counter
Стрічка новин
Вибрати все
Всі новини...

Тарас Березовець
Тарас Березовець

Ситуація з «чорною касою» Партії регіонів більше схожа на шантаж


Можливо, що так званої чорної бухгалтерії Партії регіонів узагалі не існує в природі. Вся ситуація схожа на шантаж і на елемент брудної боротьби. Ситуація, швидше за все, використовується для того, щоб тиснути на колишніх регіоналів. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політтехнолог, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу Berta Communications Тарас Березовець.

«По-перше, невідомо, що це за списки, чи реальні вони взагалі. Цілком можливо, що це просто форма тиску і шантажу. Чому про ці списки згадали саме зараз? Це виглядає так: багато нинішніх депутатів раніше були в опозиції, інформацію, що з'явилася, використовують для тиску на них. По суті, їх шантажують: мовляв, «якщо ви не погодитеся на щось, ми опублікуємо цю інформацію про вашу співпрацю з Януковичем, коли він був президентом». Варто зазначити, що немає гарантій, що документи було реально одержано. Зараз іде хвиля інформації про регіоналів - не випадково Ландик заявив, що готовий дати свідчення проти Єфремова. Систематично зливається інформація. Якщо ці записи взагалі існують у природі, то вони не могли з'явитися без сприяння людей з керівництва Партії регіонів. Тобто це був цілеспрямований злив. Я не виключаю, що відбувається боротьба між колишніми регіоналами, частина яких зараз у «Волі народу» і «Відродженні». Сьогодні є проблеми в Опозиційному блоці, і їхні колишні однопартійці з «Відродження» або «Волі народу» хочуть, грубо кажучи, їх втопити. Це може бути елементом брудної боротьби», - зазначив політолог.

Березовець цілком переконаний, що документів «чорної каси» ми можемо так і не побачити. Його насторожує те, що про них згадали лише через два роки після втечі Януковича.

«Це нагадує кампанію тиску на політиків, суддів. Проти кого це може бути? Проти тих політиків, які раніше були в опозиції, а зараз - у владі. Хто це може бути? Ті, кого ще раніше звинувачували у співпраці з регіоналами. В першу чергу це партія «Свобода», це можуть бути радикали і можуть бути колишні члени «Батьківщини», які зараз входять до інших партій», - резюмував експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 17Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
Гороскоп від Тамари Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоби на 29 листопада є порадником для тих, хто прагне розгадати таємниці свого майбутньог....
Безугла проти Залужного. Що означає атака депутата на головкому ВСУ
Безугла проти Залужного. Що означає атака депутата на головкому ВСУ
Депутат Верховної ради України Мар'яна Безугла розкритикувала головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного за те, ....
більше матеріалів


/-0,24664711952209-/ /-pc-/
Top