counter
Архів Повернутись назад 17 Травня 2016
17 Травня
За кордоном Україна і Туреччина підписали план військової співпраці 16 травня між Збройними силами України і Турецької Республіки підписано імплементаційний план військової співпраці. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони. Зазначається, що план містить практичні кроки, спрямовані на нарощування оперативних можливостей ЗСУ. «План чітко визначає напрямки і сфери військової співпраці між збройними силами двох держав до 2020 року. Зокрема - реформування і оборонне планування, освіта і підготовка військ, консультативно-дорадча допомога, співпраця між видами збройних сил тощо», - йдеться в повідомленні. Як зазначили в Міноборони, реалізація практичних заходів співпраці у військовій сфері дозволить, з одного боку, зміцнити зв'язки з нашим південним сусідом, а з іншого - спрямувати зусилля на досягнення кінцевої мети - готовності ЗС України до членства в НАТО в 2020 році.
За кордоном У ЦРУ зізналися, що знищили доповідь про тортури у спецслужбі У генеральній інспекції ЦРУ «помилково» знищили копію доповіді Сенату США про застосування тортур в американській спецслужбі. Як пише Медуза, співробітники генеральної інспекції ЦРУ спочатку видалили скачаний файл зі звітом, а потім випадково знищили й диск, на якому він зберігався. Про інцидент раніше було відомо в Сенаті і в міністерстві юстиції США, проте публічно про нього не повідомлялося. У ЦРУ стверджують, що у спецслужби була ще одна копія 6700-сторінкового звіту про тортури. Йдеться про повну версію доповіді Сенату, витяги з якої було опубліковано в грудні 2014 року. Всю доповідь було відправлено до ЦРУ у кількох копіях, одна з них призначалася генеральній інспекції відомства, що відповідає за контроль роботи спецслужби. Згодом ЦРУ було наказано не відкривати звіт, а лише зберігати його. Через це в генеральній інспекції звіт і видалили - інструкцію не відкривати його у відомстві хтось сприйняв як вимогу видалити копію з сервера. При цьому оригінальний диск із доповіддю вже було знищено після того, як її переписали на комп'ютери генеральної інспекції, що в ЦРУ називають звичайною практикою.
Події оформление ленты  У Луганській області затримали терористку перед спробою підірвати гранату (відео) У Новоайдарському районі Луганської області запобігли теракту. Про це повідомляє прес-служба СБУ. За інформацією правоохоронців, терористку було затримано безпосередньо перед спробою підірвати гранату в людному місці. Як повідомляється, бойовики «ЛНР» завербували жительку села Трьохізбенка як інформаторку і спільницю. Читайте також: СБУ затримала злочинців, які готували теракт на Херсонщині на День Перемоги «Протягом тривалого часу вона передавала керівнику одного з бандформувань інформацію про переміщення і дислокацію військової техніки та особового складу українських підрозділів. Також терористка намагалася вербувати українських бійців і готувалася до здійснення терактів на Луганщині», - йдеться в повідомленні. Наразі тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.
Суспільство Київський завод розробив новий кулеметно-гранатометний модуль Київський бронетанковий завод розробив новий кулеметно-гранатометний модуль для бойової техніки. Про це повідомляє прес-служба ДК «Укроборонпром». Зазначається, що на модуль встановлено ​​інноваційну комп'ютерну систему управління вогнем «Каштан», призначену для дистанційного керування зброєю з прицільними відеокамерами. Можливості системи «Каштан» дозволяють вести спостереження за ціллю вдень ​​на відстані 1800-8000 м і вночі на відстані 600-2000 м. Вона виявляє цілі типу БМП на відстані 500-4000 м лише за 15 секунд. «Кулеметно-гранатометний модуль призначений для ураження живої сили, транспортних засобів, наземних і низьколітаючих об'єктів. Він може встановлюватися як на колісні та гусеничні транспортні засоби, так і на стаціонарні об'єкти», - йдеться в повідомленні. Озброєння складається з 30-міліметрової автоматичної гармати ЗТМ-1 або 2А72 з боєкомплектом з 400 пострілів, спареного з гарматою кулемета КТ-7,62 або ПКТ з боєкомплектом з 2000 патронів, 30-міліметрового автоматичного гранатомета АГ-17, 81-міліметрового комплексу постановки димових завіс 902У «Хмара». На вимогу замовника можна встановити ПТРК.
