counter
Архів Повернутись назад 26 Листопада 2015
26 Листопада
За кордоном У РФ стверджують, що заборона України на транзит російських літаків для них малоактуальна Запроваджена Україною заборона на транзитні польоти над територією малоактуальна для російської цивільної авіації. Про це повідомляє прес-служба федерального агентства повітряного транспорту Російської Федерації. «Заборона, запроваджена Україною, малоактуальна для вітчизняної цивільної авіації та у черговий раз підтверджує абсолютно деструктивну позицію київської влади в питаннях повітряного сполучення», - ідеться в повідомленні. У «Росавіації» зазначили, що після катастрофи під Донецьком більшість російських авіакомпаній відмовилися з метою безпеки від виконання транзитних польотів через повітряний простір України. «До останнього часу незначна частина вітчизняних перевізників виконували за необхідності транзитні перельоти через територію суміжної держави», - повідомили в прес-службі.
оформление ленты  Блог: 
Суспільство Володимир Цибулько Україні не варто боятися арабського тероризму Швидше, Україна може стати притулком для терористів, адже тут їх не будуть ні заарештовувати, ні шукати. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив експерт Аналітичного центру «Політика» Володимир Цибулько. Політолог пояснив, що Україна не є учасником арабського конфлікту і боятися їй нічого. «Якби ми якось афішували свою участь у цьому конфлікті, узяли б чиюсь сторону, можливо, арабські терористи й на нас звернули б свою увагу. Оскільки ж ми ніяк не задіяні в цій історії, Україні боятися нема чого», - заявив він. Більше того, він вважає, що терористів на території нашої держави навіть не стали б шукати. «Я б навіть сказав, що Україна може стати тією тихою гаванню, притулком, де терористи або ті, хто їм сприяв, могли б осісти на певний строк, щоб сховатися від переслідування», - вважає експерт. За його словами, навіть попри те, що Україна перебуває в дружніх стосунках з Євросоюзом, ми не є стороною конфлікту з «Ісламською державою». «Загрозою для нас може бути тільки російський тероризм, і підтвердження цьому - теракти в Харкові та Одесі. У правоохоронців є неспростовні докази того, що до всіх останніх терактів була причетною Росія», - зазначив Цибулько.
Суспільство У центрі Хмельницького в магазині була стрілянина, є поранені 25 листопада в центрі Хмельницького в магазині чоловік вчинив стрілянину. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ НП України в Хмельницькій області. У 20:00 чоловік у магазині розпочав стрілянину, поранивши двох відвідувачів. Після зловмисник поранив перехожого, тікаючи від переслідування. «Близько 20:00 години у Хмельницькому, в одному з магазинів у центрі міста, невідомий чоловік з вогнепальної зброї поранив двох відвідувачів», - сказано в повідомленні. Поліцейські одразу виїхали на місце події. Вони намагалися затримати підозрюваного, але той відкрив стрілянину по правоохоронцях. У поліцейських зловмисник не влучив. «Тікаючи від переслідування, злочинець поранив ще одного чоловіка, місцевого жителя 1968 року народження. Установлено, що потерпілі в магазині були жителями Хмельницького: це жінка 1977 року народження та чоловік 1984 року народження. Стан усіх трьох поранених задовільний», - сказано в повідомленні. Наразі вживаються заходи щодо затримання злочинця.
За кордоном Кількість загиблих при падінні вертольота в Краснодарському краї зросла Унаслідок падіння вертольота Мі-8 в Красноярському краї (РФ) загинуло вже 15 осіб. Про це повідомляє ВВС з посиланням на прес-службу Західно-Сибірської транспортної прокуратури. Раніше повідомлялося, що загинуло 11 людей. На даний момент 10 осіб все ще перебувають у реанімації. Серед загиблих - три члени екіпажу, решта - пасажири. «Раніше повідомлялося, що вертоліт зазнав аварії поблизу аеропорту Ігарка. Коли його знайшли, він лежав на боці на правому березі річки Єнісей у 2 км від аеропорту вильоту. Слідчі порушили кримінальну справу за статтею «Порушення правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту, що спричинило з необережності смерть двох і більше осіб», - пише видання. ЗМІ також повідомляли, що вертоліт не зміг нормально приземлитися через брак палива.
