counter
Архів Повернутись назад 13 Липня 2016
13 Липня
Події На двох напрямах бойовики знову застосували заборонену зброю За минулу добу бойовики 41 раз обстріляли позиції сил анітеррорістіческой операції. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО. Так, на Донецькому напрямку бойовики били з 122-мм артилерії по позиціях e Миколаївці-2, також, застосовували 120-мм міномети в Зайцевому, Авдіївці, Семигір'ї, Новоселівці і Новоселівці-2. По Новогородському і Дачі вони стріляли з 82-мм мінометів. Крім того, під вогонь 82-мм мінометів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї потрапили українські військові в Авдіївці. «На Маріупольському напрямку із заборонених Мінській угоді 122-мм артилерії і 120-мм мінометів ворог обстрілював українських військових в Красногорівці. Також застосовував міномети 82-мм в Гнутовому, а великокаліберні кулемети в Широкиному. По опорних пунктах у Мар'їнці вели вогонь снайпери», - йдеться в повідомленні. У Луганській області, в районі Станиці Луганській, ворог застосовував гранатомети і великокаліберні кулемети. Біля Кримського також вівся несистематизований хаотичний вогонь.
Політика МЗС РФ відреагувало на заяву Мачеревича про роль РФ у геноциді поляків Офіційний представник російського МЗС Марія Захарова прокоментувала слова міністра оборони Польщі Антонія Мачеревича про роль Росії в геноциді поляків за часів Другої світової війни. Мачеревич заявив, що Росія «дала поштовх геноциду поляків, використавши українських націоналістів. Читайте також: Польський міністр звинуватив СРСР у конфлікті українців з поляками під час Другої світової На своїй сторінці в Facebook Захарова попросила Варшаву уточнити, «озвучив міністр офіційну позицію Польщі чи свою особисту, і чи є історичні події або природні явища, в яких Росія не винна?» «Чи немає побоювання, що, мовчазно заохочуючи подібні шовіністичні висловлювання, польське керівництво від побутової русофобії непомітно скочується до розпалювання національної ненависті?» - написала Захарова.
Події оформление ленты  На Донеччині перекинувся мікроавтобус із 17 пасажирами У Мангушському районі Донецької області перекинувся автобус, в салоні якого перебувало 17 пасажирів. Про це повідомляє прес-служба обласного управління Національної поліції. За інформацією правоохоронців, ДТП сталася близько 7:20. Водій не впорався з керуванням, в результаті чого мікроавтобус, який прямував з Селидового до Бердянська, перекинувся. «В результаті аварії постраждали семеро людей. Водій і пасажирка, яка перебувала за ним, у важкому стані доставлені до медичного закладу. Ще п'ять громадян отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Серед постраждалих - дівчинка 2012 року народження», - йдеться в повідомленні. На місці працює слідчо-оперативна група Мангушського відділення поліції. Правоохоронці з'ясовують причини ДТП. Попередня правова кваліфікація - ч.2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.
Суспільство оформление ленты  У Рівненській області затримано групу старателів, які збили безпілотники поліції У Рівненській області працівники Національної поліції провели спецоперацію, в результаті якої було затримано групу незаконних старателів, які при затриманні чинили правоохоронцям опір. Про це на своїй сторінці в Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. «Кілька днів тому при патрулюванні безпілотниками спецпідрозділу «Дніпро-1» на цій найбільш віддаленій від населених пунктів території боліт у заповіднику виявили незаконний «клондайк видобувачів бурштину». Безпілотники обстріляли. Два з трьох були збиті. Це не фронт. На зйомках було видно багато озброєних людей, жахлива картина розорення природи заповідника і бронетехніка», - написав Аваков. Він зазначив, що сьогодні під ранок спецпідрозділи Нацполіції зайши на далекі острови в Рівненському заповіднику і затримали групу незаконних старателів, які чинили опір спецназу. «Бронемашину МТЛБ вилучено, затримано кількох людей», - зазначив міністр. При цьому представники «бурштинової мафії» загрожують відбити у правоохоронців людей і техніку.
Політика Порошенко підписав Закон «Про судоустрій і статус суддів» Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про судоустрій і статус суддів». Про це повідомляє прес-служба глави держави. Як повідомляється, його завданням є імплементація оновлених конституційних принципів здійснення правосуддя для забезпечення незалежності та деполітизації судової влади, посилення її відповідальності перед суспільством, впровадження нових принципів формування суддівського корпусу, посилення ролі громадськості з контролю за чеснотою і етичністю представників суддівського корпусу та оптимізація системи судоустрою. «Ухвалення Закону про судоустрій є одним з ключових етапів нормативного забезпечення судової реформи, який відкриває шлях для створення якісно нової моделі функціонування судової влади відповідно до суспільних очікувань і європейських стандартів і задоволення суспільного запиту на справедливий суд, було однією з основних вимог Революції Гідності» , - йдеться в повідомленні. Зокрема, закон удосконалює процедуру кваліфікаційної оцінки всіх суддів, розпочату відповідно до Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд». Зокрема, оцінювання проводитиметься за критеріями компетентності (професійної, особистої, соціальної тощо), професійної етики і чесноти. Кваліфікаційна оцінка за критерієм професійної компетентності проводитиметься з урахуванням принципів інстанційності і спеціалізації.
