counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Лютого
22 Лютого
21 Лютого
Всі новини...

Ігор Курус
Ігор Курус

Влада не може відмовитися від кумівства та корупційних схем


Донбас можна повернути за трьох умов: високий рівень життя в країні, справедлива держава і наявність сучасної армії. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив голова правління Українського центру прямої демократії Ігор Курус.

На його думку, Україна перебуває у стані війни, і влада повинна діяти рішуче, тому що будь-які домовленості з агресором - це лише затягування часу і демонстрація слабкості.

«По-перше, потрібно підвищити рівень життя громадян в Україні. Це стане потужним стимулом для жителів Донбасу і Криму припинити підтримувати агресора і вірити російській пропаганді про «манну небесну». Два роки тому український народ обрав курс на євроінтеграцію, тому потрібно впровадити в життя дійсно європейські цінності. По-друге, українська влада має забезпечити справедливу державу та стійкий її розвиток. Там, де майорить український прапор, мають бути безпека, законність і порядок. По-третє, має бути сильна модернізована армія, яка здатна очистити територію України від російських диверсантів і найманців і захистити український кордон», - наголосив експерт.

Якщо ці позиції, переконаний Ігор Курус, владою буде виконано, шанс на припинення війни є. «Українська влада має провести в країні реальні реформи, які дозволять повернути довіру до влади і зробити так, щоб громадяни країни захотіли в ній жити і захищати її», - зазначив Курус. Зараз же, за його словами, виглядає так, що нинішня влада не здійснює ефективних дій або у неї немає бажання поставити крапку в цій війні.

«Влада не готова до радикальних реформ, не може відмовитися від кумівства та корупційних схем. Я завжди думав, що війна змінює людей. Кого ламає, кого надихає, кого загартовує, але в будь-якому випадку не залишає таким самим. Але, на жаль, це не про українську владу», - резюмував глава правління Українського центру прямої демократії.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 22Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) На цей день зірки радять бути активними та рішучими Можливі нові проекти та ....
Любовний гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) На цей день зірки обіцяють вам неймовірні моменти пристрасті та романтики Ва....
Астрологічний прогноз Павла Глоба на 23 лютого 2024 року
Астрологічний прогноз Павла Глоба на 23 лютого 2024 року
23 лютого 2024 року обіцяє стати значним днем, повним астрологічних подій, які нададуть унікальні можливості д....
Астрологічний прогноз Тамари Глоба на 23 лютого 2024 року
Астрологічний прогноз Тамари Глоба на 23 лютого 2024 року
Під впливом астрологічних аспектів 23 лютого 2024 року кожен знак Зодіаку стикається з унікальними можливостям....
7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими
7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими
Кожна людина по-своєму представляє справжнє щастя Іноді наші звички, уявлення про життя та ставлення до світу ....
більше матеріалів


/-0,26645302772522-/ /-pc-/
Top