Суспільство В Україні набрала чинності антидискримінаційна поправка Сьогодні, 26 листопада, набрав чинності закон про внесення змін до Кодексу законів про працю України, зокрема, поправка щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації з правом Європейського Союзу. Згідно з інформацією про закон на сайті парламенту, документ набирає чинності 26 листопада. За день до цього його було оприлюднено в газеті «Голос України». Закон було прийнято парламентом 12 листопада, а 23 листопада підписано главою держави. Згідно з цим законом, Кодекс законів про працю доповнюється переліком ознак, за якими забороняється дискримінація у трудових відносинах за такими ознаками, як «сексуальна орієнтація», «гендерна ідентичність», «інвалідність» тощо. Ця поправка є останнім пунктом вимог Євросоюзу до України щодо виконання зобов'язань, пов'язаних з лібералізацією візового режиму.
Політика Кучма вважає, що Мінські домовленості не будуть виконані в поточному році У представника України в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми немає підстав говорити про те, що Мінські домовленості будуть виконані в поточному році. Про це він заявив у коментарі, опублікованому на сторінці його прес-секретаря Дарки Оліфер у Facebook. «Поки що в мене немає підстав говорити, що Мінські угоди будуть виконані цього року. Але є пункт домовленостей, які можна реалізувати ще до кінця 2015 року: це обмін полоненими», - заявив Кучма. Він закликав представників окремих районів Донецької та Луганської областей активізувати процес обміну заручниками, - у першу чергу, звільнити тяжкопоранених людей, яким украй потрібна медична допомога. «Українська сторона робила і продовжує робити все можливе й необхідне для виконання цього пункту угод», - зазначив Кучма.
Економіка Адміністративний збір тепер надходитиме до місцевих бюджетів Депутати підтримали в другому читанні законопроект «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансового забезпечення надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування)». За відповідне рішення проголосував 271 нардеп, пише РБК-Україна. Зокрема, закон передбачає внесення змін до Бюджетного кодексу України. Так, пропонується зараховувати до складу доходів загального фонду бюджетів міст республіканського АР Крим та обласного значення, міст Києва та Севастополя, районних бюджетів, бюджетів об'єднаних територіальних громад адміністративний збір за державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також за проведення державної реєстрації юридичних осіб, організацій та фізичних осіб - підприємців, які здійснюються виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення, районними державними адміністраціями. Зараз, згідно з чинними вимогами Бюджетного кодексу України, зазначений адміністративний збір зараховується до доходів загального фонду державного бюджету України.
Економіка Росія вирішила посилити контроль за поставками продуктів з Туреччини Уряд Росії доручив Россільгоспнагляду посилити контроль за поставками сільгосппродукції і продовольства з Туреччини. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства сільського господарства РФ. За словами міністра сільського господарства Олександра Ткачова, у середньому 15% турецької сільгосппродукції не відповідає російським нормам, а з початку 2015 року зареєстровано близько 40 випадків виявлення залишків заборонених і шкідливих речовин у турецькій продукції тваринного походження. «Наразі режим посиленого лабораторного контролю діє щодо двох турецьких підприємств, на шести підприємствах запроваджено режим тимчасових обмежень. У плодоовочевій продукції також виявлено істотне перевищення максимально допустимих рівнів вмісту пестицидів, нітратів і нітритів», - зазначив Ткачов. Повідомляється, що уряд Російської Федерації доручив Россільгоспнагляду посилити контроль за поставками сільгосппродукції і продовольства з Туреччини, а також організувати додаткові перевірки на кордоні і в місцях виробництва в Туреччині.
оформление ленты  Блог: 
Політика Петро Олещук Суперечки показують, наскільки нестабільним є БПП Скандал у фракції Блоку Петра Порошенка пов'язаний з формуванням антикорупційної прокуратури та загостренням політичної боротьби в країні, проте це не призведе до масового виходу парламентарів із фракції. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив політичний експерт Петро Олещук. За його словами, скандал у фракції БПП пов'язаний з декількома факторами, одним з яких є формування антикорупційної прокуратури. «Процес формування антикорупційної прокуратури затягнувся не в останню чергу через те, що зустрічав протидію з боку влади. Наразі вирішується питання, хто повинен бути антикорупційним прокурором. Одним з основних претендентів називають Віталія Каська (заступник генпрокурора. - Ред.). Одночасно АП налаштована на іншу кандидатуру - Романа Говди (колишній прокурор Одеської області, заступник генпрокурора. - Ред.)», - сказав він. Другий фактор, на його думку, пов'язаний із загостренням політичної боротьби в країні. «Усі корупційні скандали, фігурантами яких є Мартиненко, Кононенко, змушують низку депутатів від БПП визначатися з усім цим. Багато хто вважає, що для них оптимальним варіантом є максимально дистанціюватися від цих проблем і таким чином не бути замішаним у корупційних скандалах», - зазначив політолог. Третім чинником є ​​процеси боротьби за владу між Президентом і прем'єр-міністром.
