counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Квітня
17 Квітня
Всі новини...

Андрій Новак
Андрій Новак

Жодна стратегія не замінить основного фінансового документа країни


Для подолання бідності не потрібно ніяких стратегій уряду. Щоб позбутися бідності, необхідно тільки правильно розподілити бюджет. На соціальні витрати повинно йти більше бюджетних ресурсів. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова Комітету економістів України Андрій Новак.

«Для боротьби з бідністю не потрібні стратегії, а потрібні відповідні пропорції на соціальні статті в державному і місцевих бюджетах. От і все. Якщо більше бюджетних ресурсів буде використовуватися на соціальні статті видаткової частини бюджету, то будуть вищі пенсії, зарплати, пільги, соціальна допомога різного виду. А якщо ці статті не будуть рости, то жодна програма не замінить основного фінансового документа країни, яким є державний бюджет України. Це те, що стосується державного сектора. Що стосується приватного сектора - там також не можна ні до чого примусити роботодавця, можна тільки його стимулювати. Наприклад, ставка на оподаткування зарплат, стимулювати можна пільгами, якщо роботодавець приймає на роботу певні категорії людей - інвалідів, з іншими соціальним потребам. Тільки так у приватному секторі можна стимулювати зростання зайнятості та зростання доходів населення, щоб долати бідність», - розповів економіст.

Новак переконаний, що стратегія нічого не буде варта, якщо відповідні соціальні статті бюджету не будуть рости адекватно хоча б показнику інфляції.

«Якщо відповідні суми і пропорції в державному бюджеті на користь цих статей не будуть впроваджені, наприклад, в проекті бюджету, а потім і в бюджеті на наступний рік, то жодна програма цього не замінить. Країна живе за фактичними фінансовими документами. І для держави це перш за все державний бюджет», - зазначив економіст.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 278Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 18 квітня 2024 року
Місячний день сьогодні 18 квітня 2024 року
Кожен новий день — це чудові можливості для особистого зростання та розвитку Астрологи підкажуть, що саме прин....
Харчування за астрологічним принципом
Харчування за астрологічним принципом
Як відомо, планети здатні впливати на організм людини Щоб підтримувати тонус організму та імунітет, необхідно ....
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Часто ранок починається з занепаду сил і дратівливості Це наслідки неправильного режиму дня
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія буде на високому рівні, і ви будете готові приймати ви....
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та рішучість будуть на піку, що зробить вас неперев....
більше матеріалів


/-0,26989388465881-/ /-pc-/
Top