counter
Володимир Горбач
Володимир Горбач

«Чорна каса» Партії регіонів може змінити весь політичний клас України


«Чорна каса» Партії регіонів - це інструмент, який може багато чого змінити в сучасній українській політиці. Зокрема, ці документи можуть змити весь політичний клас з політичної сцени. Тих, кого торкнеться ця історія, - дуже багато, судячи з озвучених сум. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

«Чому саме зараз все це з'явилося - треба запитати у того, хто надав ці документи. Ще б знати, хто йому їх надав, якими міркуваннями керувалася ця людина? А взагалі, це тягне на дуже велику сенсацію і, можливо, потенційно може змити весь політичний клас України з політичної сцени. Не всіх, але, можливо, більшість. Оскільки названа сума в два мільярди гривень означає, що кількість людей, які отримували ці кошти, має бути дуже велика. Постраждають якраз не вихідці з Партії регіонів, а ті, хто з ними співпрацював. Якщо йдеться про підкуп людей, які перебували в той час на державних посадах і отримували ці кошти, то це в принципі є класичним хабарництвом. Посадова особа отримує кошти в обмін на надання політичних або адміністративних послуг - це в чистому вигляді корупція і це стаття кримінального кодексу», - розповів політолог.

Горбач підкреслив, що це розкриє багато випадків парламентської корупції, бо раніше в експертному і журналістському середовищі було багато інформації про переходи з фракції у фракцію в обмін на якісь суми.

«Починалися ці суми з одного мільйона доларів і закінчували дуже великими - майже в 20 мільйонів. І політична корупція - це серйозна відповідальність. Це вигідно всім, кого немає в цих списках», - підсумував експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 72Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів


/-0,20660591125488-/ /-pc-/
Top