Суспільство оформление ленты  Бойовикам «ДНР» з України збиралися відправити 130 тонн цирконію, який використовується при виробництві реактивних снарядів У Костянтинівці виявлено два вагони цирконію вагою 136 тонн, який є металом подвійного призначення. Про це повідомляє прес-служба СБУ. За інформацією правоохоронців, одержувачем вантажу було підприємство, зареєстроване в Україні, виробничі потужності якого розташовані в неконтрольованих українською владою районах. Під час перевірки документів працівники спецслужби встановили, що «офіційно» в «ДНР» поставлявся пісок формувальний. «Цирконій використовується при виробництві реактивних снарядів і запалів, зокрема залпової системи «Град». За оперативною інформацією Служби безпеки України, з території «ДНР» вантаж планувалося переправити до Росії. При огляді вагонів правоохоронці виявили також триста кілограмів графіту», - йдеться в повідомленні. Відкрито кримінальне провадження за ст. 358 Кримінального кодексу України. В ході досудового слідства планується перекваліфікація на ст. 258-3 КК України.
Економіка Вищий госпсуд відхилив скаргу «Газпрому» на штраф майже на 86 мільярдів гривень Вищий господарський суд України відмовив у задоволенні касаційної скарги «Газпрому» на відмову судів нижчих інстанцій у розгляді позову компанії щодо накладення на неї штрафу в 85,966 млрд гривень. Про це пише ТАСС. «Визначення Господарського суду Києва та Київського апеляційного господарського суду залишити чинним, касаційну скаргу без задоволення», - заявив головуючий суддя Ігор Васищак. Антимонопольний комітет 22 січня оштрафував «Газпром» на 85,966 млрд гривень за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу через українську газотранспортну систему в 2009-2015 роках. У свою чергу російська компанія заявила, що не має наміру виконувати рішення Антимонопольного комітету про накладення штрафу і оскаржила це рішення в судовому порядку. Однак Господарський суд Києва 13 квітня повернув без розгляду цей позов, а 18 травня Київський апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні скарги «Газпрому» на відмову суду нижньої інстанції в розгляді позову.
Суспільство У Лисичанську затримано інформатора бойовиків «ЛНР» Працівники контррозвідки Служби безпеки України затримали в Лисичанську інформатора терористичної організації «ЛНР». Про це повідомляє прес-служба СБУ. За інформацією правоохоронців, в липні 2014 року під час тимчасової окупації Лисичанська місцевий житель познайомився з бойовиком одного з незаконних збройних формувань на прізвисько «Тихон». Після звільнення міста українськими військами чоловік залишився в Лисичанську. «Згодом на зв'язок з ним вийшов «Тихон» і запропонував організувати збір для терористів необхідної інформації. Інформатор почав передавати бойовикам дані про переміщення військової техніки Збройних сил України, місця дислокації підрозділів, режим охорони лінії розмежування, розташування і функціонування блокпостів, види озброєння і чисельності особового складу сил антитерористичної операції», - йдеться в повідомленні. Для отримання даних джерело використовувало своїх знайомих із різних сфер діяльності, які не здогадувалися про справжні цілі збору відомостей. Зібрану інформацію зловмисник повідомляв куратору різними видами зв'язку. Під час обшуків за місцем проживання інформатора працівники спецслужби вилучили у нього засоби зв'язку з доказами передачі даних терористам. Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.
Економіка Десятки українських вагонів і фур скупчилися біля кордону з РФ За даними оперативного штабу, станом на 9:00 13 липня 2016 року біля кордону України з Російською Федерацією затримано 72 залізничних вагони, що прямували в Казахстан і Киргизію. Як повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, 13 із цих вагонів були відправлені за зміненим маршрутом, інші 59 залишаються на російсько-українському кордоні. Крім того, на білорусько-російському кордоні Російська Федерація не пропускає вантажі призначенням Республіка Казахстан і Киргизька Республіка, і такі вантажі затримуються на станціях білоруської залізниці. Також існують проблеми для українських вантажних автомобілів при перетині білорусько-російського кордону. «Станом на 9:00 13 липня, за оперативною інформацією, отриманою від українських перевізників, на пункті пропуску Редьки - Червоне перебуває близько 50 українських транспортних засобів. За останню добу п'ять українських транспортних засобів отримали відмову в оформленні для перетину кордону», - йдеться в повідомленні.
За кордоном Доповідь з пропозицією надати безвізовий режим Україні буде представлено в Європарламенті 5 вересня Доповідь, у якій буде запропоновано підтримати ініціативу Європейської комісії надати Україні безвізовий режим, буде представлено в Європейському парламенті 5 вересня. Про це повідомила доповідач Європарламенту з питання лібералізації візового режиму з Україною Марія Габріель, пише УНІАН. «Я планувала представити свою доповідь до літа, але, на жаль, у зв'язку з результатами референдуму у Великій Британії деякі засідання комітету були скасовані, а порядок денний - відкладено. Саме тому мою доповідь буде представлено 5 вересня», - пояснила вона. За словами Габріель, її доповідь буде «доступною» протягом літа. «Я отримала багато інформації від Європейської комісії та української влади і хочу подякувати українській стороні за відмінну співпрацю. Сигнали щодо досягнутого прогресу є позитивними. Моя доповідь підтримає пропозицію Комісії та пояснить оцінку всієї отриманої інформації з тим, щоб зробити висновок, що Європарламент дійсно має підтримати лібералізацію візового режиму з Україною», - сказала вона.