Суспільство Бойовиків лякають літаком з хімічною зброєю Серед командирів підрозділів «1-го АК ДНР», які займають позиції на південь від Донецька, поширюється інформація про «підготовку ССО України спільно з підрозділами 14-ї омбр ЗСУ» деяких провокацій, «пов'язаних із масовою загибеллю людей». Про це на своїй сторінці у Facebook написав координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук. За його словами, також у відповідних зведеннях фігурує деякий «літак без розпізнавальних знаків», за допомогою якого ЗСУ нібито застосують хімічну зброю, а також вказується на активізацію радіотехнічної розвідки з боку українських військ. «Не виключено, що за допомогою поширення подібної інформації керівництво «1-го АК ДНР» готує провокації із загибеллю мирного населення для подальшого звинувачення ЗСУ», - написав Тимчук.
Суспільство У центрі Києва виявлено частину палацу князя Володимира У Києві під час ремонту сходів біля Десятинної церкви (на розі Володимирської та Андріївського узвозу) було виявлено частину палацу князя Володимира періоду Київської Русі. Як пише Сегодня, коли будівельники зняли підпірну стінку, щоб її зміцнити, було знайдено і відкрито частину фундаменту південного палацу, побудованого наприкінці Х століття. «Його зводили одночасно із Десятинною церквою за князя Володимира. Швидше за все, будівля була двоярусною і побудованою з каменю. Для чого її використовували, точних даних немає, але імовірно - для прийомів гостей та проведення урочистих прийомів високого рівня, тому є велика ймовірність, що там неодноразово бував і князь Володимир», - розповів науковий співробітник Інституту археології НАН України Віталій Козюба. Об'єкт є найдавнішим кам'яним спорудженням періоду Київської Русі у Східній Європі, який можна побачити. Також повідомляється, що загальна площа палацу була близько 500 кв. м (довжина стін - 40 на 6 м), але збереглося лише 7 м, з них відкрито для перегляду 5 м. Глибина фундаменту - близько метра. Мерія та Мінкультури знають про відкриття фундаменту, і зараз вирішується питання про можливість його музеєфікувати.
Події У Києві внаслідок стрілянини загинула людина, ще двоє дістали поранення У Печерському районі Києва внаслідок стрілянини загинула людина. Про це повідомляє прес-служба столичного управління Національної поліції. За інформацією правоохоронців, близько першої години ночі до чергової частини надійшло повідомлення про те, що по вулиці Великій Васильківській у дворі будинку чути постріли. Поліцейські, які прибули на місце, встановили, що чоловік із дружиною, які відпочивали в барі, на вулиці вплуталися в бійку з трьома перехожими. Після словесної суперечки і бійки 30-річний глава сімейства вихопив пристрій для відстрілу гумових куль і здійснив кілька пострілів у напрямку кривдників. «Всі троє дістали травми різного ступеня тяжкості. Двоє поранених молодиків від госпіталізації відмовилися, а третього учасника сутички з проникаючим пошкодженням грудної клітки доправили до медичного закладу. Після проведення реанімаційних процедур, не приходячи до тями, потерпілий помер», - ідеться в повідомленні. Інформацію про пригоду внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Політика У Грозному прокурори просять винести обвинувальний вирок Карпюку та Клиху На суді в Грозному прокурори просять суд винести обвинувальний вирок громадянам України Миколі Карпюку та Станіславу Клиху. Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Антон Наумлюк. За його словами, держзвинувачення закінчило виступати в дебатах сторін. Прокурор Саламбек Юнусов, через відсутність якого минулого разу не відбулося засідання, лише заявив, що вважає провину підсудних доведеною і просить «прийняти правильне рішення». Наумлюк зазначив, що основну промову виголосив прокурор Сергій Блінніков, який розділив її на три частини: про Карпюка, Клиха і свідчення основного свідка обвинувачення Олександра Малофєєва. «Щодо Карпюка він зачитав витяги з первинних свідчень, які той дав під час слідства і від яких відмовився, заявивши про тортури. Звинувачення продовжує наполягати на тому, що Карпюк брав участь у боях на площі Хвилинка в новорічну ніч 1995 року. Там нібито була позиція українців, які воювали проти федералів. «Близько 15 членів УНА-УНСО (в тому числі Карпюк) зайняли позицію на площі Хвилинка. І за кілька хвилин знищили близько 30 російських військовослужбовців», - розповідав прокурор. Насправді до 20 січня на Хвилинці взагалі жодних боїв не було. У Чечні це чудово знають. «Подробиці знати міг лише учасник подій», - наголосив прокурор, суперечачи підручниками історії», - написав Наумлюк. «Щодо епізоду Клиха розповідь прокурора ще цікавіша. За словами Бліннікова, Клих вступив до УНА-УНСО на прохання СБУ, щоб отримати роботу в конторі. «Я так розумію, що УНА-УНСО - це велика організація, почала тоді становити небезпеку для СБУ», - припустив прокурор. У Клиха, на думку звинувачення, була позиція від тунелю до площі Хвилинка, тобто знову ж таки там, де бої в цей час взагалі не велися. Нарешті з питання про свідчення основного свідка звинувачення Олександра Малофєєва. Саме він розповідав про участь Яценюка в боях у Чечні. За запитом суду з Керчі до Грозного надіслали його справу, згідно з якою в 2000 році його було засуджено в Криму за грабіж і він відбував покарання. А в Чечні його в 2015-му засудили за те, що в цей час він воював разом із Салманом Радуєвим. Мало того, що він сидів у цей час, так і Радуєва вже затримали на той час. А в Першій чеченській узагалі не брав участі командир Арбі Бараєв, хоча Малофєєв розповідав про те, що був із ним. Прокурор із цього приводу зробив заяву, що справу Малофєєва з Керчі було сфальсифіковано СБУ, щоб створити йому алібі. «Він не відбував покарання, це легенда, яку було вигадано заздалегідь. Так роблять усі спецслужби в світі, - кваліфіковано заявив Блінніков. - Ви розумієте, що таке СБУ? Це служба, яка має всю інформацію по країні». На думку адвоката Докки Іцлаєва, Малофєєв узагалі в Чечні ніколи не був», - написав журналіст.
Політика Рада виключила Росію зі списку європейських мовників Верховна Рада України виключила Росію зі списку європейських мовників у сфері телебачення і радіомовлення. Відповідний проект закону №2766 «Про внесення змін до Закону «Про телебачення і радіомовлення» (щодо визначення передач європейського виробництва) в першому читанні підтримав 231 нардеп, пише РБК-Україна. Законом передбачається частину четверту статті 28 Закону «Про телебачення і радіомовлення» викласти в такій редакції: ліцензіати (крім супутникового мовлення) у проміжках часу між 7:00 та 23:00 повинні дотримуватися таких пропорцій між українськими та іноземними передачами: передачі європейського виробництва, а також США і Канади мають становити не менше 70% загального тижневого обсягу мовлення, в тому числі не менше 50% від загального тижневого обсягу мовлення - передачі українського виробництва. Зазначається, що в радіопрограмах музичні твори українських авторів і виконавців мають становити не менше 50% від загального щотижневого обсягу мовлення. Для цілей цього пункту передачею європейського виробництва вважається передача, створена однією або кількома юридичними особами - резидентами країн, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне мовлення. До передач європейського виробництва, крім випадків, визначених цим пунктом, також належать передачі, виготовлені на замовлення юридичних осіб-резидентів країн, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне мовлення за умови, що безпосереднім виробником такої передачі також є особи-резиденти таких країн. У разі, якщо передачу створено на замовлення або за участю одного або кількох юридичних осіб - резидентів країни, визнаної Верховною Радою України державою-агресором (державою-окупантом), така передача не може вважатися передачею європейського або українського виробництва.