Суспільство Шкіряк не виключає провокацій у день виборів у Маріуполі 29 листопада під час проведення місцевих виборів у Маріуполі дільниці і правопорядок у прифронтовому місті охоронятимуть 1,5 тисячі правоохоронців. Про це на брифінгу заявив радник голови МВС Зорян Шкіряк, передає кореспондент «Аналітичної служби новин» (АСН). За його словами, охорону правопорядку забезпечуватимуть Національна поліція, батальйони спецпризначення НП і бійці Нацгвардії. «З них 442 правоохоронці охоронятимуть виборчі дільниці, 217 - охорона громадського порядку, буде 33 піших патрулі і 31 група оперативного реагування», - розповів Шкіряк. Він зазначив, що в Красноармійську за порядком стежитимуть близько 300 правоохоронців. Шкіряк також додав, що в день виборів можливі провокації з метою дестабілізації ситуації в прифронтовому Маріуполі.
Суспільство Шкіряк: Якщо на виборах будуть збройні провокації, то будемо відкривати вогонь на ураження Якщо на виборах у Маріуполі та Красноармійську 29 листопада окремі сили застосують зброю, то правоохоронці й бійці НГУ відкриватимуть вогонь на ураження. Про це на брифінгу в Києві розповів радник голови МВС Зорян Шкіряк, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «Враховуючи особливості міста Маріуполя й міста Красноармійська, враховуючи, що вони розташовані на лінії вогню, хочемо попередити й закликати утриматися від будь-яких неприпустимих збройних провокацій... Регіон перенасичено нелегальною зброєю. При спробах застосувати зброю, що загрожуватимуть безпосередньо мирним громадянам або правоохоронцям, підрозділи Нацгвардії, поліції, СБУ відповідатимуть вогнем на ураження», - розповів Шкіряк. Він повідомив, що на виборах у Маріуполі порядок охоронятимуть 1,5 тисячі правоохоронців, а в Красноармійську - близько 300.
Політика Порошенко відзначив нагородами загиблих бійців АТО Президент Петро Порошенко нагородив високими державними нагородами військових, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України. Як повідомляє прес-служба глави держави, серед нагороджених - 14 військовослужбовців Збройних Сил України, четверо представників Міністерства внутрішніх справ і двоє прикордонників. Загиблих нагороджено тільки зараз через складнощі з упізнанням тіл. Значна частина нагороджених - це воїни, які загинули під час розстрілу терористами й окупантами українських підрозділів в Іловайську. «Серед нагороджених також герої, які захищали Донецький аеропорт, селище Піски і Спартак восени 2014-го і взимку 2015 року. Двоє з них віддали своє життя, захищаючи Україну поблизу населеного пункту Майорське Донецької області в серпні 2015 року», - ідеться в повідомленні. Кілька нагороджених загинуло в боях на території Луганської області біля населеного пункту Перемога Новоайдарського району. Серед нагороджених - головний старшина Державної прикордонної служби України Маслій Антон Олександрович, який загинув, підірвавшись на міні під час патрулювання морської акваторії українських територіальних вод біля Маріуполя у червні 2015 року.
Політика «Укренерго» зупинило ремонт пошкодженої лінії електропередачі Ремонтні бригади зупинили відновлювальні роботи на обірваній лінії електропередачі Каховська - Титан у Херсонській області на прохання учасників блокади Криму. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної державної адміністрації. Як заявив начальник управління інформаційної політики державного підприємства «Укренерго» Зиновій Буць, активісти очікують відповіді від лідерів акції щодо подальшої координації своїх дій. Читайте також: Джемілєв заявив, що планів щодо відновлення електропостачання Криму поки що немає Один з активістів та лідерів акції Ленур Іслямов пояснив таку заборону тим, що активісти висунули вимоги до окупаційної влади щодо звільнення політв'язнів, і поки не будуть виконані ці умови, електропостачання на територію АР Крим не відновлюватимуть.
