counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Червня
14 Червня
Всі новини...

Владислав Старинець
Владислав Старинець

Побороти контрабанду можна лише за злагодженої роботи прикордонників, митників, міліції і податкової


Поодинці новим головам областей побороти контрабанду буде складно, оскільки боротися з нею треба винятково силами всіх прикордонників, митників, міліції та податкової. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив економіст Владислав Старинець.

«Раніше обсяг контрабанди в Україну оцінювали на рівні 100 мільярдів доларів на рік. Це в 13—14 роках. Чи реально її перемогти? Звичайно, реально. Але для цього мають взаємодіяти всі структури, починаючи від прикордонників, митників, міліції і податкої. Щоб оцінити ринок контрабанди, далеко ходити не варто. Ви заходите на перший-ліпший ринок і бачите кількість товарів, починаючи від підгузників, шампунів тощо. Зрозуміло, що вони всі потрапляють контрабандним шляхом в Україну, кількість контрабанди величезна, багато товарів, які продаються через Інтернет. Чи реально її перемогти за сто днів — побачимо», — розповів Старинець.

Він упевнений, для припинення контрабанди необхідно, щоб весь товар декларували за його реальною вартістю, за його реальними обсягами.

«Щоб не було підміни: товар завозять як секонд-хенд, а насправді — брендові речі. Треба повністю прибрати всі маніпуляції, щоб був над кожним органом ще один контролюючий орган, щоб хтось мав можливість перевіряти митників, повіряти прикордонників. Оскільки контрабанда фізично не може потрапляти в Україну без змови з прикордонниками або митниками. Проблема винятково там. Треба все відбілювати, виводити, все робити максимально прозоро, щоб не було жодної змоги для маніпуляцій», — зазначив економіст.

Експерт також зазначив, що необхідно застосовувати новітні технології, і в зоні АТО зокрема, забезпечуючи максимальну кількість контролюючих органів.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 32Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Страхи, які заважають нам розвиватися
Страхи, які заважають нам розвиватися
Достатньо часто на шляху у людини виявляється він сам Комплекси та викликані ними страхи заважають досягти усп....
Ваше духовне завдання за місяцем народження
Ваше духовне завдання за місяцем народження
У кожного з нас є свої кармічні завдання, які перед нами поставила Всесвіт ще перед нашим народженням Зрозуміт....
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Папороть здавна вважалася магічною рослиною Яких легенд про нього тільки не ходить! Люди вірили, що за допомог....
Народні прикмети та забобони на удачу
Народні прикмети та забобони на удачу
Існує безліч прийме і забобонів, дотримуючись яких можна залучити удачу Чи варто вірити цим прикметам? Звичайн....
Які квіти не можна тримати вдома
Які квіти не можна тримати вдома
Кожна квітка має неповторну енергетику Деякі з них сприятливо позначаються на домашній атмосфері, інші, навпак....
більше матеріалів


/-0,24225211143494-/ /-pc-/
Top