Суспільство оформление ленты  Авіація прикордонників виявила ще чотири місця нелегального видобутку бурштину (відео) Вчора під час чергового повітряного моніторингу в межах Рівненської та Житомирської областей авіація Держприкордонслужби зафіксувала чотири місця нелегального видобутку бурштину. Як повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, факти незаконної діяльності з видобутку бурштину зафіксовано в районах населених пунктів Кухітська Воля (Зарічненський район), Озеро (Рівненський район) та Грицьки (Дубровицький район) у Рівненській області. У Житомирській області ділянку з видобутку бурштину виявлено поблизу н.п. Рудня Замисловецька (Олевський район). Читайте також: Літак прикордонників зафіксував на відео 11 місць видобутку бурштину «У цих місцях спостерігалася значна кількість громадян, а також транспортних засобів, у тому числі й землерийних», - ідеться в повідомленні. Читайте також: У Авакова показали відео сутичок поліції та добувачів бурштину Про ці факти незаконного видобутку бурштину поінформовано компетентні органи.
оформление ленты  Блог: 
Політика Олександр Палій Треба створити таку можливість, щоб після року навчання люди могли починати судити Головна перевага нової варіації судової системи - посилення позитивного контролю за суддями, недолік - закритість системи. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог, експерт з питань євроатлантичної інтеграції Олександр Палій. «Ця реформа більш-менш нормальна. Вона посилює позитивний контроль за суддями, не політичний, а саме позитивний. Але є проблеми. Головна проблема в тому, що судова система не відкривається для нових людей без обов'язкового досвіду, без юридичної освіти. Мені здається, зараз треба було б створити таку можливість, аби люди після року навчання могли виробити цей досвід (тобто має бути підготовка для людей з вищою освітою), щоб вони могли рік повчитися і йти судити. Судова система повинна бути максимально відкритою, бо вона у нас дуже корумпована», - розповів політолог. Палій зазначає, що права Конституційного суду не дуже розширюються за цією моделлю реформи, втім, вони і так є досить великими на сьогодні. «Головне, що розширюються права у контрольної комісії, яка контролюватиме суддів. Вона формуватиметься і Президентом, і Кабміном, і Верховною Радою. Будемо сподіватися, що це допоможе запобігти корупції. Система відчує, що є позитивний контроль за нею», - зазначив експерт.
Суспільство Кобзон готовий співати на «Євробаченні» українською мовою, але за однієї умови Народний артист СРСР, депутат Держдуми РФ Йосип Кобзон поїхав би на «Євробачення-2017» представлятиме Росію в Україні, якби Київ виключив його з санкційного списку. Як пише РИА Новости, при цьому співак готовий виконати конкурсну пісню українською мовою. Відправити на конкурс 2017 року Кобзона напередодні запропонував депутат Держдуми від КПРФ Валерій Рашкін. При цьому комуніст закликав бойкотувати шоу, якщо Київ заборонить росіянину в'їзд. Читайте також: У Росії не виключають, що відмовляться від участі в «Євробаченні-2017» «Я ж під українськими санкціями. Але я б не злякався, я б поїхав, звичайно, якби санкції з мене зняли», - сказав Кобзон. При цьому артист заявив, що Україна - його батьківщина і він готовий співати українською мовою.