Суспільство МВС: Паскал був переатестований і непричетний до злочинів Майдану Заступник голови Національної поліції Василь Паскал непричетний до злочинів проти учасників Революції Гідності. Таку позицію МВС озвучив на брифінгу в Києві представник відомства Артем Шевченко, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «Василь Паскал був переатестований і затверджений на посаду першого заступника глави Нацполіціі - начальника кримінальної поліції відповідно до закону про Нацполіцію. Був переатестований Центральною атестаційною комісією за участю цілої низки експертів... Немає реальних відомостей про його можливу причетність до злочинів (часів Революції Гідності, - ред.)», - розповів Шевченко. За словами Шевченка, майданівців переслідували підрозділи ГУБОЗ, а Паскал непричетний до злочинних переслідувань майданівців.
Суспільство Слободян: Вміст чергового «гумконвою» не відповідав ноті МЗС Росії Через те, що переміщення так званого гумконвою відбувалося з грубим порушенням міжнародних та вітчизняних норм, українські прикордонники змогли візуально оглянути автомобілі. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України, прес-секретар Олег Слободян. «Сьогодні вранці російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового, 46-го, так званого гуманітарного конвою. У період з 5:25 до 6:50 через російські пункти пропуску «Донецьк» і «Матвєєв Курган» до України проїхали дві колони «гуманітарного конвою» у складі 101 вантажівки», - сказав він. За його словами, українська міжвідомча група здійснювала лише візуальне спостереження, оскільки переміщення «гумконвою» відбувалося з грубим порушенням міжнародних та вітчизняних норм і представники Міжнародного комітету Червоного Хреста участі в оформленні не брали. Він зазначив, що вміст гумконвою не відповідав ноті міністерства закордонних справ Росії, яку було відправлено ​​напередодні. Окрім заявлених продуктів харчування, в Україну також заїхали дві вантажівки з глибинними насосами, а також медичні препарати, які не можна віднести до ліків першої необхідності. Слободян наголосив, що традиційно всі вантажівки були напівпорожніми, що свідчить про певний популізм даної акції.
Політика Рада хоче відмовитися від друкування документів у паперовому вигляді У планах Верховної Ради відмовитися від обов'язкового друку законопроектів у паперовому вигляді. Нардепи у першому читанні підтримали відповідні зміни до регламенту. За проголосували 245 парламентаріїв. Пропонується документи перевести в електронний вигляд. Зокрема, законопроектом передбачається, що зареєстровані законопроекти, законопроекти, підготовані до будь-якої стадії розгляду Верховною Радою, висновки, підготовані головним комітетом до першого, повторного першого, другого, повторного другого, третього читання законопроектів, висновки інших комітетів та інші супровідні документи до законопроектів, пропозиції щодо усунення неузгодженостей чи редакційних неточностей в ухваленому законі, пропозиції Президента України до поверненого ним закону разом із висновком головного комітету, порівняльною таблицею та іншими супровідними документами надаються народному депутату в електронному вигляді. Відповідно до законопроекту, якщо нардеп вимагатиме, то законопроекти йому нададуть у паперовому вигляді.
Суспільство В Одеській області виявлено ​​контрабанду парфумів на 10 мільйонів гривень В Одеській області було перекрито міжнародний канал постачання контрабандних парфумованих товарів на суму понад 10 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ. В Україну парфуми відомих брендів намагалися ввезти під виглядом побутової техніки. «В одному з портів Одеської області працівники управління захисту економіки та прикордонного загону виявили контейнер із парфумованими товарами сумнівної якості. Встановлено, що зазначену продукцію за підробленими документами намагалися ввезти під виглядом побутової техніки. За першим рядом упаковок з мікрохвильовими печами були сотні ящиків з парфумами світових брендів. Внаслідок здійснення санкціонованого обшуку працівники поліції та прокуратури вилучили понад 600 коробок з парфумами на загальну суму понад 10 млн. гривень», - сказано в повідомленні. Згідно з ч. 5 ст. 191 КК України, винуватцям загрожує до 12 років позбавлення волі.