Економіка Кабмін схвалив концепцію Фонду енергоефективності Кабінет міністрів схвалив концепцію Фонду енергоефективності. Відповідне рішення було прийнято сьогодні під час засідання уряду, пише РБК-Україна. «Я вважаю, що це є абсолютно досконалим механізмом для того, щоб зробити Україну не імпортером енергоресурсів, а експортером, коли ми зможемо повністю забезпечувати себе усіма енергетичними ресурсами без газу, зокрема газу в інших країнах. Це значить, що ми зможемо економити колосальні ресурси, цей інструмент є важливим», - сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Він також доручив Мінфіну опрацювати механізми збільшення фінансування «теплих» кредитів. «Я знаю, що зараз ефективно ведеться робота щодо освоєння такого механізму, як ОСББ, і ми вже відчуваємо там дефіцит коштів. Геннадію Григоровичу (Зубко) вам доручення, доручення Мінфіну знайти механізми збільшення фінансування саме «теплих» кредитів», - зазначив Гройсман. У свою чергу, віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко зазначив, що діяльність фонду дозволить країні за п'ять років наблизитися до європейської моделі споживання та обліку енергоресурсів.
Суспільство оформление ленты  Починайте ранок з Bonaqua Воду Bonaqua, яку видобувають під Броварами Київської області зі свердловин сеноманського (220 метрів) та юрського (360 метрів) горизонтів, 2015-го визнали кращим товаром року 20 квітня 1967 року в Радянському Союзі був введений Державний знак якості СРСР. Використовувати його мали право від двох до п'яти років підприємства, високу якість продукції яких підтверджували результати державної атестації. Цей знак стимулював роботу заводів та фабрик і на перших порах ставився дійсно на якісно вироблених ними товарах, за якими  (я це добре пам'ятаю) «бігали» й мої батьки. Згадала ж про ті часи не випадково: всі товари (це навіть не обговорюється) повинні відповідати високим стандартам якості та безпечності. Але й серед них (це цілком природно) споживач хоче вибрати найкращий. Тому виробнича змагальність повинна бути. І Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України», який вперше був проведений 2003 року, мав стати для вітчизняних виробників таким заохоченням. До речі, до 2016 року в Конкурсі з якості взяло участь близько 11 тисяч вітчизняних підприємств, установ та організацій. Вони стали творцями позитивного іміджу України в світі й довели, що наша продукція цілком може бути конкурентоспроможною. Більше того, нею вітчизняним виробникам вдалося навіть дещо наситити ринок України, задовольнивши значною мірою потреби та очікування споживачів. Прогнозований результат Підприємство «Кока-Кола Беверіджиз Україна» належить до числа саме таких виробників очікуваної споживачами продукції: стабільний лідер на українському ринку безалкогольних напоїв упродовж 25 років забезпечує співвітчизників не лише якісними напоями Coca-Cola, Coca-Cola light, Fanta, Sprite, соками та нектарами Rich, Rich kinds, холодним чаєм Nestea, енергетичними напоями Burn, природною водою Bonaqua, а й демонструє відданість найвищим світовим стандартам у виробничій сфері (продукція заводу отримала міжнародні сертифікати ISO 9001, PAS 223, FSSC 22000), в галузі корпоративної соціальної відповідальності, регулярно вкладає в економіку України інвестиції. Останні, до речі, сягнули вже понад 400 мільйонів доларів США. Тому Bonaqua у Всеукраїнському конкурсі 2015 року випередила інші питні води, що виготовляються в Україні. Лише під Броварами зі свердловин сеноманського (220 метрів) та юрського (360 метрів) горизонтів земної кори, які віками накопичували живильну енергію (наймолодшому горизонту - 17 тисяч років), видобувається така вода. Глибина свердловин (а їх на заводі нараховується 10), якість труб та обслуговування убезпечують Bonaqua від забруднень домішками антропогенного походження. «Видобуту з горизонтів воду ми перемішуємо за певною пропорцією, отримуючи ідеальне сполучення сольового балансу та якості, -  говорить директор зі зв'язків з державними установами та комунікацій «Кока-Кола Беверіджиз Україна» Андрій Бублик. - На поверхні свердловини огороджені спеціальним парканом і закриті окремими невеликими цегляними спорудами, устаткованими відеообладнанням. Щопівгодини на підприємстві перевіряється якість води. Уся вода, яку використовують для виробництва напоїв, відповідає, а за деякими показниками й перевищує стандарти, встановлені Всесвітньою організацією охорони здоров'я та законодавством України. Щомісяця проводять незалежний забір зразків продукції з магазинів, які перевіряють у спеціалізованій аналітичній лабораторії «Кока-Кола» в Індії на відповідність до вимог стандартів компанії з якості. Діє на заводі також програма щорічного аналізу в незалежній німецькій лабораторії SGS Institut Fresenius, обладнання якої дає змогу визначати, чи не потрапили до води, наприклад, пестициди, які в Україні ніколи не використовувалися. Тому з впевненістю можу сказати, що Bonaqua - унікальна та корисна вода в Україні і подібної в нашій державі не виробляє ніхто». Кожна шоста пляшка Цікавий факт: вік води становить приблизно 4,5 мільярда років. Її запасів, здавалося б, має вистачити на всіх. Але лише 2,5% загальної кількості живильної вологи придатні для споживання. В ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» бережно ставляться до цього неоціненного дару природи: на виробництво літра готової продукції на заводі витрачають 1,91 літра води зі свердловини. Остання цифра містить і ту частину рідини, що використовується для миття пляшок. Після цієї виробничої операції воду повторно використовують на автомийці, і лише потім вона надходить до найсучасніших очисних споруд відкритого типу. Заводська вода живить озеро, в якому водиться риба. «Можете уявити собі можливості лише однієї виробничої лінії, - веде далі розповідь Андрій Анатолійович, - якщо за годину з конвеєра однієї з ліній  заводу сходить приблизно 50 тисяч пляшок продукції. А загальна кількість ліній - 10. Узагалі 2015 року кожна шоста пляшка питної води, що була продана в Україні, мала броварську прописку. ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» - беззаперечний лідер на безалкогольному ринку в нашій державі. Щодня до 200 сорокатонних вантажівок з продукцією виїжджають у рейси з території заводу». Найбільший завод у компанії У 1998 році, коли під Броварами запрацювала перша виробнича лінія ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна», авторитетне видання International Food Engineering визнало український завод найпрестижнішим та найсучаснішим серед усіх заводів Coca-Cola в Європі. Нині тут працюють чотири PET-лінії з розливу солодких газованих напоїв у пластикові пляшки об'ємом 0,5, 1, 1,5 та 2 літри, лінія з розливу в банки об'ємом 0,25, 0,33 та 0,5 літра, лінія з розливу у скляні пляшки, дві лінії з розливу соків, лінія з розливу сиропів для апаратів ресторанів швидкого харчування, асептична лінія з розливу холодних напоїв Nestea об'ємом 0,5 та 1,5 літра. На підприємстві працюють приблизно 1500 осіб, кожна з яких у суміжних галузях української економіки забезпечує роботою ще шістьох людей. До речі, 96% постачальників ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» (майже 1400 різних підприємств) мають українську прописку. Робота в компанії вважається конкурентною перевагою та важливим досвідом для кар'єри. Не випадково з 2004 року на підприємстві діє програма стажування для випускників вишів. А ще в ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» працівники мають усі підстави для самореалізації: тут схвалюють знання англійської мови (70-80% колективу володіють нею), бо завод входить до складу світової компанії. Попередній директор підприємства Віталій Заваженко нині, наприклад, керує кількома заводами в Нігерії. А починав він у Броварах із роботи оператора на окремо взятій лінії. «Наше підприємство, - говорить з гордістю Андрій Бублик, - є надійним партнером для понад 87 тисяч магазинів, ресторанів, супермаркетів та інших торговельних компаній. Підтримуємо також малих незалежних реалізаторів, проводимо низку різноманітних навчальних програм для операторів в індустрії безалкогольних напоїв для зростання їхніх доходів та прибутків. До речі, підприємство кілька років поспіль бере участь не лише у Всеукраїнському конкурсі якості продукції. Для нас «100 кращих товарів» - це не красива рамочка на стіні, а результат аудиту державними органами, якість та безпечність продукції. Не випадково разом із цією нагородою ми отримали торік ще й бурштинову зірку Асоціації «Укрпиво» та безалкогольних напоїв. За останні чотири роки цю нагороду присуджували вперше. Ми отримали її як компанія, що демонструє найдинамічніший розвиток. Це престиж наших торгових марок. У ситуації, коли всі кричать про кризу, зраду, ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» працює зі зростанням і своєчасно та в повному обсязі сплачує податки. Торік, наприклад, до бюджету ми перерахували 455 мільйонів гривень». «Смарагдове місто» Коли ж наша розмова вже добігала кінця і я попросила Андрія Анатолійовича поділитися планами компанії на 2016 рік, директор зі зв'язків із державними установами та комунікацій заговорив про... «Смарагдове місто». Я одразу не зрозуміла, про що йдеться, поки не згадала, що таку назву має центр соціальної реабілітації дітей-сиріт у місті Святогірську Донецької області. У Центрі перебуває нині понад 500 дітей, переселених з восьми сиротинців,  вивезених українськими вояками із зони бойових дій на сході України. «Цього року ми започатковуємо великий проект, - голос Андрія Анатолійовича став серйозним. - Він стосується не лише благодійних вантажів, як от надання торік безкоштовно понад 150 тисяч літрів нашої продукції соціально незахищеним верствам населення. У Святогірську ми взяли на себе відповідальність про майбутнє дітей: забезпечили «Смарагдове місто» медикаментами, одягом, взуттям, обладнали чотири спортивні класи, 30 дітям з вадами зору закупили окуляри. Кожна з десяти вантажівок наших караванів була заповнена товарами, без яких Центр не міг існувати. Окрім того, підприємство допомогло багатьом дітям надолужити згаяне в навчанні, забезпечивши через інтернет їхнє спілкування зі столичними вчителями за програмою iLearn. А з цього року для всіх випускників Центру започаткували разом із ГО «Освіторія» освітню програму «Перша професія». Усі охочі мають змогу здобути професію кухаря та перукаря». Директор зі зв'язків із державними установами та комунікацій ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» запевнив також, що компанія прагне залучити до цього проекту щонайменше 1300 дітей. А до 2020 року кількість охоплених увагою та піклуванням таких дітей сягне 20 тисяч. Підприємство закликає українські компанії  долучитися до цієї благородної справи.