оформление ленты  Блог: 
За кордоном Олександр Палій НАТО не має жодного відношення до договору про військову співпрацю України й Туреччини Україна і Туреччина підписали план військової співпраці між збройними силами країн до 2020 року. Ця співпраця є вкрай вигідною для обох сторін і має певні перспективи створення цікавих зразків військової техніки. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог, експерт з питань євроатлантичної інтеграції Олександр Палій. «Це дуже перспективна співпраця, у Туреччини є серйозний військово-промисловий комплекс. Як держава-член Альянсу вона за останні десятиліття створила дуже потужний комплекс, який виробляє багато різних видів озброєнь: артилерію, бронетехніку, літаки-винищувачі, вони виробляють зброю за італійськими та американськими ліцензіями. У них дуже серйозний військово-промисловий комплекс і тому вони, безумовно, для нас є дуже цікавими. Така співпраця дозволяє отримувати й нам ці досягнення», - зазначив політолог. На думку фахівця, оскільки це двостороння угода, то НАТО до цієї угоди не має жодного відношення і говорити про політичне підґрунтя підписання плану не варто. «Ні, НАТО тут ні до чого. Туреччина зацікавлена ​​в тому, щоб Україна була сильною, і тому вони готові йти на співпрацю у військово-промисловому комплексі. Тут немає політичної зацікавленості. З іншого боку, в України є суднобудування, літакобудування і військово-транспортна авіація, у яких дуже гарні показники. Є всі можливості, щоб у результаті цієї співпраці створювалися хороші боєздатні зразки техніки», - зазначив Палій.
Політика Засідання комісії Україна - НАТО відбудеться 9 червня Засідання комісії Україна - НАТО відбудеться 9 червня у Варшаві в рамках заходів Альянсу на найвищому політичному рівні. Про це повідомляє прес-служба віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе. Як зазначається, Климпуш-Цинцадзе зустрілася з керівником представництва НАТО в Україні Олександром Винниковим. Під час зустрічі сторони звернули особливу увагу на стан підготовки Стратегічного оборонного бюлетеня, який має стати дорожньою картою і концептуальною основою військової реформи. Крім того, наголошувалося на необхідності активізації роботи Національного агентства України з питань державної служби в рамках програми НАТО з професійного розвитку державних службовців сектору безпеки і оборони України. Під час розмови сторони також обговорили питання діяльності трастового фонду НАТО на підтримку обороноздатності України.
Економіка Експерт: Законопроекти про ДФС не мають відношення до меморандуму з МВФ Керівництво ДФС намагається протягнути через Верховну Раду потрібні законопроекти під приводом, що вони нібито є умовою меморандуму між Україною та МВФ. Але це не відповідає дійсності. Тому не дивно, що в парламенті знову не знайшлося голосів для їхнього включення до порядку денного. Про це, коментуючи сьогоднішній розгляд Верховною Радою законопроектів №4510 і №4515, заявив експерт з питань податкової та митної політики, заступник голови громадської організації «Сила України» Володимир Орлов. Він нагадав, що минулу спробу включити законопроекти до порядку денного було зроблено 12 травня, але й тоді для їхнього включення не вистачило близько 30 голосів народних депутатів. «Що сьогодні відбувається в парламенті? Роман Насіров, по суті, дезінформує прем'єр-міністра Гройсмана і, прикриваючись авторитетним ім'ям МВФ, пробує протягти через парламент потрібні ДФС законопроекти. Скажіть, яке відношення має до меморандуму з МВФ, наприклад, законопроект №4510, в якому пропонується збільшити кількість заступників глави ДФС? Що заважає Роману Насірову призначити собі заступника зараз, адже нагадаю, що у нас уже більше півроку пустує крісло заступника голови ДФС, відповідального за митницю. Навіщо потрібне збільшення кількості заступників? У меморандумі з МВФ ідеться про «звільнення значної частини неефективних чиновників». Понад те, МВФ ніколи у своїх рекомендаціях не дає порад з кадрових питань, тож ми можемо спостерігати просто обман і маніпуляцію з боку керівника ДФС», - говорить експерт. За його словами, другий законопроект, №4515, умовно можна назвати «Про ліквідацію митної системи». «Ним просто пропонується забрати у митниць статус юрособи, ліквідувати митниці як самостійні юридичні особи, зробивши їх структурними підрозділами обласних управлінь ДФС. Але найцікавіше, що жодних вимог з ліквідації митних органів як самостійної структури місія МВФ теж не висувала», - повідомив Володимир Орлов. Крім того, за словами експерта, обидва законопроекти було включено до порядку денного з порушенням регламенту Верховної Ради, оскільки під час голосування за них 12 травня для їхнього включення до порядку денного не вистачило голосів. «У розкладі на 17-20 травня ці законопроекти стоять знову, причому з припискою «відкладено 12.05.2016». По-перше, питання про те, щоб відкласти розгляд цих законопроектів, узагалі не порушувалося на пленарному засіданні Верховної Ради. По-друге, згідно з регламентом Верховної Ради України (ч. 5 ст. 146), відкласти прийняття рішення про включення законопроекту до порядку денного сесії парламент може лише щодо законопроекту про внесення змін до Конституції. Загалом, судячи з наполегливості, з якою ДФС намагається «проштовхнути» обидва документи, це говорить про те, що курс на знищення митниці триває і просуватиметься за всяку ціну. Запобігти цьому може тільки втручання народних депутатів», - резюмував експерт.