Суспільство оформление ленты  У Донецькій області податківці прикрили міжрегіональний конвертаційний центр У Донецькій області співробітники податкової міліції спільно з СБУ припинили діяльність конвертаційного центру. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби. Так, протягом 2015 року центр надавав послуги зі сприяння в ухиленні від сплати податків підприємствам реального сектора економіки, переважно зернотрейдерам Київської, Донецької, Кіровоградської, Миколаївської та Вінницької областей. «До складу злочинної групи входило сім активних членів, які залучили до протиправної діяльності 14 підставних осіб, зареєструвавши на них 27 підприємств з ознаками фіктивності», - йдеться в повідомленні. За інформацією ДФС, за останні три місяці загальний обсяг проконвертованих коштів становив понад 200 мільйонів гривень, державі було завдано збитків у розмірі понад 30 мільйонів гривень. Внаслідок здійснених обшуків за місцями реєстрації підприємств та місць проживання зловмисників було знайдено та вилучено 28 печаток підприємств, значну суму готівки в іноземній і національній валюті, банківські картки, за допомогою яких безготівкові кошти конвертувалися в готівку, та інші докази, які свідчать про протиправну діяльність.
оформление ленты  Блог: 
Політика Ангела Бочі Україна не може ухвалити закон про приватизацію через політичне лобі Питання приватизації – це завжди більше політичне рішення, ніж економічне, хоча, з економічної точки зору, Україні вже давно необхідно було провести масштабну приватизацію. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловила експерт з економічних питань Міжнародного центру перспективних досліджень Ангела Бочі. Економіст пояснила: як свідчить досвід більшості країн, після проведення масштабної приватизації відбувається економічне зростання, адже нові управителі й власники колишніх державних підприємств є більш ефективними, ніж держава. «На цьому етапі є й негатив, оскільки ризикова вартість підприємств низька через політичну та економічну ситуацію в країні, і, можливо, це не найкращий час проводити приватизацію. Проте що швидше ми це зробимо, то швидше в нас з’явиться можливість того, що державні підприємства працюватимуть ефективніше», - вважає Бочі. Досі, на її переконання, ми не можемо ухвалити закон про приватизацію через політичне лобі, адже не всім депутатам вигідно нині здійснювати приватизацію, бо вони мають вплив і свою частку у деяких державних підприємствах. Декому вигідно отримувати державні дотації від цих підприємств. «Зазвичай у будь-якій країні, зокрема і в Україні, питання приватизації стикається з великим супротивом. Щоб із ним впоратись, потрібна політична воля і Президента, і, звісно, Верховної Ради. Якоїсь прямої вказівки, зважаючи на те, що Україна – парламентсько-президентська держава, апріорі не може бути. Хоч Порошенко вже не вперше висуває цей законопроект на обговорення, не можна забувати, що у нього пропрезидентська більшість у парламенті, тобто має бути запитання до депутатів, котрі складають коаліцію в парламенті», - впевнена експерт. Масштабну приватизацію, за її словами, обіцяли і в 2014 році, і в 2015-му, тож експерт сподівається, що цей процес розпочнеться уже наступного року.
Суспільство У Чернігові поліцейський постачав до СІЗО наркотики У Чернігівській області Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила злочинну схему постачання наркотиків до місць позбавлення волі. Як повідомляє прес-служба СБУ, перебуваючи в СІЗО Чернігова, заарештований чоловік домовився з працівником одного з райвідділів поліції області про передачу йому канабісу. Під час перебування в ізоляторі тимчасового утримання зловмисник отримав наркотики від міліціонера. Він намагався продати їх іншим заарештованим, але його затримали співробітники Управління СБ України в Чернігівській області. «Під час обшуку квартири заарештованого було вилучено майже 30 кілограмів канабісу та макової соломки», - йдеться в повідомленні. Працівникові поліції, який передавав наркотики до СІЗО, оголошено про підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне придбання, зберігання чи збут наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.
Суспільство СБУ запобігла імпорту неякісних продуктів з Росії Співробітники Служби безпеки України спільно з Державною ветеринарною та фітосанітарною і фіскальною службами викрили схему ввезення на територію України харчових продуктів з Російської Федерації, що не відповідають ветеринарно-санітарним нормам безпеки та якості. Як повідомляє прес-служба відомства, співробітники спецслужби запобігли імпорту понад 200 тонн неякісної молочної, рибної та м'ясної продукції з Росії. За результатами проведеної ветеринарно-санітарної експертизи встановлено невідповідність продуктів харчування мікробіологічним та іншим показникам, у деякій продукції виявлено антибіотики. Наразі вживаються заходи із застосування до російських компаній-імпортерів спеціальних санкцій. Крім того, призупинено імпорт харчової продукції від окремих російських підприємств-виробників.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,3659229278564-/ /-pc-/
Top