counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Квітня
17 Квітня
Всі новини...

Володимир Цибулько
Володимир Цибулько

Людям потрібно дати можливість реалізувати свої економічні ініціативи


Щоб подолати бідність в Україні, потрібно дати можливість людям реалізовувати свої економічні ініціативи. Потрібно лібералізувати економічні відносини в країні і створити умови для кредитування. Тільки в такому випадку буде розвиватися малий і середній бізнес в країні. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив експерт аналітичного центру «Політика» Володимир Цибулько.

«Будь-яка концепція подолання бідності полягає в тому, щоб заохотити різні продуктивні сили до самореалізації. Наприклад, система державної влади при Януковичі зводилася до придушення будь-якої економічної ініціативи. За всю історію економічна активність громадян проявлялася хвилями. Вижили тільки найсильніші. Тому зараз треба настільки лібералізувати економічні відносини в країні, щоб жодного тиску з боку держави громадяни не відчули - це дозволить оптимізувати економіку. Це єдиний результативний інструментарій. Уже після Майдану люди сподівалися на звільнення економічної ініціативи громадян, сплеск активності малого і середнього бізнесу. Але цього не сталося. Потім війна взагалі забрала у людей всі можливі оборотні кошти», - розповів політолог.

На думку Цибулька, поки немає системи кредитування, банківська система буде в замороженому стані, хоча за своїми макропоказників вона виглядає не зовсім убитою і навіть демонструє певний оптимізм.

«Але поки не відновиться система кредитування, жодної боротьби з подоланням бідності не можна буде декларувати. Ухвалення Кабміном стратегії подолання бідності - дуже оптимістичний сигнал, бо, по суті, виконавча вертикаль, формуючи ці заходи, відмовляється від тиску на економічні ініціативи громадян, а це добре. Але поки умов для кредитування, умов для захисту бізнесу у нас не створено», - підсумував експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 44Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 18 квітня 2024 року
Місячний день сьогодні 18 квітня 2024 року
Кожен новий день — це чудові можливості для особистого зростання та розвитку Астрологи підкажуть, що саме прин....
Харчування за астрологічним принципом
Харчування за астрологічним принципом
Як відомо, планети здатні впливати на організм людини Щоб підтримувати тонус організму та імунітет, необхідно ....
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Часто ранок починається з занепаду сил і дратівливості Це наслідки неправильного режиму дня
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія буде на високому рівні, і ви будете готові приймати ви....
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та рішучість будуть на піку, що зробить вас неперев....
більше матеріалів


/-0,25254893302917-/ /-pc-/
Top