Суспільство Деканоїдзе розповіла про інсценування вбивства адвоката Глава національної поліції Хатія Деканоїдзе підтвердила інформацію про те, що вбивство адвоката в Одесі було інсценовано поліцією. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook. За її словами, до поліції звернувся адвокат, який займає активну позицію в розкритті злочинних схем у сфері розподілу земельних ділянок у курортних районах Одеської області. Заявник повідомив, що отримав на свою адресу погрози у зв'язку з його діяльністю - реалізацією інвестпроекту з будівництва набережної в Затоці. «Протягом кількох місяців правоохоронці документували факт підготовки зловмисників до скоєння замовного вбивства. Для затримання організаторів та посередників замаху кілька днів тому правоохоронцям довелося інсценувати вбивство адвоката-заявника», - написала Деканоїдзе. Вона також зазначила, що внаслідок проведення спецоперації вдалося затримати підозрюваних, а також звільнити заручника, якого було викрадено раніше з метою вимагання. Зараз здійснено близько 30 обшуків, під час яких вилучено вогнепальну зброю.
Суспільство На Донбасі бойовики завершили переформатування підрозділів за типом військ РФ На окупованих територіях Луганської та Донецької областей бойовики за підтримки сил РФ завершили переформування своїх врйск за типом підрозділів ЗС РФ. Про це заявив заступник начальника Об'єднаного оперативного штабу Збройних сил України генерал-майор Богдан Бондар, повідомляє прес-служба Генштабу. За його словами, незаконні збройні формування створили 1-й АК, 2-й АК, «республіканську гвардію», а також військові формування так званих міністерства державної безпеки і міністерства внутрішніх справ. «Ці військові структури укомплектовані озброєнням і бойовою технікою ЗС РФ, перебувають на повному матеріально-технічному і грошовому забезпеченні в МО РФ, підзвітні з усіх аспектів діяльності російському військовому командуванню. Практично всі керівні посади укомплектовані військовими фахівцями з-поміж генералів та офіцерів військовослужбовців ЗС РФ», - розповів він. Крім того, він додав, що фіксуються численні ознаки діяльності цілісних підрозділів регулярних ЗС РФ, у тому числі й їхньої участі в бойових діях проти сил АТО під виглядом незаконних військових формувань.
