеченні масками не потребують.

У своєму виступі ще в серпні Гарбарук заявив, що маски можна і самому пошити. І навіть похвалився, що під час ізоляції робив це спільно зі своєю дочкою (до речі, ніхто його в масці власного пошиття не бачив. Мабуть не дуже вдало вийшло).

Може тоді депутати самі собі маски пошиють? В цьому ж немає нічого складного. Заодно гроші в бюджеті залишаться. У нас же завжди не вистачає фінансування, а тут більше ніж півмільйона гривень заощадимо.

Але, як то кажуть - «не царська це справа»!

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.





Переглядів: 27



Новини партнерів




Інші важливі новини і публікації
Антонів день. 16 серпня. У жодному разі не робіть це, щоб не залишитися без грошей
Антонів день. 16 серпня. У жодному разі не робіть це, щоб не залишитися без грошей
16 августа отмечают церковный православный праздник - день памяти Антония Римлянина, и народный праздник Антон....
10 речей, які потрібно тримати в секреті навіть від родичів
10 речей, які потрібно тримати в секреті навіть від родичів
Родичі та знайомі - це, без сумніву, ті люди, які чекають від вас правди і тільки правди Але не завжди відкрит....
Лікарі назвали дуже незвичайну ознаку погіршення здоров'я дитини
Лікарі назвали дуже незвичайну ознаку погіршення здоров'я дитини
Дізнатися, наскільки здоровою дитина буде через кілька років, можна по її силі хвата: якщо вона слабка, це віщ....
8 продуктів, які перетворюють вас на смердючого скунса
8 продуктів, які перетворюють вас на смердючого скунса
Відомо, що неприємний запах тіла, що виникає при потовиділенні, викликається бактеріальною активністю на шкірі....
Вчені виявили небезпеку електронних сигарет
Вчені виявили небезпеку електронних сигарет
Дослідники Бірмінгемського університету заявили про небезпеку електронних сигарет, повідомляє Бі-бі-сі Україна....
більше матеріалів




/-0,19674682617188-/ /-pc-/
Top