counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Червня
14 Червня
Всі новини...

Віктор Суслов,
Віктор Суслов,

Мета податкової реформи - посилити податковий прес


Українська податкова система повинна будуватися за зразком європейської. Однак у нас навіть не проводиться політика наближення до європейського законодавства. А єдина мета податкової реформи - прагнення посилити податковий прес на простих українців. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив економічний експерт, екс-міністр економіки Віктор Суслов.

«Українці, звичайно, хочуть, щоб податки були мінімальними. З моєї точки зору, уряд робить одну важливу помилку: потрібно наближати податкову систему до європейських системам оподаткування. Тому постійне порівняння цих систем могло б їм показати, куди і як рухається Україна, але інформації з цього питання мало, недостатньо. Я думаю, що у нас політика наближення до європейського законодавства навіть не проводиться. Хоча б як приклад - оподаткування особистих доходів. Мінфін знову з незрозумілих причин хоче мати єдину ставку оподаткування всіх доходів. Тобто Мінфін відмовляється від прийнятої в Європі системи прогресивного оподаткування. Практично у всіх європейських країнах люди з високим рівнем доходів сплачують податки за вищою ставкою. В Україні цього немає», - розповів Суслов.

Експерт зазначив, що треба прагнути до введення європейських систем оподаткування, і це б найбільше влаштувало українців.

«Одне з бажань уряду - різко збільшити податок на додану вартість на ліки. Кого це влаштує? Ціни на ліки й без того дуже високі, вони не по кишені багатьом бідним людям. Який тут компроміс податкової системи може бути? Немає ніякої компромісної податкової реформи. Уряд прагне посилити податковий прес, у цьому сенс цієї податкової реформи. Для більшості українців це, звичайно, неприйнятно», - підсумував Суслов.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 62Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Страхи, які заважають нам розвиватися
Страхи, які заважають нам розвиватися
Достатньо часто на шляху у людини виявляється він сам Комплекси та викликані ними страхи заважають досягти усп....
Ваше духовне завдання за місяцем народження
Ваше духовне завдання за місяцем народження
У кожного з нас є свої кармічні завдання, які перед нами поставила Всесвіт ще перед нашим народженням Зрозуміт....
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Папороть здавна вважалася магічною рослиною Яких легенд про нього тільки не ходить! Люди вірили, що за допомог....
Народні прикмети та забобони на удачу
Народні прикмети та забобони на удачу
Існує безліч прийме і забобонів, дотримуючись яких можна залучити удачу Чи варто вірити цим прикметам? Звичайн....
Які квіти не можна тримати вдома
Які квіти не можна тримати вдома
Кожна квітка має неповторну енергетику Деякі з них сприятливо позначаються на домашній атмосфері, інші, навпак....
більше матеріалів


/-0,24307417869568-/ /-pc-/
Top