оформление ленты  Блог: 
Політика Василь Вовк Влада не хоче звільняти суддів, які у неї на гачку Нинішній владі вигідно не змінювати суддів, оскільки вони у влади на гачку. Щоб судова реформа була ефективною, потрібно було б змінити всіх суддів, але це нереально. А на даному етапі їх лише міняють місцями, але вони, як і раніше, залишаються на посадах. Судова реформа має починатися з прикладів і особистої відповідальності судової адміністрації та головних суддів. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив генерал-майор СБУ, експерт з питань державної безпеки Василь Вовк. «Що таке реформа? Зазвичай це введення додаткових департаментів, управлінь або ліквідація цих департаментів. Реформа має полягати в тому, щоб усіх замінити, а замінити всіх людей неможливо. Потрібно звільнити, наприклад, усіх працівників прокуратури або всіх суддів, яких у нас до 10 тисяч. Як зробити так, щоб реформа відбулася? Необхідно, щоб змінювався зміст, яким наповнена реформа. Якщо взяти, наприклад, будь-який район у будь-якій області України і там призначити вибори глави районного суду. Як думаєте, хто їх виграє? Виграє глава або цього суду, або сусіднього суду. Так само вийшло в прокуратурі. Адже, за великим рахунком, помінялися лише місцями. Є закон про очищення влади - він порушує основні свободи і права громадян. Я вважаю, що має бути індивідуальна відповідальність людини. У нас є багато прикладів, коли кого треба залишають, а кого не треба - люструють. Багато суддів, які були за «злочинної» влади, було переведено на вищі посади, до Києва, до обласних центрів. Зараз судді повністю залежні від влади тому, що багато хто з них приймає активні рішення щодо Майдану, Автомайдану. Вони зараз на такому гачку, що влада не хоче їх звільняти. Вся ця судова реформа - фікція. У суддів дуже широкі зв'язки, солідні доходи, сильна корпоративна підтримка. І навіть те, що когось із них судять, нічого не змінює, вони успішно працюватимуть і далі», - розповів експерт. За словами Вовка, судова реформа має бути жорсткою, а також будуватися на особистому прикладі і відповідальності головних суддів. «Є судова адміністрація, є Верховний суд, обласні суди - в них мають бути публічні особи, які повинні взяти на себе відповідальність за роботу. Адже зараз те, що в судовій реформі виписують, абзаци змінюють - що це дасть? Будь-який правозахисник скаже, що треба змінювати систему, підхід, але це не приведе до поліпшення роботи. Ще пропонують звільнити всіх суддів і набрати нових. Але нових звідки набрати? Молоде покоління - це діти тих самих олігархів, тих самих корупціонерів. Потрібно, щоб людина (суддя) змінилася, а як змінити людини? Потрібен приклад. Тобто вище керівництво держави має показати приклад непідкупності, незаангажованості, не кумівства, а роботи на благо України. Головні судді мають закачати рукава і показати приклад роботи», - підсумував Вовк.
оформление ленты  Блог: 
За кордоном Василь Вовк Союз із Туреччиною має велике значення для статусу України як держави Співпраця з Туреччиною у військовому плані - дуже перспективна і може позитивно вплинути на Україну. Такий союз стає показником того, що наша країна має певні військові можливості. Безумовно, це добре впливає на імідж держави. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив генерал-майор СБУ, експерт з питань державної безпеки Василь Вовк. «Склалося так, що у Туреччині є свої внутрішні проблеми, зокрема курди, екстремістські організації, як і у нас екстремісти - терористи, сепаратисти на сході України. І це наша спільна біда. І тут ще з'явився агресор (я маю на увазі РФ), який зачепив у військовому плані Туреччину. На цьому тлі дуже правильно, що домовилися про військове співробітництво, про підтримку. У Туреччини великий військовий потенціал, це дуже сильна військова держава. Нам потрібна ця підтримка для фіксації цього просування, його публічності. Це має велике значення для статусу України як держави з певними військовими можливостями, як держави, яка здатна йти на союзи, в тому числі і військові. І в екстремальних ситуаціях це дуже піднімає імідж», - розповів експерт. Вовк упевнений, що в цьому співробітництві у нас більше можливостей, хоча зараз у нас всі потуги направляються на забезпечення озброєння військ на сході країни. «У цьому союзі я бачу Україну в перспективі як провідну, вона допоможе Туреччині оснастити свою армію. У нас солідні фахівці з великим озброєнь і є науково-дослідні інститути, хоча вони зараз і перебувають у певному занепаді. Також у нас із Туреччиною проходить явний кордон - це Крим. Підтримка кримських татар - це ще один плюс для налагодження дружніх відносин із Туреччиною. Є питання релігії, але вони абсолютно не піднімаються, тим більше Туреччина не така заангажована в цьому плані країна», - зазначив експерт.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,0822689533234-/ /-pc-/
Top