counter
Стрічка новин
Вибрати все
Всі новини...

Геннадій Друзенко
Геннадій Друзенко

Якщо ми не збираємось повертати території військовим шляхом, то немає іншого виходу, крім переговорів


Проблема переговорів Києва з бойовиками полягає в тому, що українська сторона не визначила офіційно військовий стан, тому фактично бойовики на переговорах є представниками місцевого населення. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог, експерт-міжнародник Геннадій Друзенко.

«По-перше, ми вже сидимо з бойовиками за столом переговорів у Мінську, достатньо подивитися на оригінали засідань, тобто нічого нового ми не створюємо. Про що Україна може домовлятися з бойовиками? Звичайно, про припинення вогню. Наскільки ці люди суб'єктні? Тут велике запитання: вони самостійно приймають рішення чи тільки ретранслюють рішення, які приймають зовсім не вони. Говорити з людиною про щось, на що у неї, умовно кажучи, немає повноважень, - абсурдно. Є безліч прикладів проведення переговорів з бойовиками безпосередньо - в Югославії, в Південній Африці, в Ірландії. Якщо ми розглядаємо їх як лідерів місцевого населення - це нормальна практика. Якщо ми їх розглядаємо як російських найманців, які є терористами з Москви, тоді запитання, чому ми не адресуємо свої питання Росії і не узаконюємо статус агресії і окупації цих територій?» - говорить експерт.

Друзенко зазначає, що в нинішній ситуації логічно говорити з бойовиками, бо офіційно у нас немає війни, немає воєнного стану.

«Якщо ми не можемо їх заарештувати і судити, то нам із ними треба про щось домовитися - про припинення вогню, про повернення заручників тощо. Якщо у нас нагорі кажуть, що військового розв'язання проблеми немає, то треба сідати і говорити. Савченко ж уголос просто назвала те, що відбувається щомісяця в Мінську, все, про що там ідеться, - фіксується в оригіналі протоколів, треба просто на них подивитися. Я не розумію, чому її заява викликала таке обурення. Міжнародна практика знову ж таки свідчить про багато прикладів. Треба визнати, що якщо не повертаєте територію військовим шляхом, то немає іншого виходу, крім як вести переговори», - підсумував експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 34Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
Гороскоп від Тамари Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоби на 29 листопада є порадником для тих, хто прагне розгадати таємниці свого майбутньог....
Безугла проти Залужного. Що означає атака депутата на головкому ВСУ
Безугла проти Залужного. Що означає атака депутата на головкому ВСУ
Депутат Верховної ради України Мар'яна Безугла розкритикувала головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного за те, ....
більше матеріалів


/-0,20921897888184-/ /-pc-/
Top