Політика оформление ленты  Шість правд про депутатів і АТО Інформування про події зі Сходу, погодьтеся, все частіше проходить фоном. Це не тому, що медіа не допрацьовують. За цей час в Україні з’явилися потужні і висококваліфіковані воєнні кореспонденти. Та й волотнерство по-українськи вражає: попри всі проблеми і втому народ продовжує допомагати з останнього. А ось депутатських десантів не видно. На сторінках в соцмережах брак свіжих фотозвітів з Донбасу про візит та допомогу. Читачі часто запитують, чого депутати переставили їздити в АТО, підтримувати фронт. АСН шукала відповідь. Радикальні новини З’ясувалося, що у лідера радикалів Олега Ляшка, новини про візити якого на Донбас раніше широко тиражувалися та підкріплювалися відео, останній пост у Facebook з АТО за 12 червня 2016 року. Відвідав Маріуполь, який святкував другу річницю визволення. Шукаємо ще. Та знайти пост з позначкою місця перебування в зоні АТО за цей рік не виходить. І пошукові системи видають відео річної давнини. Відповідно, йдем питати «до очей». Ляшко запевняє АСН, що буває там постійно. «Запевняю вас, що й зараз ми дуже активно там працюємо. Можливо, не так часто висвітлюємо, але депутати там бувають. І Оксана Корчинська, і Дмитро Лінько, і я особисто, і Ігор Мосійчук, і Андрій Лозовий. Коли непленарний тиждень, хтось із нас перебуває на передовій», - сказав  він. фото з особистої сторінки Facebook Олега Ляшка Заміна фронту Йдем далі. Пам’ятайте В’ячеслава Константиновського, який пройшов у Раду під гаслом «Продав Ролс-Ройс – пішов на фронт»? Зараз інформація про нього на Донбасі також чомусь відсутня. Він так і не зміг точно сказати, коли саме був у зоні АТО, лише, що взимку цього року. «Коли були волонтери, коли держава не працювала – треба було допомагати. Зараз треба допомагати тут. Щоб ті гроші, які ми виділяємо на армію, не розкрадалися. Більше я в парламенті, в комітеті. Хлопці телефонують, кажуть, що й те погано, й те погано. Відповідно, я повинен тут працювати. Бо там я не допоможу», – переконував він, додаючи, що АТО і вибори не пов’язував. А щодо можливості використання ним теми АТО на наступних перегонах лише сказав, що ще не знає, чи братиме в них участь. фото з особистої сторінки Facebook В’ячеслава Константиновського Інформаційний спротив У свою чергу нардеп Дмитро Тимчук, який не їздив на Донбас, але став відомим як координатор групи «Інформаційний спротив», що займалася питаннями анексії Криму, а згодом - війни на Сході, зазначив, що волонтерство, включно з депутатським, – це добре: «Але якщо ми - держава Україна, а не якесь квазідержавне формування, то питаннями оборони мають займатися державні структури. Комітет з Нацбезпеки і оборони зробив достатньо для того, щоб вибити досить великий бюджет для Міністерства оборони»,  -- відкрив він своє бачення АСН. Нічого дивного А ось командир роти - айдарівець, народний депутат Ігор Лапін в АТО буває. Багато повідомлень. Поміж старих фото - любительське відео. Він каже, що їздить туди, як і раніше, зі зброєю, але нічого дивного у зниженні активності деяких політиків нема. фото з особистої сторінки Facebook Ігоря Лапіна «В 2014 році була мода підтримувати хвилю АТО і допомоги. Зараз депутати сіли у свої крісла. Окрім того, народна активність спала, адже людям важко годувати армію. Тому нині ця тема для піару не цікава. А хто дійсно працював там, продовжує. Та те, що спала активність допомоги від депутатів, має бути на їхній совісті. Бо так гарно багато-хто розповідає, що вболіває за нашу Армію, а закон про спецконфіскацію мурижиться, популісти не дають Верховній Раді повноцінно працювати. І ми мусимо стояти коло спікера, щоб не допустити зриву засідання ВР. Це вже у печінках», - відзначив він. Рутинна повсякденність Ще один комбат, який нині депутат - Сергій Мельничук запевнив АСН, що був у Мар’їнці два тижні тому. Відзначив, що тема АТО, на жаль, приїлася, а війна стала повсякденням, тому ті, хто використовував її для піару, не бачать сенсу їхати туди. Каже, що головне інше: «Командувач сектора «Маріуполь» на старенькому уазику їздить. А Нацгвардія, прикордонники - на сучасних хороших автомобілях», - обурився він,  додавши, що кошти і техніка більшості йдуть не на Міноборони, а на Міністерство внутрішніх справ. Очищення помислів Окрім того, голова парламентського Комітету з національної безпеки, народний депутат Сергій Пашинський відзначив, що інформування депутатів про себе з передової задля реклами, а тим паче постановочні акції, не витримує критики.   «Ті, хто їздили не для піару, і зараз їздять. Ті ж, хто їхав, щоб піаритись, – зараз роблять це на тарифах. І їм байдуже, на чому піаритись. Можуть на смертях, а можуть на мухах і котлетах. Пройде тренд тарифів, придумають новий. Або ж знову піаритимуться на смертях. Таку наволоч треба гнати з політики… Ви ж ніколи не бачили постів Тані Чорновол з автоматом з передової? Хоча вона провела з автоматом на передовій більше часу за багатьох», – емоційно висловив  він свою думку АСН. фото з особистої сторінки Facebook Тетяни Чорновол Далі не буде Бачимо, причин для зниження активності одних депутатів і обурення для інших – чимало. Від неприємних запитань хтось відбивався, хтось, почувши їх, шукав собі виправдання. Що буде далі? Всяке. І війна закінчиться. А демагоги і популісти матимуть чим живитися завжди. Головне, щоб в азарті не наобіцяли стільки, що нарощення недовіри перейде небезпечний рубіж.
