counter
Всі новини...

Павло Різаненко
Павло Різаненко

Онищенко не такий, як Луценко чи Тимошенко, які заради своїх переконань сіли у в'язницю


Народний депутат Олександр Онищенко навряд чи повернеться в Україну, бо він відразу вибрав собі шлях - ховатися. Засудити Онищенка буде можливо завдяки інституту заочного засудження. Втім, поки ті, хто пропонує зняти недоторканність з усіх нардепів на три місяці, просто користуються популістською риторикою, оскільки знають, що це неможливо зробити. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив народний депутат Павло Різаненко.

«У нас є інститут заочного засудження, тому засудити Онищенка буде можливість. Інша справа, що він ховатиметься. Думаю, у нього такий план. Він не Юрій Луценко чи Юлія Тимошенко, які, по суті, погодилися піти у в'язницю заради переконань або свого розуміння подій. Ця людина, навпаки, відразу ховається, я не вірю в те, що Онищенко повернеться. У Раді ми проголосували три постанови, врахували будь-які моменти, які б дали можливість скасувати рішення про затримання і арешт Вищому адміністративному суду України. Був врахований минулий досвід», - розповів нардеп.

Різаненко вважає, що думка про те, щоб позбавити всіх нардепів на три місяці недоторканності, - це просто чистий популізм, який не відповідає Конституції. Крім того, ті, хто робить такі заяви, прекрасно розуміють, що голосів під це не знайдеться.

«У нас є Конституція, в якій недоторканність передбачена. Депутати, які це пропонують, знають, що триста голосів на це зараз немає. Що значить на три місяці? Якщо ми говоримо про перегляд недоторканності, то у нас вже є проголосований в першому читанні проект змін до Конституції. Але до другого читання поки не повертаються, бо голосів немає. Дуже легко кричати про те, що треба знімати недоторканність, при цьому знаючи, що немає голосів. Таке повторюється весь час, коли вибори, всі заявляють, що «ми прийдемо - знімемо недоторканність», але цього не відбувається. Немає законної можливості призупинити дію Конституції на три місяці», - підсумував Різаненко.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 38Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
більше матеріалів


/-0,22125697135925-/ /-pc-/
Top