Суспільство оформление ленты  Аваков повідомив про ще одне гучне затримання, цього разу на Львівщині У Львівській області на хабарі в 1,5 мільйона гривень затримано першого заступника ДП «Західукргеологія» НАК «Надра України». Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС. За словами Авакова, чиновник вимагав від представника юридичної особи 3 мільйони гривень. За цю суму він пообіцяв посприяти в підготовці та погодженні документації на газове родовище з подальшою видачею спеціального дозволу на користування надрами. «Сьогодні, 13 липня, під час отримання частини неправомірної вигоди перший заступник ДП «Західукргеологія» був затриманий оперативниками Управління захисту економіки і слідства Нацполіції у Львівській області спільно з обласною прокуратурою. Вилучено 1,5 мільйона гривень», - йдеться в повідомленні.
Економіка Гройсман доручив міністерствам почати роботу з імплементації ЗВТ з Канадою Прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив міністерствам почати роботу над підготовкою до негайного впровадження Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою після її ратифікації Верховною Радою України. Про це він заявив під час засідання уряду, повідомляє прес-служба КМУ. «Хочу закликати сьогодні всіх міністрів, щоб ми негайно почали роботу з підготовки впровадження в дію Угоди про зону вільної торгівлі з Канадою», - заявив Гройсман. Прем'єр-міністр доручив першому віце-прем'єр-міністру - міністру економічного розвитку і торгівлі України Степану Кубіву скоординувати роботу центральних органів виконавчої влади в цьому питанні. Він нагадав, що на початку цього тижня під час візиту прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо в Україну було підписано Угоду про зону вільної торгівлі України з Канадою, що дає можливість виходу на ринок, який має обсяг в 500 млрд доларів. Голова уряду підкреслив, що Угода має бути ратифікована Верховною Радою України.
Економіка Через атаки хакерів експерт закликав громадян перевірити дані про свою власність у Держреєстрі Сьогодні, 13 липня, держпідприємство «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України повідомило про те, що вже другий день поспіль його атакують хакери, через що сервіс функціонує з перебоями. Про це заявив керуючий партнер юридичної фірми «Правовест» Гліб Сегіда. За його словами, зовнішня DDOS-атака здійснюється на Акредитований центр сертифікації ключів органів юстиції України. Підприємство вже звернулося до правоохоронних органів, оскільки ці дії мають ознаки кримінального правопорушення. «Іншими словами, шахраї намагаються отримати доступ або заблокувати роботу держреєстрів, в яких відображається інформація про те, кому належить та чи інша власність. Це може бути як майно приватних осіб (квартири, будинки, земельні ділянки), так і бізнесу (об'єкти нерухомості, підприємства, майнові права, іпотечні застави тощо)», - сказав експерт. Він підкреслив, що на сьогодні саме несанкціонований доступ через електронні канали до державних реєстрів є одним із найпоширеніших інструментів для проведення рейдерських атак. Нотаріуси та юристи вже неодноразово зверталися до Міністерства юстиції з проханням поліпшити захист реєстрів. «В Україні систематично виникають випадки, коли власник бізнесу раптом дізнається, що, згідно з електронним реєстром, його майно вже перереєстровано на іншу юридичну особу. При цьому над підприємством відразу встановлюється силовий контроль, а поліція нічого не може зробити, так як виписки з електронного реєстру, що підтверджують право володіння за шахраями, мають вищу силу, ніж паперові документи. Саме за такою схемою часто здійснюються рейдерські захоплення, а результатом стають публічні конфлікти і перестрілки, про які вся країна дізнається з повідомлень у ЗМІ», - зазначив Сегіда. За словами експерта, зазвичай рейдери відразу починають передавати права власності на інші підставні компанії або приватних осіб, і для того, щоб довести своє законне право власності, у справжніх власників можуть іти роки судових розглядів. Весь цей час законний власник не має доступу до свого майна. «Тому закликаю всіх, щойно буде така можливість - зробити запит до державних реєстрів, щоб перевірити права власності. Чим раніше буде з'ясований факт незаконної зміни інформації - тим більше шансів повернути свою власність назад», - підкреслив Сегіда.
оформление ленты  Блог: 
Політика Михайло Корнієнко У гучних справах корупціонерів потрібен громадський і журналістський контроль Правоохоронні органи вибрали правильний шлях - вони нарешті почали активну наступальну роботу у боротьбі з корупціонерами. Суспільство втомилося від постійних обіцянок і розмов і вимагає дій. Все, що зараз робить ГПУ, МВС, НАБУ, дійсно схоже на реальність. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив генерал-полковник міліції Михайло Корнієнко. «Я сповнений оптимізму. Це те, чим я займався все життя - боротьба з корупціонерами і хабарниками. Взагалі завжди мріяли, щоб із цим явищем було покінчено. Генеральна прокуратура на правильному шляху, до того ж не тільки ГПУ, а й НАБУ, і СБУ, і МВС. Добре, що відкривають справи на корупціонерів, що збираються матеріали, і вони документально підтверджені. Головне, щоб усе це було доведено до логічного кінця. Перш за все, щоб швидше були завершені досудові розслідування і щоб ці справи потім були передані в суд. Також необхідно, щоб суд виніс справедливі, зважені, обґрунтовані законом вироки. Всім у державі вже набридли розмови, потрібні реальні дії. І те, що зараз робиться, - це схоже на реальність. Обома руками підтримую діяльність Луценка, Холодницького, Грицака, Авакова - вони молодці, що борються з цим явищем і почали активну наступальну роботу. І суспільство на це дивиться з великою надією. Сподіватимемося, що справи будуть швидко розглянуті і корупціонери незабаром сядуть за ґрати», - розповів експерт. Корнієнко також зазначає, що гіпотетично всі ці справи можна розвалити в суді, оскільки у таких підозрюваних завжди багато грошей. Тому питання також стосується і чесності суддів. «Якщо не знайдеться чесних, непідкупних суддів, то, безумовно, є ризик, що справи розваляться. Адвокати вміють захищати своїх підопічних. Але я вірю, що посадити корупціонерів - можливо. Думаю, тут також потрібен і певний громадський, журналістський контроль, - підсумував фахівець.
Суспільство СБУ ліквідувала конвертаційний центр, який фінансував «ЛНР» У Луганській області працівники Служби безпеки виявили конвертаційний центр. Про це повідомляють в прес-службі СБУ. Через цей конвертцентр фінансувалися терористи «ЛНР». «Організували конвертцентр четверо жителів Луганської та Київської областей, які обслуговували нелегальний бізнес більше десятка виконавців. Встановлено, що серед клієнтів центру були комерційні структури з тимчасово окупованих терористами територій. Вони не пройшли перереєстрацію згідно з українським законодавством, але мали рахунки у вітчизняних банках. Правоохоронці вже задокументували проходження через ці рахунки 8 млн гривень. За оперативною інформацією, гроші знімалися і готівкою перевозилися в «ЛНР». Частина з них йшла на фінансування незаконних збройних формувань терористів», - сказано в повідомленні. Були проведені обшуки в офісах і за місцем проживання зловмисників в Сєверодонецьку і Лисичанську. Була вилучена бухгалтерська, податкова документація, печатки і штампи майже тридцяти фіктивних фірм, задіяних в операції. На носіях інформації виявлені додаткові докази нелегальної фінансової діяльності. Накладено арешти більш ніж на 130 рахунків підприємств у чотирьох банківських установах. Тільки в одному банку на рахунках уже заблоковано понад 2,5 мільйона гривень. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258-5 Кримінального кодексу України - фінансування тероризму.
Політика Турчинов: Росія поводиться агресивно не тільки на фронті, але й у кіберпросторі Аналіз матеріалів, які надходять на адресу Апарату РНБО України від розвідувальних органів, дає підстави стверджувати, що Російська Федерація активно проводить агресивну політику не тільки на фронті на сході України, а й у кіберпросторі, яка є елементом «гібридної» війни проти нашої держави. Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, повідомляє прес-служба РНБО. «Актуалізуються й інші кіберзагрози, зокрема зростає кіберзлочинність і активізується кібершпіонаж», - сказав він. При цьому Секретар РНБО України нагадав, що саме ці проблеми покликана вирішити недавно прийнята Стратегія кібербезпеки України. Саме тому, на думку Турчинова, Національний координаційний центр кібербезпеки повинен стати системоутворюючим елементом всієї системи кібербезпеки і кіберзахисту України. «До складу Центру увійшли представники ключових державних органів, які відповідають за весь спектр питань протидії широкому спектру кіберзагроз», - сказав він. Турчинов наголосив на важливості впровадження чіткої спеціалізації державних суб'єктів забезпечення кібербезпеки. «У стислі терміни ми повинні провести огляд наявних сил, засобів і можливостей нарощування потенціалу реагування відповідних державних органів. Має бути чітко відпрацьований механізм взаємодії та інформаційного обміну суб'єктів кібербезпеки в разі виявлення кібератак і кіберінцідентів», - додав він.
Суспільство На пункті пропуску «Чонгар» митника затримано на хабарі Працівники Служби безпеки України викрили у хабарництві державного інспектора пункту пропуску «Чонгар» митної служби «Херсон-Центральний». Про це повідомляє прес-служба СБУ. За інформацією правоохоронців, митник вимагав гроші у жителя Херсонщини, який повертався з території тимчасово окупованого Криму. «Чоловік перевозив сто шість тисяч російських рублів, що перевищує суму, дозволену українським законодавством для ввезення з півострова. Своє сприяння в безперешкодному переміщенні грошей інспектор «оцінив» у 10 відсотків від суми», - йдеться в повідомленні. Працівники спецслужби спільно з прокуратурою затримали митника на робочому місці при отриманні обумовленої суми. Під час обшуків у його службовому приміщенні правоохоронці виявили ще більше шести тисяч російських рублів. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Суспільство оформление ленты  У Запорізькій області знищено партію марихуани на 15 мільйонів гривень Працівники Служби безпеки України спільно з поліцією виявили на Запоріжжі п'ять теплиць із плантаціями елітної марихуани. Про це повідомляє прес-служба СБУ. За інформацією правоохоронців, канабіс був висаджений на присадибних ділянках жителів одного з сіл Мелітопольського району. «Працівники спецслужби виявили п'ять спеціально обладнаних парників, площею понад тисячу квадратних метрів кожен. Для вирощування кущів марихуани наркоділки влаштували системи поливу, освітлення та опалення», - йдеться в повідомленні. Всього правоохоронці знищили понад тисячу кущів марихуани. За висновком експертів - це канабіс сорту «Автосвіт», вартість насіння якого для культивації становить сім євро за штуку. Орієнтовна вартість знищеної марихуани за цінами «чорного ринку» - майже п'ятнадцять мільйонів гривень. Відкрито кримінальне провадження за ст. 310 Кримінального кодексу України.
Політика Турчинов: Росія готує наступальні операції У зв'язку із загостренням ситуації в зоні проведення АТО Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов виїхав на передню лінію оборони наших Збройних Сил. Про це повідомляє прес-служба РНБО. За словами Турчинова, російські окупаційні війська у складі 1-го і 2-го армійських корпусів значно збільшили кількість обстрілів, «здійснюваних із вражаючим нехтуванням домовленостей щодо відведення від лінії зіткнення важкого озброєння». «Противник щодня використовує для здійснення обстрілів заборонену Мінськими угодами 152-мм і 122-мм артилерію, 120-мм міномети і РСЗВ», - сказав Турчинов. Він також зазначив, що останнім часом зафіксовано створення противником спеціалізованих мобільних мінометних груп, «що спеціалізуються на враженні військових і цивільних об'єктів і ведуть вогонь з урахуванням маршрутів пересування наглядових груп ОБСЄ». «Всі ці провокаційні дії призводять до зростання втрат серед особового складу сил АТО, а також до втрат серед цивільного населення і, за задумом кремлівського керівництва, мають на меті повністю зірвати досягнуті в Мінську домовленості», - зазначив Секретар РНБО. Також Турчинов повідомив, що найбільша інтенсивність дій противника відзначається на Донецькому і Маріупольському напрямах. За його словами, окупаційні війська інтенсивно забезпечуються зброєю, боєприпасами та пальним, створюються оперативні резерви. «Все це є підтвердженням підготовки російським Генштабом наступальних операцій», - додав він, підкресливши, що Збройні Сили України готові дати адекватну відповідь на будь-які провокації агресора.
оформление ленты  Блог: 
Політика Олександр Палій Найбільших видобувачів бурштину залякуватимуть Активізація боротьби з незаконним видобутком бурштину свідчить про початок у країні реальної боротьби з корупцією. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог, експерт з питань євроатлантичної інтеграції Олександр Палій. «Вперше за довгий час у нас є влада, яка більшою мірою налаштована на антикорупційну боротьбу. Це і Генпрокуратура, вперше за останні 25 років, і НАБУ, і СБУ. Чому зараз? Бо є розуміння, що інакше вперед руху не буде. Крім того, Захід постійно піднімає це питання», - сказав Палій. При цьому він зазначив, що, зокрема, в рамках боротьби з незаконним видобутком бурштину зараз йде залякування видобувачів. «Саме в цьому питанні буде залякування найбільших видобувачів, а потім через три - п'ять місяців буде або введена державна монополія, або буде дозвіл старателів добувати «сонячний камінь» під хороші податки», - зазначив експерт.
Суспільство оформление ленты  «Недороге» житло Ляшка з висоти пташиного польоту (відео) Ранок 21 червня 2016 року у багатьох, хто стежить за новинами, почалося з інформації про те, що рано вранці з обшуком до лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка прийшов слідчий Генеральної прокуратури. Пізніше з'ясувалося, що слідчий примудрився переплутати адресу і прийшов до Ляшка помилково, вибачився і поїхав. Однак усі встигли звернути увагу: де, як і з якими сусідами проживає народний депутат України. Варто відзначити, що Олег Ляшко, згідно з його декларацією, орендує цей будинок за 5 тисяч гривень на місяць. Активісти зацікавилися такою досить невеликою сумою і вирішили перевірити, як живе лідер «Радикальної партії». І хоча всередину будівлі їм потрапити не вдалося, вони змогли розглянути місце проживання Ляшка з висоти пташиного польоту за допомогою квадрокоптера. Нагадаємо, це вже не перше відео, яке публікують активісти, демонструючи, як живуть українські політики і чиновники. Ось іще кілька подібних зйомок заміських ділянок з хоромами «слуг народу». Дача Порошенка.   Ділянка Порошенка в Києві. Заміський будинок Юрія Іванющенка. Дача Анатолія Даниленка. Ділянка Кличка. Дача Василя Хмельницького. Будинок Олександра Корнійця.  

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки....
більше матеріалів




/-0,87372303009033-/ /-pc-/
Top